Prosta technika oczyszczająca. Wykorzystaj moc oraz potencjał swojego serca.

W międzyczasie gdy kończe pisanie posta na temat ostatniego przesilenia letniego, chciałbym podzielićvsię z Wami niezwykle skuteczną oraz prostą techniką oczyszczania.

Bardzo ważne jest dbanie każdego dnia o własną higienę energetyczną. Technika ta naprawdę pomaga uzyskać równowagę oraz czystość. Podnosi wibracje naszego ciała, naszej świadomości. Dzięki niej usuwane są z naszej przestrzeni wszystkie niskowibracyjne emocje oraz myślokształty, które odpowiadają za ograniczenie dopływu energii życiowej.

Wykonaj kilkanaście świadomych głębokich oddechów, aby się zrelaksować. Skup się następnie na odczuwaniu ośrodka energetycznego Twojego serca. Serce ma moc oraz potencjał rozpuszczenia, oczyszczenia, każdej niskowibracyjnej energii, która znajduje się w Twoim ciele. Nie ma w naszym ciele większej potęgi od pola serca. Następnie biorąc wdech, wyobraź oraz poczuj jak wszystkie obecne w Tobie niskie energie wciągane, zasysane są z przestrzeni całego Twojego ciała do ośrodka serca. Wyobraź sobie, jak wszystkie ciemny myślokształty przemierzają z Twojego umysłu do serca. Poczuj, jak serce wciąga wszystkie ciężkie emocje z okolic splotu słonecznego. Poczuj, jak wszystkie szkodliwe i destrukcyjne wzorce energetyczne z całej Twojej aury są absorbowane oraz pochłaniane przez ośrodek serca.

Gdy skończysz wdech, zatrzymaj się na moment. Wyobraź sobie, że wszystko, co zostało przez serce teraz przyciągnięte, ulega w nim całkowitemu oczyszczeniu, spaleniu, rozpuszczeniu, przetransformowaniu. Robiąc wydech, wyobraź sobie, że wypuszczasz już z niego czystą białą energię – boskie światło – które wypełnia całą Twoją aurę oraz umysł, odbudowując, wzmacniając oraz regenerując je.

Ważne, aby wykonywać ćwiczenie ze świadomością, pozostając w każdej chwili w pełni skupionym na danym odczuciu oraz wyobrażeniu/obrazie. Chodzi o to, aby się nie rozpraszać. Warto ją stosować przynajmniej raz dziennie przez 10-15 minut. Do uzyskania długofalowych efektów, kluczowa jest regularność. Stosowana przed zaśnięciem bardzo pozytywnie wpływa na jakość naszych snów. Wraz z biegiem czasu – gdy się w niej dobrze wytrenujemy – oczyszczanie oraz odbudowa będą dokonywać się szybciej, oraz samoistnie. Ten sam efekt, który z początku wymagał piętnastu minut, osiągniemy np. po pięciu minutach.

Polecam ją stosować zawsze, gdy poczujemy, że jesteśmy od siebie samego oddaleni. Wtedy gdy jesteśmy wytrąceni z równowagi, umysł nasz jest przeciążony brudnymi myślokształtami, czujemy w sobie ciężkie, niskowibracyjne emocje. Polecam samemu na sobie sprawdzić skuteczność jej działania. To tylko 10 – 15 min 🙂

5 komentarzy

  1. Warto uważać … ” W pewnym momencie pod wpływem bardzo intensywnych praktyk oddechowych (Sudarshan Kriya) nagle straciłem świadomość i przestałem oddychać. Na szczęście ktoś krzyknął: „Maciek, oddychaj”. … Pewnego dnia, gdy siedziałem w pozycji lotosu, miałem bardzo nieprzyjemne doświadczenie: poczułem chłód. Ktoś obok mnie przechodził. Nie widziałem nikogo. Na szyi miałem metalowe korale indyjskie, które nagle zaczęły się same poruszać. Byłem przerażony. Poczułem się przymuszony przez to „coś” lub tego „kogoś” do tego, by odebrać sobie życie. Wszystko potoczyło się błyskawicznie. Wanna, gorąca woda, podcięcie żył. I cudowne odratowanie.

    lokout

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *