Wszystkie potencjały oraz talenty są na wyciągnięcie Twojej ręki


Istnieje cała masa potencjałów, które na Ciebie czekają. Wszystkie one wiążą się z tworzeniem nowej rzeczywistości na Ziemi. Są one teraz w zasięgu Twojej ręki. Twoja przyszłość oraz teraźniejszość wypełnione są ogromną ilością różnych potencjałów. Również Twoja przeszłość zawiera ich całą masę. Wszystko to, czego kiedyś nie wybrałeś, zakopałeś, zrezygnowałeś. Wszytko to, co zaczęło się od Ciebie oddalać, gdy postanowiłeś się coraz bardziej ograniczać.

Przechodzimy gigantyczną transformację, która polega na zintegrowaniu boskiego wymiaru i aspektu nas samych do naszego człowieczeństwa. Wraz z tą metamorfozą, czekają na nas boskie możliwości, dary i talenty. Aby mieć dostęp do tych wszystkich istniejących potencjałów, musisz się stać ich świadomy. Zrozumieć, że one już tu są. Wyobrazić je sobie. Poczuć je. Dać im przyzwolenie, aby do Ciebie przyszły. Sprowadzić je do siebie z innych wymiarów. One wszystkie są już gotowe, teraz, w tej chwili. Przeszłość, przyszłość i teraźniejszość istnieją jednocześnie, w tej chwili. Twoje potencjały egzystują poza ograniczeniami twojego umysłu, a także poza granicą twojego lęku. Nie musisz na nie czekać, wybiegać w przyszłość, spodziewać się ich tam. One już tu są. Jesteśmy przyzwyczajeni do odczuwania oraz postrzegania tylko jednej rzeczywistości, lecz naprawdę istnieje ich o wiele większa ilość, ogrom, wszystkie wypełnione potencjałem, wszystkie przenikające Cię. Są one tak samo realne, jak ta, w której żyjemy.

W Twoich komórkach, a także jeszcze głębiej Ciebie – w atomach – znajduje się cała wiedza oraz pamięć o Tobie. Każda komórka posiada pełen zapis tego, kim jesteś. Zawiera również w sobie informacje na temat dostępnych Tobie potencjałów. One zawsze przy Tobie były. Nie zobaczysz ich swoim umysłem, znajdują się one poza jego zasięgiem.

Jedyne co jest niezbędne do wykonania to zaufanie sobie samemu. Stuprocentowe, w pełni. Dopóki człowiek sobie naprawdę nie zaufa, nie ruszy z miejsca. Jeżeli sobie zaufamy, to jednoznacznie przestaniemy siebie samych ograniczać. Rozpuszczą się ograniczenia dotyczące naszych możliwości oraz zdolności. Na tym polega prawdziwe zaufanie i nie dotyczy one umysłu. Przede wszystkim pozbądź się starych schematów myślowych oraz przekonań dotyczących tego, co jest wg Ciebie w zasięgu Twojej ręki, co potrafisz, a czego nie potrafisz. U każdego człowieka istnieje cała gama talentów, których jeszcze nie odkrył, a najczęściej nigdy nie odkryje, ponieważ nie chce ich do siebie dopuścić. Przestań się ograniczać, otwórz się na nowe możliwości. Jesteś połączony ze źródłem, więc możesz korzystać z jego potencjałów oraz możliwości do woli. Musisz tylko na taką perspektywę się otworzyć i sobie zaufać.

Człowiek najczęściej nie dociera do swoich prawdziwych, dostępnych potencjałów, ponieważ już dawno po drodze zrezygnował, pogodził się ze swoim losem. Nie pozwól, abyś stał się jedną z takich osób. Jeśli za taką siebie uważasz, to wybierz na nowo. Wszystko zaczyna się od wyboru. To takie proste. Prosty wybór zmieni całą Twoją energetykę, od razu nakieruje Twoją świadomość na inne, nowe wymiary znajdujące się wokół Ciebie, w których też przebywasz.

Pamiętaj też o tym, aby pokochać nadchodzącą przyszłość. Przestać się jej obawiać. Obawa o jutro blokuje dostęp do potencjałów. Lęk jest energią zamykającą. Kochając to, co przyniesie jutro, czekając na to z otwartymi ramionami, z ekscytacją, otworzysz się na wspaniałe potencjały przyszłości. Dotyczy to życia każdego z nas, a także wspólnej wizji przyszłości naszej planety. Tylko kochając to, co na nas czeka w przyszłości, będąc wolnym od troski oraz obawy, otworzymy się na potencjały planetarnego rozwoju oraz uzdrowienia.

Zastanów się nad tym, co chciałbyś robić w życiu. Wyobraź to sobie. Czego tak naprawdę chcesz? Jak wygląda Twoje życie? Sprecyzuj odpowiedź. To najważniejsze pytanie. Dostarcz na nie odpowiedzi. Ono skieruje energię Twojej świadomości na istniejące w innych wymiarach pola potencjałów. Twój wybór aktywuje dany potencjał, „podświetli go”. Co podpowiada Ci serce? Czego ono pragnie? Co Ciebie inspiruje? Co powoduje, że się rozwijasz, czujesz się na ścieżce własnego przeznaczenia? Co spowoduje, że będziesz czuł się spełniony? Co Ciebie wyraża? Co powoduje w Tobie uczucie powrotu do siebie? Szukaj potencjałów dla siebie, w tym, co najbliższe Twojemu sercu. Prawdopodobnie będą one związane z nową ziemią, z budowaniem nowego świata, nowymi możliwościami, jakie się otwierają przed człowiekiem. Ktoś po te wspaniałe możliwości musi jako pierwszy sięgnąć, dokonać świadomego wyboru. Odważ się i bądź jednym z pierwszych.

Pamiętaj, że wszystko już istnieje i czeka na Twój wybór. Dokonaj więc wyboru. Określ, czego chcesz, kim chcesz być. Pamiętaj o ufaniu sobie. Jeżeli ufasz sobie to Twoje wizje będą śmiałe i wielkie. Następnie za pomocą mocy swoich uczuć – poprzez przestrzeń serca – sciągnij dany potencjał do tego wymiaru. Poczuj radość, wdzięczność, ekscytację, szczęście z tego powodu. Poczuj to wszystko, wyobrażając sobie jak dany potencjał się w Tobie przejawia. Przede wszystkim poczuj pewność, że to właśnie się dzieje. Jeżeli ufasz sobie, to ją poczujesz. Głębokie uczucia są tym, co naprawdę tworzy naszą rzeczywistość. Tak naprawdę jest to bardzo proste, chodzi tylko o własne zaufanie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *