Globalne Przebudzenie. Tom 2. W Sercu Nowej Ziemi

39.99

Książka ta jest poświęcona w całości wewnętrznemu światu człowieka. Opisuje zasoby oraz możliwości, jakie kryje piękna, niefizyczna rzeczywistość świadomości, znajdująca się w każdym z nas. W dużej mierze właśnie to odróżnia ją od tomu pierwszego, który przybliża kosmiczno-planetarny wymiar procesu ewolucji świadomości, dokonujący się obecnie na Ziemi. Tom drugi zawiera w sobie bardzo dużą ilość wskazówek, wglądów oraz technik, które mają na celu wsparcie czytelnika w jego osobistym procesie przebudzania oraz poszerzania swojej świadomości. Duży nacisk został położony na to, aby pomóc płynnie i spokojnie przejść przez dokonujące się obecnie w ludzkim wnętrzu – głównie w przestrzeni mentalno-emocjonalnej – energetyczne procesy, związane z uwalnianiem i oczyszczanie się starych, ograniczających wzorców oraz struktur energii. Podobnie jak świat przechodzi obecnie przez niestabilny, burzliwy i chaotyczny okres, tak samo w naszym wnętrzu również dokonuje się wielka transformacja, która może generować sporo napięcia, oporu czy też lęku. Wszystko to ma na celu przygotować nas na odkrycie i przejawienie większego potencjału naszej świadomości.
Książka składa się z wyselekcjonowanych postów, które od roku 2014 umieszczam na swoim blogu. Zostały one tak dobrane tematycznie oraz energetycznie, aby w trakcie lektury dokonywał się u czytelnika proces otwierania się na światło i potencjał jego świadomości. “W Sercu Nowej Ziemi” przypomina nam, że to w nas istnieje źródło wszystkiego, czego tak naprawdę szukamy i potrzebujemy w swoim życiu. Pomaga też zrozumieć, że nasze życie oraz przyszłość rasy ludzkiej zależą wyłącznie od nas samych. Prawdziwa moc sprawcza znajduje się w sercu każdego człowieka, a ono jest bramą do nowego świata – Nowej Ziemi. Zapraszam Cię na wspólną podróż poza czasoprzestrzenne ograniczenia trzeciego wymiaru. Otwórz się na szerszą wizję życia oraz tego, kim jesteś.
Książka ma 275 stron i składa się z ponad 40 rozdziałów.

Na stanie

Kategoria:

Opis

Niektóre wątki zawarte w książce:

– Łączenie się ze strumieniem swojej boskiej świadomości. Komunikacja z Wyższym Ja.
– Dlaczego uczucia otwierają nas na komunikację ze Wszechświatem?
– Znaczenie własnych przekonań w kontekście nowego ewolucyjnego otwarcia.
– Przepływ obfitości pomiędzy człowiekiem a świadomością źródła. Źródło obfitości istnieje w nas. Otwieranie się na obfitość.
– Budowa pola informacyjnego Nowej Ziemi. Jak wpłynąć na tempo aktywacji matrycy piątego wymiaru Ziemi.
– Stwarzanie własnego wielowymiarowego pola.
– Zakotwiczanie świadomości w piątym wymiarze.
– Ustanawianie i wzmacnianie połączenia z własnym źródłem.
– Wielowymiarowa świadomość. Wszystko istnieje Teraz. Wyjście poza linearne postrzeganie czasu.
– W jaki sposób miłość do własnej istoty przyczynia się do uzdrawiania całego świata?
– Dlaczego akceptacja własnego, ludzkiego ja otwiera nas na wzniesienie świadomości?
– Oddech narzędziem manifestowania obfitości.
– Nasz cień jako brama do naszego najwyższego potencjału.
– Sięganie po własne uśpione potencjały i talenty.
– Ośrodek serca narzędziem energetycznego oczyszczania.
– Pokój i równowaga są w nas.
– Rola wdzięczności i radości w procesie transformacji świadomości.
– Świat myślo-emocji. Wewnętrzna suwerenność kluczem do ewolucji świadomości.
– Zakotwiczanie świadomości w ciele.
– Wprowadzanie się w wysokowibracyjne stany – uczucia.
– Aktywacja i rola przestrzeni serca.
– Życie jako doskonałe zwierciadło nas samych.

Dodatkowe informacje

Waga 0.3 kg
Wymiary 20.5 × 14.5 × 1.5 cm
Liczba stron

275

Okładka

Miękka

Blok Tekstowy

Papier Offset, druk kolorowany

Mocowanie Bloku Tekstowego

Blok Klejony

4 opinie dla Globalne Przebudzenie. Tom 2. W Sercu Nowej Ziemi

 1. Beata

  Bardzo warto przeczytać !!!
  Napisana prosto z serducha. Czytając ” Globalne przebudzenie II ” czujesz się lekko, uśmiechasz się, najlepszym podsumowaniem jest słowo “aha !!”.
  Na pewno jest ona dla mnie brakującym puzlem w układance.
  Nie odstawiajcie tej książki na półki, wracajcie do niej codziennie.
  Czekam na kolejną.

 2. Marcin

  Jestem po przeczytaniu ebooka.
  Na wstępie powiem, że w ogóle się nie zawiodłem. Miałem duże oczekiwania, po przeczytaniu Tomu 1, które zostały spełnione z nawiązką.
  Bardzo dużo wiedzy przedstawionej w prosty sposób. Dająca do myślenia, inspirująca, powiem nawet, że uspokajająca.
  Tak jak poprzedni tom poukładał mi moją wiedzę, tak z tomu drugiego dowiedziałem się dużo nowych rzeczy.
  Przestałem przede wszystkim traktować posiadaną wiedzę jako teorię. Książka ta jest pewnego rodzaju instrukcją obsługi, z której uważam każdy może zacząć korzystać w swoim życiu. Zmusza do spojrzenia na pewne rzeczy z innej perspektywy. Przykładem jest medytacja. Myślę, że opisane przez Ciebie ćwiczenia z oddechem są bardzo zachęcające, aby zacząć z nią przygodę.
  Podsumowując, książka dla każdego, kto choć trochę zastanawia się “o co chodzi w życiu”.

 3. maryla wiernicka

  duzo słuchałam, czytałam w temacie ale dzięki Twojej książce tak na prawdę zaczynam wiedzieć o co chodzi 🙂 z tym przebudzeniem, książka otwiera oczy, daje do myślenia . Co tu pisać polecam , jak dla mnie super pozycja po którą sięga się z przyjemnością , wycisza , uczy , otwiera serducho

 4. maryla wiernicka

  sporo wiosen przeżyłam na tym świecie , sporo zaliczyłam kopniaków i sam ich dawałam,jednak od dłuższego czasu , kilka lat, zaczęłam szukać sensu , czegoś ponad materię, ponad mieć, wszystkie programy, pozycje z jakim się spotkałam nie były do końca tym , dopiero książki Kamila otworzyły mi oczy, na moje wnętrze, na świat . Zaczęłam patrzeć z lekkością i miłością na otaczający mnie świat, wszystko zaczęło się zmieniać , stało się lepsze, sama staję się wyciszona i niby ta sama ale jednak inna . Ta książka to optymizm i nadzieja. Przez siebie zmieniam “swój” świat. Pierwszy tom książki wcisnęłam w łapy znerwicowanej koleżance , są efekty dziewczyna zaczyna dawać radę, zaczyna patrzeć na swoje życie, na swoje postępowanie z pozycji obserwatora , zmienia się , wycisza . Dzięki Ci Kamil , fajna robota .

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *