Globalne Przebudzenie. Tom 2. W Sercu Nowej Ziemi

49.99

Książka ta jest poświęcona w całości wewnętrznemu światu człowieka. Opisuje zasoby oraz możliwości, jakie kryje piękna, niefizyczna rzeczywistość świadomości, znajdująca się w każdym z nas. W dużej mierze właśnie to odróżnia ją od tomu pierwszego, który przybliża kosmiczno-planetarny wymiar procesu ewolucji świadomości, dokonujący się obecnie na Ziemi. Tom drugi zawiera w sobie bardzo dużą ilość wskazówek, wglądów oraz technik, które mają na celu wsparcie czytelnika w jego osobistym procesie przebudzania oraz poszerzania swojej świadomości. Duży nacisk został położony na to, aby pomóc płynnie i spokojnie przejść przez dokonujące się obecnie w ludzkim wnętrzu – głównie w przestrzeni mentalno-emocjonalnej – energetyczne procesy, związane z uwalnianiem i oczyszczanie się starych, ograniczających wzorców oraz struktur energii. Podobnie jak świat przechodzi obecnie przez niestabilny, burzliwy i chaotyczny okres, tak samo w naszym wnętrzu również dokonuje się wielka transformacja, która może generować sporo napięcia, oporu czy też lęku. Wszystko to ma na celu przygotować nas na odkrycie i przejawienie większego potencjału naszej świadomości.
Książka składa się z wyselekcjonowanych postów, które od roku 2014 umieszczam na swoim blogu. Zostały one tak dobrane tematycznie oraz energetycznie, aby w trakcie lektury dokonywał się u czytelnika proces otwierania się na światło i potencjał jego świadomości. „W Sercu Nowej Ziemi” przypomina nam, że to w nas istnieje źródło wszystkiego, czego tak naprawdę szukamy i potrzebujemy w swoim życiu. Pomaga też zrozumieć, że nasze życie oraz przyszłość rasy ludzkiej zależą wyłącznie od nas samych. Prawdziwa moc sprawcza znajduje się w sercu każdego człowieka, a ono jest bramą do nowego świata – Nowej Ziemi. Zapraszam Cię na wspólną podróż poza czasoprzestrzenne ograniczenia trzeciego wymiaru. Otwórz się na szerszą wizję życia oraz tego, kim jesteś.
Książka ma 275 stron i składa się z ponad 40 rozdziałów.

Na stanie

Kategoria:

Opis

Niektóre wątki zawarte w książce:

– Łączenie się ze strumieniem swojej boskiej świadomości. Komunikacja z Wyższym Ja.
– Dlaczego uczucia otwierają nas na komunikację ze Wszechświatem?
– Znaczenie własnych przekonań w kontekście nowego ewolucyjnego otwarcia.
– Przepływ obfitości pomiędzy człowiekiem a świadomością źródła. Źródło obfitości istnieje w nas. Otwieranie się na obfitość.
– Budowa pola informacyjnego Nowej Ziemi. Jak wpłynąć na tempo aktywacji matrycy piątego wymiaru Ziemi.
– Stwarzanie własnego wielowymiarowego pola.
– Zakotwiczanie świadomości w piątym wymiarze.
– Ustanawianie i wzmacnianie połączenia z własnym źródłem.
– Wielowymiarowa świadomość. Wszystko istnieje Teraz. Wyjście poza linearne postrzeganie czasu.
– W jaki sposób miłość do własnej istoty przyczynia się do uzdrawiania całego świata?
– Dlaczego akceptacja własnego, ludzkiego ja otwiera nas na wzniesienie świadomości?
– Oddech narzędziem manifestowania obfitości.
– Nasz cień jako brama do naszego najwyższego potencjału.
– Sięganie po własne uśpione potencjały i talenty.
– Ośrodek serca narzędziem energetycznego oczyszczania.
– Pokój i równowaga są w nas.
– Rola wdzięczności i radości w procesie transformacji świadomości.
– Świat myślo-emocji. Wewnętrzna suwerenność kluczem do ewolucji świadomości.
– Zakotwiczanie świadomości w ciele.
– Wprowadzanie się w wysokowibracyjne stany – uczucia.
– Aktywacja i rola przestrzeni serca.
– Życie jako doskonałe zwierciadło nas samych.

Informacje dodatkowe

Waga 0.3 kg
Wymiary 20.5 × 14.5 × 1.5 cm
Liczba stron

275

Okładka

Miękka

Blok Tekstowy

Papier Offset, druk kolorowany

Mocowanie Bloku Tekstowego

Blok Klejony

57 opinii dla Globalne Przebudzenie. Tom 2. W Sercu Nowej Ziemi

 1. Beata

  Bardzo warto przeczytać !!!
  Napisana prosto z serducha. Czytając ” Globalne przebudzenie II ” czujesz się lekko, uśmiechasz się, najlepszym podsumowaniem jest słowo “aha !!”.
  Na pewno jest ona dla mnie brakującym puzlem w układance.
  Nie odstawiajcie tej książki na półki, wracajcie do niej codziennie.
  Czekam na kolejną.

 2. Marcin

  Jestem po przeczytaniu ebooka.
  Na wstępie powiem, że w ogóle się nie zawiodłem. Miałem duże oczekiwania, po przeczytaniu Tomu 1, które zostały spełnione z nawiązką.
  Bardzo dużo wiedzy przedstawionej w prosty sposób. Dająca do myślenia, inspirująca, powiem nawet, że uspokajająca.
  Tak jak poprzedni tom poukładał mi moją wiedzę, tak z tomu drugiego dowiedziałem się dużo nowych rzeczy.
  Przestałem przede wszystkim traktować posiadaną wiedzę jako teorię. Książka ta jest pewnego rodzaju instrukcją obsługi, z której uważam każdy może zacząć korzystać w swoim życiu. Zmusza do spojrzenia na pewne rzeczy z innej perspektywy. Przykładem jest medytacja. Myślę, że opisane przez Ciebie ćwiczenia z oddechem są bardzo zachęcające, aby zacząć z nią przygodę.
  Podsumowując, książka dla każdego, kto choć trochę zastanawia się „o co chodzi w życiu”.

 3. maryla wiernicka

  duzo słuchałam, czytałam w temacie ale dzięki Twojej książce tak na prawdę zaczynam wiedzieć o co chodzi 🙂 z tym przebudzeniem, książka otwiera oczy, daje do myślenia . Co tu pisać polecam , jak dla mnie super pozycja po którą sięga się z przyjemnością , wycisza , uczy , otwiera serducho

 4. maryla wiernicka

  sporo wiosen przeżyłam na tym świecie , sporo zaliczyłam kopniaków i sam ich dawałam,jednak od dłuższego czasu , kilka lat, zaczęłam szukać sensu , czegoś ponad materię, ponad mieć, wszystkie programy, pozycje z jakim się spotkałam nie były do końca tym , dopiero książki Kamila otworzyły mi oczy, na moje wnętrze, na świat . Zaczęłam patrzeć z lekkością i miłością na otaczający mnie świat, wszystko zaczęło się zmieniać , stało się lepsze, sama staję się wyciszona i niby ta sama ale jednak inna . Ta książka to optymizm i nadzieja. Przez siebie zmieniam „swój” świat. Pierwszy tom książki wcisnęłam w łapy znerwicowanej koleżance , są efekty dziewczyna zaczyna dawać radę, zaczyna patrzeć na swoje życie, na swoje postępowanie z pozycji obserwatora , zmienia się , wycisza . Dzięki Ci Kamil , fajna robota .

 5. Marzena Jastrzębska (zweryfikowany)

  ŚWIADOMOŚĆ PIĘKNIE I CICHO WZRASTA W TOBIE
  Tymi słowami zaczyna się książka Kamila Mieżenia GLOBALNE PRZEBUDZENIE W SERCU NOWEJ ZIEMI TOM2

  Dla mnie to książka niezwykła, wyjątkowa. Czuję ją sercem, czytam ją sercem. Wracam by PAMIĘTAĆ .
  Po lekturze tej książki , nic już nie jest takie jakie było wcześniej .

  Autor prowadzi czytelnika do wnętrza jego własnej istoty. Pomaga przypomnieć to co jest głęboko w każdym z nas, i jak z tego potencjału czerpać .
  Czerpać by wzrastać, by kochać siebie, bo miłość do siebie jest portalem do cudów, które zaczynają manifestować się w naszym życiu.

  Jeżeli interesuje Cię poszerzenie własnej świadomości, odzyskanie swojej wewnętrznej mocy. Jeżeli pragniesz świadomie tworzyć swoje życie i przejść wewnętrzną transformacje by tworzyć Nowy Świat z poziomu serca to przy wsparciu książek Kamila staje się to najpiękniejszą podróżą do SIEBIE.

  „Zaczynasz mocniej oddziaływać na świat. Gdy Twoja świadomość wzrasta to wydajesz na świat nowe, piękne owoce . Piękne myśli, słowa, uczucia oraz uczynki. Wniesiesz w nasz świat swój unikalny wkład, swoją wyjątkową energię.”
  Kamil Mieżeń

  Jestem ogromnie wdzięczna za Twoją kolejną cudowną książkę, która stała się moim towarzyszem w DRODZE. Namaste🤍

 6. Krystyna Grabowska (zweryfikowany)

  Żywa Księga Uczucia
  portalu ewolucji rasy ludzkiej
  z której można czerpać
  w nieskończoności
  Bycia Obecnym Tu i Teraz
  w przestrzeni Serca miłości na Nowej Ziemi

 7. Patrycja (zweryfikowany)

  Swój komentarz miałam zostawić po przeczytaniu, ale postanowiłam zrobić to już teraz…Niestety zostało mi już niecałe 100 stron:(…jak dla mnie 2 tom mógłby się nigdy nie kończyć <3. Z całego serca chciałam Ci Kamilu podziękować za tę książkę, czuję niewyobrażalną wdzięczność za Twoje przekazy w filmikach, na blogu, ale przede wszystkim za zawartość książki! Trafiła one w moje ręce w idealnym dla mnie czasie, pomogła jeszcze bardziej zagłębić się w siebie i w to kim naprawdę jestem<3. Dzięki niej jak najczęściej w ciągu dnia staram się zwracać do wnętrza i funkcjonować z poziomu serca w tu i teraz, nieustannie przypominając sobie, że każdy z nas jest Źródłem…źródłem wszystkiego. Dziękuję raz jeszcze, pozdrawiam ciepło i przesyłam mnóstwo miłości i światła:)

 8. Aneta (zweryfikowany)

  Wspaniała książka! Jest tu wiele cennych informacji o nas, świecie, świadomości, energiach, miłości, kreacji, a także inspiracji. Ja osobiście odebrałam tą książkę jako medytację. Było to dla mnie wspaniałe wewnętrzne przeżycie. Spędziłam z tą książką cudowne chwile. Czekam na kolejną część z wielkim zaciekawieniem. Dziękuję Ci Kamilu za te emocje i przeżycia. Polecam tą książkę z całego serca. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego Tobie i Wszystkim osobom, które to przeczytają :):):)

 9. Krystyna Grabowska (zweryfikowany)

  Sandra nastolatka – 17 :
  ” muszę powiedzieć , że się w niej zakochałam.
  Jest tak wciągająca .
  Wszystko JEST napisane tak prosto 🙂 „

 10. W sercu nowej ziemi (zweryfikowany)

  Witam. Bardzo gorąco polecam obydwie książki. Są podporą w trudnych czasach, trafiają do serca, gdyż moim zdaniem autor pisze od serca. Lekko i przyjemnie radowałam się każdą stroną odczuwając niezmierną radość. Dziękuję bardzo autorowi. Pozdrawiam serdecznie. Dorota Simonsson.

 11. Monika

  Ksiażka której wysoka energie czuje juz po przeczytaniu kilku słów, kiedy biorę ja do ręki. W rozwoju poszerzania świadomości jestem już od jakiegoś czasu, ale mogę powiedzieć że ta ksiażka jest esencja, czysta prawda ktora czuje w moim sercu.
  Jest to pozycja do której bede wracać raz po raz. Jestem wdzięczna za ta ksiażke jak i za cała działalność Kamila która opiera się na tej czystej prawdzie która otwiera nasze serca, i tego w tych czasach najbardziej potrzebujemy. Nie bładzenia w różnych duchowych technikach a czystej prawdy ktora prowadzi do źródła. Pozdrawiam 🙂

 12. Bogumiła Bienias (zweryfikowany)

  Wiedziałam że to będzie super pozycja.Nie myliłam się.Jest Jest dla mnie tak cenna że zamówię jeszcze w formie e-booka,aby mieć ją zawsze przy sobie.Kamilku czekam na kolejne cudowne książki.

 13. Piotr Iwiński (zweryfikowany)

  Świetna, wartościowa książka. Dla wszystkich, którzy chcą się przebudzić. Serdecznie polecam.

 14. Maria (zweryfikowany)

  Dziękuję za możliwość przeczytania tej książki. Jest rewelacyjna. W pełni pokrywa sią z moimi przemyśleniami. Przeczytanie jej polecam wszystkim ponieważ zawarta jest w niej wielka mądrość.

 15. Aga Ch. (zweryfikowany)

  Od początku przebudzenia towarzyszy mi Kamil, jego wiedza i jego mego pozytywna energia. Spokoj Kamila bardzo sie przydaje przy wychodzeniu z ego. 😉 Dziekuję Ci, ze się dzielisz wiedza! W książce, czyli w blogu, znaleźć można duuuzo nowego świata (i mało starego ;)). Pozycja obowiazkowa dla wszystkich, ktorzy sie chca rozwijac duchowo. <3

 16. Anna

  To jedna z tych niewielu książek, które, otwierają umysł, zmieniają Twoje życie na zawsze, ratują życie. Zaczynasz się zastanawiać jak mogłeś żyć wcześniej, nie wiedząc o tym wszystkim.Cokolwiek tu napiszę, nie odzwierciedli to wdzięczności jaką czuję za przekazaną tu wiedzę.

 17. Waldemar (zweryfikowany)

  Zarówno pierwszy jak i drugi tom wzbogaca wnętrze i stanowi brakujące ogniwo w spajaniu ogromu informacji w przestrzeni.

 18. anna barschke (zweryfikowany)

  Ksiazka warta przeczytania,niesamowita tresc,prawdziwa i emanujaca dobra i piekna energia,tak jak i jej autor.Polecam z calego serca !!!

 19. Jola (zweryfikowany)

  Książka w sposób przystępny opisuje zmiany energetyczne i rozwój naszej cywilizacji. Dała mi bardzo dużo spokoju, zrozumienia i zaufania do procesów, którym obecnie podlegamy. Dzięki obu tomom, a także kanałowi Kamila na YouTube, codziennie staję się lepszą osobą, świadomą swojej Mocy, połączoną że Źródłem.

 20. Krystyna G. (zweryfikowany)

  Globalne przemiany, które zachodzą są już widoczne, jednak nie wszyscy są w stanie to zauważyć opierając się na dotychczasowym sposobie myślenia. Mam tu na myśli głównie siebie. Otworzyłam szeroko oczy i spojrzałam po raz pierwszy optymistycznie na wszystko wokół mnie i wewnątrz mnie. Mam nadzieję, że kolejni czytelnicy odkryją dużo więcej. Wszystko może się zmienić dzięki tej książce. Jestem bardzo wdzięczna Autorowi za przekazanie tej wartościowej wiedzy i w tak piękny, prosty i cudowny sposób. Dziękuję bardzo, bardzo.

 21. Agnes (zweryfikowany)

  Polecam wszystkim budzącym się ,pomaga zrozumieć naszą obecność tu i teraz ze Wszystkim Co Jest .

 22. Magdalena (zweryfikowany)

  Ksiazka godna polecenia. Czytalam obydwa tomy. Kamil w typowy dla siebie sposob tlumaczy jak odczuwa przesten. To nie jest ksiazka do poduszki. Czasem zmusza do zatrzymania sie i przepuszczenia przez siebie informacji w niej zawartych. Ksiazka, podobnie jak nagrania Kamila, kreuje przestrzen wysokich wibracji. Zdecydowanie polecam 🙂

 23. Wieslawa (zweryfikowany)

  Bardzo cenię sobie osobę Kamila. I choć poza filmikami nie spotkaliśmy się i jestem o wiele starsza to czuję jakbyśmy byli bratnimi duszami. To co mówi i pisze jest strumieniem miłości z serca do każdego. Książka ta wskazuje omawia wiele istotnych kwestii dziejących się na ziemi. Każdy z nas widzi i zastanawia się co jest grane. Poprostu zmiany zmiany a większość boi się zmian. Kamila serdeczność uśmiech optymizm i racjonalność tych zmian. Wskazuje jak możemy sobie samemu pomóc. Wskazuje że wszystko zaczyna się od nas samych że mamy moc, z której sobie nie zdajemy sprawy. Polecam książkę jest inspiracją do zmian które są nieuchronne. Dziekuje za te inspiracje i za to że jesteś tu w tej chwili na Ziemii. Serdecznie pozdrawiam ❤

 24. Jolanta (zweryfikowany)

  Kamil gratuluję książki, co prawda otrzymałam ją parę dni temu ale już wiekrza część przeczytana. Jest pisana zrozumiałym językiem i czyta się ją z przyjemnością. Już wiem, że będę do niej wracać.

 25. Beata_d

  Ta książka, to cudowny dar! Przeczytałam a w zasadzie ciągle ją czytam, bo niemalże wracam każdego dnia do jej fragmentów. I na nowo otrzymuję jeszcze większe zrozumienie.
  Dla mnie obydwa tomy genialne w prostocie przekazu pomimo ogromnego spektrum poruszanych tematów.
  Dziękuję Kamil za Twoją autentyczność i prawdę, którą obwieszczasz!

 26. Maria (zweryfikowany)

  Znakomicie porządkuje moją dotychczasową wiedzę, jest przepełniona energią wysokowibracyjną, przeczytałam w całości a teraz czytam fragmenty, które są dla mnie codzienną praktyką pozwalającą mi na coraz mocniejsze osadzanie się w swoim wnętrzu, w swoim wyższym JA. Sięgam do niej również intencjonalnie, gdy matrix ściąga mnie w dół, z jej energią szybciej wracam do Siebie. Dziękuję i jestem wdzięczna Kamilu, że jesteś na mojej drodze :):):)

 27. Czesław Sławicki (zweryfikowany)

  Świetne obydwa tomy. Dają wizję Nowej Ziemi , o jakiej marzę i metody doświadczania jej teraz, jako stanu mojej – naszej świadomości. Dobrze się czyta, podnosi na duchu, uspokaja i rozjaśnia. Pokazuje co się wydarza na Ziemi i w ludzkiej świadomości. Tytuł pierwszego rozdziału „ŚWIADOMOŚĆ PIĘKNIE I CICHO WZRASTA W TOBIE”, mnie zachwyca, napełnia optymizmem i inspiruje do coraz lepszego bycia, tu i teraz. Jestem bardzo wdzięczny Kamilowi za książki, bloga i przekazy na YouTube.

 28. Magda (zweryfikowany)

  „Nie jesteśmy ludźmi przeżywającymi duchowe doświadczenia, jesteśmy Duszami przeżywającymi ludzkie życie” i właśnie ta książka doskonale przyczynia się do naszej naprawdę głębokiej transformacji. Dziękuję.

 29. Halina (zweryfikowany)

  Aktualne i potrzebne, wzbogacające i rozwijające książki. Oby jak najwięcej nas chciało je przeczytać i przyjąć je do serca. Gorąco polecam.

 30. Anna

  Fajnie, że jesteś Kamil, że miałam to szczęście, spotkać Cię na swej drodze.
  Twoje książki są nieocenione. Zawsze jak jest mi smutno i źle sięgam po tekst, który pozwala mi złapać równowagę, wyciszyć się i znaleźć nadzieję, że zbliża lepsze jutro.
  Staram się w delikatny sposób zachęcić moich znajomych do zapoznania się z treścią Twoich książek, choć nie wszyscy się do tego nadają.
  Dla mnie są jedną z najważniejszych lektur, bez których chyba nie potrafiłabym funkcjonować

 31. Alicja (zweryfikowany)

  Jak mawiał Albert Einstein: Nic naprawdę cennego nie bierze się z ambicji czy samego poczucia obowiązku. To, co cenne, rodzi się z MIŁOŚCI i poświęcenia dla innych. I właśnie takie miałam odczucie, gdy czytałam oba tomy Globalnego przebudzenia, które zawsze mam na honorowym miejscu (na tyle blisko, bym mogła sięgnąć po nie, gdy chcę utrwalić jakąś ważką myśl). Bardzo sobie cenię zarówno autora, jak i Jego książki, ponieważ zawsze towarzyszy mi dobra energia, która z nich płynie:) Serdecznie dziękuję Kamilu (mam synów w Twoim wieku, stąd ta poufałość:) za MIŁOŚĆ do ludzi i życzliwe zachęty, jakich nam – budzącym się – nie szczędzisz 🙂 Jesteś powołany, by rozniecać żar miłości do bliźnich, więc działaj, twórz, nagrywaj przekazy na you tube, pisz bloga i sprawiaj radość tym, którzy doskonale Cię rozumieją:) W Gdańsku jest wiele osób, które Cię subskrybują, słuchają i czytają Twoje wspaniała dzieła:) One do nas przemawiają. Rozumiemy każde ze słów, którymi do nas mówisz i bardzo doceniamy ten przekaz oraz harmonię, jak powstaje w naszych sercach. Czekam na kolejne książki, pozdrawiam serdecznie i życzę weny twórczej w DUCHU MIŁOŚCI! 🙂

 32. Artur K.

  Świetna książka. Po pierwszej części, która była doskonała, sięgnąłem po drugą i nie zawiodłem się. Polecam ludziom na drodze oświecenia.

 33. Stacja Medytacja (zweryfikowany)

  Jedna z jakże ważnych pozycji w mojej kawiarni ezoterycznej z serca do serc 🥰🙏dzięki Kamil dumnie stoi obok Tolla🥰

 34. Malgorzata (zweryfikowany)

  Kamil gratuluje wspanialych ksiazek,goraco polecam do przeczytania,Ja zakupilam kilka ksiazek dla mojej rodziny w prazencie.Jestem bardzo wdzieczna Kamil za przekazanie tej wiedzyw tak cudowny sposob,ogladam CIE z przyjemnoscia na YouTUBE.
  Serdecznie pozdrawiam.

 35. Anna

  Gorąco polecam.Bardzo wartościowe książki. Ogrom pozytywnej energii.Nie czyta się jednym tchem. Zaduma,refleksja.Czytając w skupieniu masz wrażenie, że jesteś w innej przestrzeni -bliżej Źródła.
  Serdeczne pozdrowienia dla autora. Jestem wdzięczna.

 36. Marzena (zweryfikowany)

  Treści z książki są mi ogólnie znane, wyszukane wcześniej z innych zródeł. Są mi bardzo bliskie, gdyż jestem na etapie wprowadzania ich w życie, też dlatego że rezonują ze mną. Bardzo ładnie przekazana bardzo wartościowa treść. Autor książek a mam je obie jest mega pozytywnym człowiekiem i przekazuje czytelnikom masę wysokich wibracji. Polecam jego książki, są one istotne w nauce poruszania się w nowej nadchodzącej rzeczywistości, również pokazują jak poznać i pokochać samego siebie. tematy ponadczasowe i bardzo ważne w tu i teraz.

 37. michal.m (zweryfikowany)

  Wspaniała książka wprowadzająca nas ludzi ktorzy budzą swoją swiadomosc w Nowy Złoty Wiek.Polecam każdemu jako wspaniale żródło wiedzy .

 38. Peter Holon (zweryfikowany)

  Wartościowa ksiązka której nie należy przegapić.
  Poprzez słowa zawarte w książce autor przesyła swoje wyższe wibracje i wskazuje drogę która manifestuje się przed nami.

 39. Bozena (zweryfikowany)

  Kamilu, jestes bardzo pozytywna istota ,a twoje ksiazki to sposob dzielenia sie z innymi wiedza i energia ktora nas wznosi. Wiem, ze nie ma w zyciu przypadkow, trafilam na twoj przekaz w tym bardzo niezwyklym czasie, aby zobaczyc proces ktory sie dokonuje teraz z innej, perspektywy. Wszyscy potrzebujemy tego glebszego, pozytywnego spojrzenia. Bardzo ci dziekuje.

 40. Elżbieta (zweryfikowany)

  Wspaniała lektura.Zarówno tom I jak i II mówi o zachodzących zmianach w sposób przystępny dla każdego.Czytając odczuwa się Twoją miłość do całego Wszechświata.Jesteś niezwykle pozytywną osobą ,oby jak najwięcej takich istot.Dziękuje

 41. Asia (zweryfikowany)

  Książka bardzo interesująca. Napisana jasnym, konkretnym językiem trafiającym do czytelnika. Jestem wciąż na etapie czytania ale każdy fragment lektury to jak promyk słońca wpuszczony w moje serducho. Dzięki Kamil !

 42. Monika (zweryfikowany)

  dziękuję za możliwość przeczytania, czekam na następne części, pozdrawiam

 43. Kazimierz (zweryfikowany)

  Książki „Globalne przebudzenie” tom 1 i 2 stały się dla mnie bardzo przydatne w zrozumieniu działania mego „ego”, iluzji matrixa tego świata, a najbardziej w procesie rozwoju mojej świadomości, jak również zmian zachodzących na naszej planecie Ziemi. Dlatego też, kilka ich sztuk przekazałem w prezencie dla mojej rodziny.
  Pana Kamila Mieżeń poznałem pierwszy raz w tym roku (2021r) za pośrednictwem kanału na YouTube Kris Rudolf „Moc naszych serc” i zainteresowałem się tym co mówił. Następnie zapoznałem się z jego blogiem „Globalne przebudzenie”. Bardzo się cieszę z tego, albowiem treści i wskazówki które tam są pomogły mi wiele zrozumieć, o co chodzi w tym wszystkim, co obecnie dzieje się w świecie. W narastającym procesie, przechodzenia naszej Ziemi w inną rzeczywistość, ten młody człowiek „przebudził” swoją świadomość i dzieli się z nami swoimi doświadczeniami, abyśmy i my mogli to w sobie urzeczywistnić. Jest to bardzo ciekawe.
  Mnie osobiście pomogło to w zrozumieniu tego procesu we mnie, jak również tego co dzieje się na zewnątrz. Dlatego bardzo zachęcam do zapoznania się z tymi zjawiskami. Aby jak najwięcej osób włączyło się w tą przemianę na swoim poziomie, a równocześnie przez to na poziomie globalnym naszej Ziemi. Niech nas uczestniczy coraz więcej w tym wspaniałym procesie przemiany.

 44. Barbara G. (zweryfikowany)

  Jest to jedna z najlepszych książek dla osób poszukujących wsparcia w procesie rozwoju własnej świadomości. Dla mnie jest równie ważna jak „Rozmowy z Bogiem” N.D.Walscha i „Potęga Teraźniejszości” E.Tolle. Autor dzieli się w niej z nami swą wewnętrzną wiedzą i czyni to w sposób mądry i przystępny. Mam wrażenie jakby podawał nam rękę, pomagając łagodnie i z miłością przejść przez obecny okres zmian na Ziemi. Jest w tej książce pozytywna energia i wielki optymizm. Jej lektura sprawia, że czytelnik przenosi swą uwagę z zewnętrznego świata pełnego chaosu do własnego wnętrza, gdzie może odnaleźć swą osobistą moc. Bardzo polecam!

 45. Barbara

  Książkę czytałam w postaci ebooka. Przeczytałam bardzo szybko, bo bardzo chciałam zobaczyć, co jest dalej, szybko wszystkiego się dowiedzieć 🙂
  Nie zawiodłam się i wiem, że będę często do niej wracać. Napisana pięknym prostym językiem – bardzo łatwa do zrozumienia nawet dla osób „nieobytych” z tematem przebudzenia. Mnóstwo wyjaśnień, porad, wręcz instrukcji, jak zrobić to czy tamto.
  A przy tym wszystkim pełna miłości, pozytywnej energii, które odczuwa się podczas czytania. Bardzo dziękuję za tę książkę i serdecznie pozdrawiam.

 46. Ania

  Książka jest wspaniała, wysokowibracyjna!
  Sam kontakt z nią wnosi światło:)
  Treści są transformujące a mnóstwo praktycznych wskazówek pozwala od razu wprowadzać w życie poszczególne techniki.
  Odczułam ją jako bardzo lekką jednocześnie, nie poczułam się przygnieciona tym, ze tyle jeszcze mam do zrobienia;)
  Książka Kamila jest moim wielkim Przyjacielem i sięgam do niej praktycznie każdego dnia.
  Najważniejsza dla mnie jest czystość i świetlistość tego przekazu i przebijające szczere i serdeczne intencje Autora, by ułatwić rozwój każdej istocie, która wybrała tę ścieżkę 🙏💞 Najpiękniejsze dzięki Kamilu!

 47. Agnieszka

  Książkę czytałam z wielka radością i wzruszeniem. Książka, która zrywa zasłonę iluzji i ukazuje jak wielką mamy moc i kim jesteśmy w Prawdzie.

 48. Urszula (zweryfikowany)

  Pomaga mi zrozumieć proces przemiany.. Dziękuję za wartościową książkę.

 49. Dominika (zweryfikowany)

  Jak dla mnie jest to „literatura Nowej Epoki”… Pięknie objaśnia, niejednokrotnie uspokaja i daje nadzieję w trudnych momentach, w chwilach zawahania. Twoja pomoc i praca jest nieoceniona, dziękuję!

 50. malgorzata klos (zweryfikowany)

  Cytat; Otwieramy się na światło stwórcy w nas samych.Niesamowicie wzrasta poziom naszej energij, częstotliwosc wibracji;
  Zaczęłam od cytatu z drógiej ksiązki Kamila ktora daje nam praktyczne wskazówki pomocne w dniu codziennym. Obydwie książki zawieraja mase wiadomosci które są bardzo wazne dla osób rozwijających sie duchowo ,ja czytajac podkreslam pomocne dla mnie fragmety i czesto do nich wracam.
  Kamil z całego serca dziekuje ci za tą wiedzę.Jestes wspaniałą duszyczka
  Czekam na nastepna
  Dziękuję
  Gosia

 51. jacek (zweryfikowany)

  Kamil, dziękuje za wydanie II tomu książki, książka niesamowita a w niej dużo praktycznych wskazówek które można wdrażać w życie i oczywiście to robię 🙂 Kamil fajnie że jesteś !!!

 52. Benedykta (zweryfikowany)

  Książki są super I i II tom rewelacyjne. Czyta je się lekko a najważniejsze pomaga się obudzić duchowo.

 53. Opinia (zweryfikowany)

  Książka tak jak cały twój blog oraz filmy na YouTube dużo mi dają. Czuję że że mną rezonują. Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju z korzyścią dla wszystkich.

 54. Maciej Lejman

  Przeczytana od deski do deski.
  Wiedza imponująca, format genialny. Z przyjemnością się czyta tę książkę.
  Wiele do zastosowania i wiele do przemyślenia, można z powodzeniem powiedziać, że warto zapaść w zadumę, gdy czyta się rozdiał po rozdiale.
  Dla mnie genialna. Dziękuję Kamil, że jesteś 😀

 55. Agnieszka (zweryfikowany)

  Dziękuję Kamil za to, że jesteś i za wspaniałe dary jakie otrzymuje od Ciebie ten świat. Obie książki są najcudowniejszym przewodnikiem ❤❤❤

 56. Barbara (zweryfikowany)

  Z całego serca polecam obie książki !!! Prosty, piękny przekaz…. Pozdrawiam Cię Kamilu bardzo serdecznie i bardzo Ci dziękuję… !

 57. Ela Prokopowicz (zweryfikowany)

  „Globalne przebudzenie” to aktualnie najbardziej konkretny i praktyczny ze znanych mi przewodników w podróży do Nowej Ziemii. Wibracyjna przeprowadzka z jednego paradygmatu świadomości do innego jest zagadnieniem wieloaspektowym, dlatego warto mieć jasne wskazówki od jej stałego mieszkańca.
  Nowa Ziemia to wymiar, w dodatku wibrujący i to przez nas. Jakie to ma praktyczne zastosowanie w codziennym życiu każdego człowieka? Przyjrzyjmy się Nowej Ziemii:
  WOLNOŚĆ, MIŁOŚĆ, OBFITOŚĆ.
  WDZIĘCZNOŚĆ, RADOŚĆ,
  PIĘKNO, HARMONIA, SPOKÓJ,
  SZACUNEK DO ŻYCIA, ZACHWYT, UWIELBIENIE ŻYCIA,
  AKCEPTACJA, ZROZUMIENIE, WSPÓŁCZUCIE, TROSKA,
  WRAŻLIWOŚĆ, ŁAGODNOŚĆ, WYBACZENIE,
  SPEŁNIENIE.
  Któż by nie chciał w tych jakościach zamieszkać? A to zaledwie kilka możliwości nowego sposobu życia. Tylko jak „zamieszkać w wibracji”? Co to jest „Pole Serca” ? Albo „Jestem wielowymiarowym polem” ? „Mam świadomość własnej boskości”? Jak „zakotwiczyć świadomość w piątym wymiarze” ?
  W książce znajdziesz odpowiedzi na te pytania, ale i więcej. Także krótkie, jasne i proste ćwiczenia – jak to poczuć. Linearna wędrówka po umysłowych krainach okaże się wkrótce budzącym Twój wielowymiarowy aspekt czujący narzędziem samopoznania. Czytając książkę (ja robiłam to na głos) – poddajesz się fali, która przepływając przez Twoją Istotę samoczynnie układa nową częstotliwość. I choć kluczem do Nowej Ziemii jest codzienna praktyka – fundament stanowi Nowa Świadomość. Kochająca Świadomość Źródła.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *