Wykorzystaj oddech jako narzędzie do manifestowania obfitości

Rok 2020 ma za zadanie głównie przekierować człowieka z zafiksowania na otaczającym go świecie zewnętrznym, w kierunku wewnętrznego światła i mistrzostwa. Jednym z głównych aspektów tego procesu jest to, że jako wielowymiarowe istoty światła w ludzkim ciele, budzimy się do bycia stwórcami własnej rzeczywistości, otwieramy się na wewnętrzne światło, własną boskość.

Proces przebudzenia się na planecie świadomości twórców ma wiele aspektów. Na poziomie zewnętrznym – w samej przestrzeni – coraz bardziej zmniejsza się odległość czasowa dzieląca intencję/myśl od jej zamanifestowania się. W tym kierunku właśnie przeorganizowuje się przestrzeń. Jeśli chodzi zaś o wymiar wewnętrzny, to w ludziach otwiera i przebudza się wewnętrzna wiedza, mądrość dotycząca ich stwórczej natury i esencji. Towarzyszy temu intuicyjne rozpoznanie i uczucie, że stwarzanie tego, co wybieramy do swojego doświadczenia życiowego, znajduje się jak najbardziej w naszym zasięgu, będąc naszą naturalną umiejętnością i przywilejem. Wszyscy coraz wyraźniej przypominamy sobie, odkrywamy na nowo, ten istniejący w nas od zawsze dar.

Rozpala się w nas świadomość tego, że możemy w swoim życiu wykreować, zamanifestować wszystko z siebie, ponieważ istnieje to już w nas, dzięki temu, że mamy w sobie bezpośrednie połączenie ze źródłem, wszystkiego, co jest. Wychodzimy już na dobre ze wzorca, który sugeruje i wymusza, abyśmy wszystko, co chcemy, szukali i pozyskiwali ze świata na zewnątrz nas. Przez całe życie świat nam wmawiał, że jesteśmy zależni od wszystkiego, co istnieje na zewnątrz.

Jest to kluczowy krok na drodze do odzyskania świadomości kreatora. To naprawdę ważna sprawa, tak jak np. w przypadku malutkiego dziecka, postawienie pierwszych kroków na swoich nogach, co samo w sobie otwiera na nową jakość i doświadczanie życia.

Jednym z najpotężniejszych narzędzi jest świadomy oddech, za pomocą którego można intencjonalnie manifestować, przywoływać, stwarzać w swojej rzeczywistości to, co się wybierze, czego się zapragnie. Manifestowanie obfitości w swej naturze, zawsze charakteryzuje się prostotą i lekkością, jednak na zagęszczonym planie ziemskim, na którym kolektywny, genetyczny umysł ludzki „zainfekowany” jest wieloma zniekształconymi, fałszywymi przekonaniami, było to do tej pory utrudnione. Na szczęście, wszystko to zaczyna się zmieniać.

Czegokolwiek chcesz czy potrzebujesz w swoim życiu, stwórz to, przywołaj za pomocą własnego oddechu. Oddech jest najbliższej człowieka. Bliżej się już być nie da. Możesz nim przywołać do swojego życia dosłownie wszystko. Jeśli potrzebujesz zdrowia, stwórz go w swoim doświadczeniu za pomocą oddechu. Jeśli chciałbyś pokochać siebie, zaproś miłość do swojego życia oddechem. Jeśli wybierasz obfitość materialną, wykorzystaj oddech. Jeśli brakuje Ci równowagi na poziomie umysłu, psychiki, emocji, wpuść ją do swojego życia dzięki oddechowi. Jeśli chcesz naprawić relację z drugim człowiekiem, wyraź taką intencję i zamanifestuj to poprzez oddech. Dotyczy to wszystkiego, nie ma tutaj żadnych ograniczeń.

Oddech jest pomostem łączącym Cię z wymiarami niefizycznymi, ze światem ducha, w którym źródło ma wszystko, co manifestuje się na planie fizycznym. Nadana Twojemu oddechowi intencja, wyrażenie woli, powoduje, że dosłownie zaczynasz wpuszczać na ziemski plan, do własnego doświadczenia, potencjał tego, co określiłeś i wybrałeś.

Przed rozpoczęciem praktyki wycisz się, zrelaksuj i wyraź wolę/intencję, dotyczącą tego, co chcesz zamanifestować. Następnie robiąc wdech, poczuj jak ściągasz z wymiaru niefizycznego, z samego źródła wszystkiego, co istnieje, energię tego, co wybrałeś. Robiąc wydech, poczuj i wyobraź, jak rozchodzi się to tam, gdzie ma się pojawić w Twoim życiu. Np. zdrowie rozchodzi się po całym ciele, harmonia w relacji – między Ciebie a drugą osobę, obfitość materialna – wszędzie dookoła Ciebie, wypełniając całą Twoją życiową przestrzeń itd. Jest to banalnie proste, prostsze już być nie może 🙂

Nie musisz rezygnować z dotychczasowych sposób i metod, dzięki którym dążyłeś do swoich celów, czy dostawałeś od życia to, co chciałeś. Spróbuj po prostu wesprzeć swoje działanie, manifestowaniem intencji za pomocą oddechu. Wprowadź to jako nowy dodatek do życia.

Regularne, codzienne stosowanie tej praktyki bardzo skutecznie pomaga przeprogramować świadomy umysł i podświadomość, ze starych, ograniczających, coraz bardziej już niekompatybilnych z aktywującą się na planecie, matrycą piątego wymiaru, programów, przekonań, które warunkują i wiążą nas w postrzeganiu siebie jako odbiorcy/ofiary istniejącej rzeczywistości, do której trzeba się dopasować, włożyć wysiłek, aby uzyskać to, czego się chce (główny program: wszystko, co chcemy i wybieramy, musi do nas przyjść z zewnątrz). Dzięki niej dosłownie wysyłasz informację do wszystkich swoich aspektów, a także do samej przestrzeni, że to Ty bierzesz ster w ręce, stajesz się odpowiedzialny za to, co tworzysz.

Z każdym dniem, podczas którego będziesz świadomie za pomocą swojego oddechu kreował cokolwiek, co wybierzesz dla siebie, umacniasz oraz budzisz w sobie potencjał kreatora, jednocześnie asymilując i integrując się z wyłaniającym, nieustannie rozwijającym się nowym polem planetarnym o wyższej częstotliwości. Im bardziej budzi się w Tobie potencjał kreatora, tym więcej światła wnika we wszystkie struktury i subtelne pola Twojego ciała, dzięki czemu nasze świetliste ciała i umysły, skutecznie integrują się z fizycznymi odpowiednikami (nakładają się na nie), a my sami scalamy, łączymy się z własną wyższą jaźnią. Ustanawiamy dzięki temu nową, świeżą relację z samym źródłem wszystkiego, co istnieje. Budujemy więź zaufania do stwórcy, a przede wszystkim do samego siebie.

Ta praktyka oprócz korzyści wynikających z poprawy warunków życia,  także bardzo dobrze i korzystnie wspiera nasze przestrajanie się na zakres wyższych pasm częstotliwości, co jest odzwierciedleniem dokonującej się na planecie ewolucji świadomości. Pomaga ona również bardzo znacząco przekierować się na własną linię czasową wzniesienia świadomości. Jest to naprawdę wspaniałe narzędzie na obecne czasy. Przejdź przez okres transformacji świadomości na Ziemi przytomnie, odkrywając podczas jego trwania, swoją boską i twórczą naturę. Żyj każdego dnia świadomie.

12 komentarzy

 1. Witam, mój komentarz jest odnośnie artykułu o uzdrawianiu komókowym
  do kogo w Polsce mogę się zgłosić w tej sprawie, kto mi pomoże w procesie uzdrawiania pamięci komórkowej
  pozdrawiam

  Maciej
  1. Proponuję, abyś sam tego dokonał, przecież wszystko możesz zrobic sam:) czas, aby w sobie przebudzic i wykorzystać ten potencjał 🙂 Książka kody uzdrawiania zawiera wiedzę i swietne narzędzie, które służą właśnie do uzdrawiania pamięci komórkowej. Pozdrawiam 🙂

   1. a jak mam uzdrowić wspomnienia, których nie pamiętam już, chodzi mi o te najbardziej traumatyczne, byłem na ayahuasce i nic nie wyszło z mojej psychiki, może nie byłem gotowy, ale jak dotrzeć do tych wypartych wspomnień

    Maciej
    1. W technice kodów uzdrawiania nie musisz znać konkretnych wspomnień, ani przyczyny tego, co chcesz uzdrawiasz. Po prostu określasz, to co chcesz dokładnie uzdrowić, może to być obecna choroba, cecha charakteru, dominująca w Tobie emocja, wzorzec myślenia czy reagowania itd. Określając intencję, skupiając się na niej i rozpoczynając, twoja podświadomość w połączeniu z nadświadomością, odnajduje w matrycy Twojej pamięci komórkowej te wzorce, zapisy, wspomnienia, które są źródłem problemu, który uzdrawiasz, po czym następuje automatyczne jego uzdrawiania (zamiana wzorców częstotliwości tego wspomnienia z lękowych, na częstotliwości oparte na miłości). Tak to działa w wielkim skrócie. podrzucam link do recenzji książki: https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2017/07/06/alexander-loyd-i-ben-johnson-kod-uzdrawiania/

 2. Mogę pomóc, jestem certyfikowanym trenerem Hidden Mind oraz Soul Body Fusion. Docieramy wspólnie do ukrytych/wypartych informacji, które zaburzają pole i pozostają w pamięci komórkowej. W mojej pracy, osoba korygowana sama siebie integruje i uzdrawia, ja w tym procesie jestem jej przewodnikiem. Spotkanie trwa tak długo jak potrzeba, z reguły Ok 2 godz. W przypadku zainteresowania proszę o telefon – 698 626 254.
  Serdeczności, Beata

  Beata
 3. Dziękuję za ten wpis.
  W sprawie uzdrawiania pamięci komórkowej…nie mogę polecić żadnej osoby, która się tym zajmuje (nie korzystam z płatnych usług ezoterycznych), ale słyszałem, że pomaga w tym…zimna woda.
  [youtube=https://www.youtube.com/watch?v=reI25rZvvlM&w=640&h=360]

  Rafał
 4. No dobrze, to niby takie proste, najpotężniejsze narzędzie. Ale jak mam oddychać? Owszem nie raz się skupiam nad oddechem, może wtenczas wejdę jakoś w bardziej tu i teraz ,może lekkie stan medytacji ale to niczego nie zmienia tak diametralnie jak to jest opisane. Jak oddychać ażeby osiągać takie oczyszczanie, takie efekty? Chodzi o jakąś technikę czy o co

  Sylwia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *