Buduj pole informacyjne Nowej Ziemi. Wpływamy na tempo aktywacji pięciowymiarowej matrycy Ziemi.

Jestem w trakcie składnia posta dotyczącego przesilenia letniego. Będzie on długi, planuję go skończyć po weekendzie. Miłego dnia 🙂


Nowa energetyczna matryca Ziemi – Nowa Ziemia – jest już od jakiegoś czasu ustanowiona, uformowana oraz powołana do istnienia. Potencjał tej matrycy – jej baza – opiera się na energii miłości, która odzwierciedla i przejawia świadomość jedności wszystkich form życia.

Wszelkie wysokowibracyjne rodzaje energii, które każdy człowiek z siebie generuje, nadają do matrycy Ziemi komunikat, informację, sygnał, który wpływa na tempo jej aktywacji. Energie te są spójne – pozostają w rezonansie – z energetyczną „masą i materiałem”, która tworzy oraz wypełnia ową matrycę. Ludzkość nadaje informacje, koduje matrycę, a Ziemia odpowiada poprzez wznoszenie się. Im mocniejszy sygnał, tym silniejsza odpowiedź. Działa to na zasadzie wymiany. Jest to formą komunikacji.

Każda piękna myśl i uczucie, którym obdarzasz siebie samego, każda jedna piękna myśl i uczucie posłane w kierunku drugiego człowieka, każdy oparty na sercu uczynek, tworzą pole informacyjne Nowej Ziemi, które będzie fundamentem dla przyszłej, nowej, o wiele bardziej rozwiniętej zbiorowej świadomości ludzkości. Dlatego tak ważne jest teraz, aby emitować z siebie piękne, wysokowibracyjne energie. Tym sposobem tak jakby nasycamy informacją, planetarną pięciowymiarową matrycę. Im skuteczniej to robimy, tym szybciej i sprawniej dokona ona pełnej aktywacji, co diametralnie przeobrazi nasz świat, otwierając ludzkie serca na bezwarunkową miłość.

Tak więc to my nadajemy do matrycy komunikat, że jesteśmy gotowi na dalszy wzrost. Jako ludzie nosimy w sobie ogromną moc sprawczą. Wysokowibracyjne energie, które emituje ludzkość, są podmuchem, który „rozżarza” pięciowymiarową matrycę ziemską. Im więcej ludzi to czyni, tym silniej roznieci się promień bezwarunkowej miłości, a także otworzy się na Planecie przestrzeń wielowymiarowej egzystencji.

Każdy dokonany na Twojej drodze wzrostu świadomości przełom zostaje zapisany w nowej matrycy. Każde dokonujące się w Tobie otwarcie, każdy wgląd, który stał się Twoim udziałem, każde „ahaaa!”, każdy aspekt uzdrowienia, którego właśnie doświadczasz, jest także zapisywany. Każde uwolnienie się od ciemnych, destrukcyjnych wzorców energetycznych, odciśnięte zostaje w nowej matrycy Ziemi. Wszystko to jest konkretną informacją, specyficzną wibracją.

Gdy uwierzysz i zaufasz sobie, to także ustanawiasz, wgrywasz, wkodowujesz w pięciowymiarową matrycę Ziemi informację. To samo ma miejsce gdy: przejmiesz odpowiedzialność za swoje myśli i emocje, uświadomisz sobie, że, to Ty kreujesz rzeczywistość, staniesz się gotowy wybaczyć, uwolnisz się od przeszłości, przestaniesz żyć w strachu, zaakceptujesz i pokochasz siebie. Gdy więc z każdym tygodniem osiągasz coraz wyższy stopień na kosmicznej spirali świadomości, wszystko to jest zapisywane.

Działanie nacechowane wysokimi wibracjami zakotwicza Cię samego w matrycy Nowej Ziemi. Im częściej będziesz to robił, tym zaczniesz coraz intensywniej czuć i rozpoznawać w niej, siebie samego. Stanie się ona Twoim domem. Nadawaj więc świadomie kierunek swoim myślom oraz emocjom. Niech Twoje codzienne działanie będzie wysokoenergetyczne. Wraz z tym, jak aktywuje się matryca ziemi, podnosi się również świadomość ludzi ją zamieszkujących. Tak samo, jak dmuchanie w żar ogniska, powoduje, że jego ciepło zaczyna być coraz bardziej odczuwalne dla wszystkich ludzi dookoła.

Wpłynie to na wszystkich bez wyjątku. Tak więc dosłownie Twoje czyny bezpośrednio wpływają na wzrost świadomości całego kolektywu ludzkiego! Twój wkład w zmianę ludzkiej świadomości jest Twoim unikalnym odciskiem – sygnaturą wibracyjną – którą wgrywasz w matrycę nowej ziemi. Pomagasz Ziemi oraz pozostałym ludziom wchodzić w światło. Twoja obecna transformacja jest zapowiedzią tego, co czeka ludzkość. Przecierasz szlak. Twoimi śladami pójdą następni. To z czym się uporasz, to co w sobie przetransformujesz, spowoduje, że innym będzie łatwiej. Spójrz więc na swoje „trudności” z szerszej perspektywy. Wszystko ma swój głęboki sens i porządek. Pewnego dnia, każdy to zrozumie.

Buduj każdego dnia w sobie potencjał światła. Łącz swoją świadomość, swoje serce z kryształowym sercem Ziemi. To niesamowicie zakotwicza w matrycy nowej ziemi.

Wybrałeś bycie na Ziemi w tych czasach świadomie. Bierzesz udział w bezprecedensowym procesie uzdrowienia ludzkiego świata. Współtworzysz to wszystko. Tego pragnie Twoje serce. W głębi duszy o tym wiesz. W głębi serca wiesz, że jakkolwiek może być Ci teraz w życiu ciężko, to przejdziesz przez to i ostatecznie zaświecisz swoim pięknym światłem, zamanifestujesz swój prawdziwy, boski potencjał. Ta pamięć zaczyna się w Tobie przebudzać.

Twoje czyny, Twoja miłość ma w tych czasach wielką wartość. Przyczyniasz się do zamanifestowania rzeczywistości naszych snów. Tańcz swój taniec. Możesz wszystko. Jesteś wolny. Wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Jest jeszcze tak wiele do odkrycia. I to jest fascynujące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *