Globalne Przebudzenie. Tom 1. Nowy Cykl Planetarnej Ewolucji Świadomości

49.99

Tematem przewodnim tej książki jest ewolucja świadomości, która obecnie dokonuje się na Ziemi. Autor obszernie wyjaśnia, na czym polega piękno oraz wyjątkowość czasów, w których żyjemy. Pokazuje jak równolegle do istniejących wyzwań i problemów współczesnego świata, otwiera się przed ludzkością okno wielkich możliwości. Jeśli w głębi siebie czujesz, że aktualna, napięta oraz niestabilna sytuacja na świecie jest tylko przejściowym etapem, który ma na celu wymusić głębokie przewartościowanie się rasy ludzkiej, zawrócenie ze ścieżki autodestrukcji oraz przekierowanie się na tory prawdziwego rozwoju, to w tej książce znajdziesz wiele odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują. Cały ziemski świat podlega obecnie gigantycznej, bezprecedensowej zmianie. Dzięki lekturze tej książki ujrzysz szerszy obraz tego, co tak naprawdę się dzieje na naszej Planecie.

Na stanie

Kategoria:

Opis

Wątki i informacje zawarte w książce:

 •  Wyjątkowość czasów, w których żyjemy. Czas wielkich, epokowych zmian. Na czym polega planetarne przejście z końca starego, kosmicznego cyklu w nowy?
 • Wzrost wibracji Ziemi. Podnoszenie i rozwijanie się zbiorowej, ludzkiej świadomości. W jaki sposób wzrost wibracji planety wpływa na ludzką świadomość?
 • Rozpad obecnego porządku, światowego systemu. Dlaczego rosnąca świadomość, wibracja Ziemi, a także wpływ spływających energii kosmicznych w połączeniu z rosnącą zbiorową świadomością ludzi, wymuszą i doprowadzą do upadku i końca obecnego systemu.
 • Planetarne matryce trzeciego i piątego wymiaru. Na czym polega przejście z trzeciego do piątego wymiaru? Charakterystyka matrycy trzeciego wymiaru. Opis mechanizmów i wzorców funkcjonowania trzeciowymiarowego umysłu. Porady dotyczące wznoszenia świadomości ponad pasmo częstotliwości trzeciego wymiaru (wzniesienie się ponad egotyczny umysł).
 • Wibracyjno-energetyczny przeskok ewolucyjny ludzkiej, kolektywnej świadomości.
 • Opis obecnej fazy transformacji ziemskiej rzeczywistości, przez którą właśnie przechodzimy.
 • Spojrzenie na COVID-19 w kontekście ewolucji ludzkiej świadomości.
 • Dlaczego tak ważne jest wzniesienie się ponad zbiorowy lęk?
 • W jaki sposób rasa ludzka będzie się otwierać na rozwój świadomości?
 • Kres kontroli i zniewolenia na Ziemi. Jak ludzkość odzyska wolność?
 • Świadoma kreacja linii czasowej wzniesienia.
 • “Apokalipsa” – czyli  “odsłonięcie zasłony” (z greckiego “apokalypsys“). Duchowo-biologiczne wzniesienie. Przejście ludzkości na kolejny szczebel kosmicznej drabiny ewolucji. Symboliczne znaczenie “Apokalipsy”. Czym jest tak naprawdę i dlaczego jest zjawiskiem pozytywnym?
 • Zmiany czekające nasz świat, a także jakich szoków informacyjno-kulturowych można się spodziewać?
 • Rodzaje i charakterystyka spływających na Ziemię  kosmicznych energii.
 • Wejście w okres, etap, w którym zaczniemy odkrywać głębszy sens swojego pobytu na planecie.
 • Nowa Ziemia jako wielka strefa światła.
 • Współpraca i podążanie za własną istotą świetlistą.
 • Wiele innych tematów 🙂

Informacje dodatkowe

Waga 0.3 kg
Wymiary 20.5 × 14.5 × 1.5 cm
Liczba stron

251

Okładka

Miękka

Blok Tekstowy

Papier Offset, druk kolorowany

Mocowanie Bloku Tekstowego

Blok Klejony

ISBN

978-83-8221-556-4

56 opinii dla Globalne Przebudzenie. Tom 1. Nowy Cykl Planetarnej Ewolucji Świadomości

 1. Ania

  Dzielę się swoimi wrażeniami, będąc wciąż w emocjach po zakończeniu czytania. Chłonęłam treść nie oczami i umysłem jak tysiące przeczytanych wcześniej książek. Chłonęłam ją duszą, sercem, całą sobą. Autor w niezwykły sposób obudził we mnie twórcę i kreatora własnej rzeczywistości. Przedstawił widzianą przez siebie rzeczywistość i wizję Nowej Ziemi w piękny, lekki i daleki od wymądrzania sposób. Sprawił, że z zaufaniem i radością poddaję się procesowi przemian i cuda wydarzają się JUŻ, NATYCHMIAST. Czas z tą lekturą był pierwszym od lat, gdy mój umysł zwolnił, byłam TU i TERAZ od pierwszej do ostatniej strony. Tego nie udało się dokonać nawet Eckhartowi Tolle, którego niezmiernie cenię.
  Dziękuję…

 2. Barbara

  ….ta książka to idealny przewodnik …..powinna służyć jako podręcznik w szkole….napisał ją człowiek w wieku mojego syna…co dodaje jej jeszcze większej wartości…..polecam gorąco z wdzięcznością i z serca ….przebudzonego człowieka

 3. Tomek

  Moja intuicja podczas zetknięcia się z Kamilem i tym co prezentuje w internecie oraz na łamach książki daje mi odczuć, że to wszystko rezonuje ze mną w bardzo wysokim stopniu. To jest odczucie z kategorii „tak przeczuwałem” o wiele silniejsze niż „no tego sobie nie wyobrażałem”. Nurtujące od dawna pytania o sens życia, cywilizacji, spraw osobistych osadzonych w fizycznych realiach siedziały głęboko we mnie z nadzieją, że kiedyś cel tego wszystkiego się wyjawi, mimo, że umysł argumentował „na zimno” – tak jest, tak musi być, jak do tego nie pasujesz to Twoja sprawa, itp… teraz zasłona opada i dzięki. m.in. Kamilowi ukazuje się cel i kontekst wszystkich minionych zdarzeń, doświadczeń, myśli… Napawa mnie to coraz większym optymizmem…. Ta droga zaczyna mi się coraz bardziej podobać…. Polecam lekturę 🙂

 4. Alis

  Warto przeczytać, książkę się „połyka”, Nowe spojrzenie na wszystko, dające nadzieję i ukojenie

 5. Magda

  Książka naprawdę wspaniała. Napisana prostym, zrozumiałym. językiem.Bardzo dobrze się ją czyta.Zgadzam się z przedmówczynią.Podczas lektury doświadcza się bycia w TU i TERAZ.Zamówiłam już drugą część i czekam z niecierpliwością.

 6. Czesław Sławicki (zweryfikowany)

  Wspaniała, dająca szersze widzenie świata, inspirująca książka. Dzięki niej widać że przechodzimy do nowego, dużo lepszego świata i on już w coraz większym stopniu się wydarza. Cenne wskazówki i radosne wglądy. Kojarzy mi się że wspaniałymi książkami Eckharta Tolle “Potęga teraźniejszości ” i “Nowa Ziemia “, a dodatkowo mówi o aktualnych wydarzeniach. Wdzięczny jestem!

 7. Dominika

  Warto przeczytać i zawsze mieć „pod ręką”. Przeczytałam już kilka polecanych przez autora książek, ale „Globalne Przebudzenie” mogę dopiero nazwać kompendium informacji :).

 8. jacek

  Witam. książka Kamila potwierdziła mnie w przekonaniu że coś się dzieje na świecie a ten koronaświrus potwierdził wszystko. książka napisana bardzo fajnym językiem więc myślę że każdy powinien się odnaleźć. Kamil super że jesteś !!! czekam na 2 tom książki. pozdrówka dla wszystkich

 9. Bożena

  Książka niesamowita. Czyta się jednym tchem. Daje niesamowite wgląd w aktualne przemiany w świecie, których jesteśmy świadkami i uczestnikami. Z niecierpliwością i ciekawością czekam na drugi tom.

 10. Ewa

  Wspaniała książka .Ta wiedza przepływa przez serce jak balsam, budząc uśpioną mądrość, która jak królewna czeka na czas przebudzenia. Czekam na 2 gi tom,który mam nadzieję, będzie kolejnym drogowskazem do głębin mojej duszy.

 11. Beata

  Dziękuję Kamil. Najlepsza książka na obecne czasy.. Bardzo polecam. Na pewno przeczytam II cz.

 12. Karolina

  Polecam!

 13. Kasia

  Ta książka uspokaja, pozwala się wyciszyć, a jednocześnie powoduje, że „kropki zaczynają się łączyć”. Dziękuję Kamil za Twoją pracę dla nas 🙂

 14. Asia

  Świetna książka, bardzo przyjemnie się czyta. Obecna sytuacja na świecie budzi niepokoj, z wielu stron napływają sprzeczne informacje ale dzięki Kamilowi i jego książce w końcu układa mi się wszystko w jedną całość j to bardzo piekną całość. Zamawiam drugi tom bo wiem że warto

 15. Monika

  Bardzo przydatna pozycja w tych “ciekawych” czasach. Pomaga zrozumiec co sie dzieje z nami, z Planeta Ziemia i nie tylko. Jak zwykle dobra, rzetelna i prawdziwa prosto z serca praca autora, za która jestem bardzo wdzieczna.

 16. Agnieszka

  Wspaniała książka szczególnie na obecny czas. Wiele cennych wskazówek po prostu must have. Z niecierpliwością czekam na część 2

 17. danusia66@gmail.com

  Książka bardzo porządkuje informacje nabyte z różnych źródeł, wiele rzeczy się przejasnia, przychodzi zrozumienie różnych aspektów spojrzenia na różne informacje, książka ta podbudowala moje pozytywne myślenie.. Bardzo pomocna w zrozumieniu… Polecam

 18. Patrycja Paczkowska

  Książka została przez mnie dosłownie pochłonięta. Dumnie stoi na półce z książkami i czeka, aż ponownie ją przeczytam – bo to sama przyjemność czerpać dobre nowiny. Jeżeli ktoś dalej ma wątpliwości czy warto – ja też je miałam, to chcę powiedzieć że książka zaskoczyła mnie nie tylko praktyczną wiedzą jak i otworzeniem mojego umysłu na nowe. Każda kartka dawała nadzieję na lepsze jutro i inspirację. Jeżeli chcesz tworzyć świat lepszym ta książka bardzo Ci pomoże. Emocje po jej przeczytaniu (i w trakcie) ujmę następująco – aż chce się żyć 🙂

 19. Marzena

  Super książka, zamawiam druga część i nie mogę się doczekać kiedy zacznę czytać.
  Jeśli próbujesz budzić rodzinę, przyjaciół, znajomych a brakuje Ci słów lub patrzą na ciebie jak na wariata, podaruj im książkę
  Naprawdę warto. Może to właśnie będzie impuls, początek…

 20. Anna

  Niezwykła książka wprowadzająca nas w magiczny świat jakiego nie znamy, rozciągająca nasz umysł i postrzeganie rzeczywistości. Polecam ludziom otwartym na nowe wyzwania w rozumieniu istoty rzeczywistości w jakiej mamy szczęście żyć.

 21. Małgorzata

  Książka bardzo przydatna w czasie toczącego się procesu na Ziemi, pozwala wiele zrozumieć, jest dużo informacji, z których można zbudować wiedzę, a z tego świadomość, są cenne porady.
  Jest zrozumiała, dobrze się czyta.
  Cieszę się, że powstaje nowy świat i to jest piękne i wartościowe.
  Po tej lekturze jestem spokojna i radosna, za co bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 22. Małgorzata

  Podczas lektury książki cały czas miałam z tyłu głowy jedną jedyną myśl – jakie jest to prawdziwe… Wszystko poruszane przez autora tematy, są bardzo życiowe., jak z biegiem czasu, upływem lat zmienia się swiat..polecam z całego serca, jedna z lepszych książek jakie dotąd czytałam, wyjaśnia bardzo wiele.. POLECAM.

 23. Beata

  Książka pojawiła się w moim życiu w odpowiednim momencie, szukałam odpowiedzi na wiele pytań i Kamil mi ich udzielił. Żyjemy w czasach niezwykłych, ale żeby to zrozumieć trzeba odrzucić lęk, który obecnie serwowany jest nam z każdej strony. „Globalne przebudzenie” polecam wszystkim, którzy czują niesamowitość istnienia, niesamowitość siebie… wszystkim tym, którzy podążają drogą serca i widzą piękno. Książka Kamila budzi i sprawia, że otwieramy oczy szeroko, jak jeszcze nigdy przedtem.

 24. Karolina

  Wiele odpowiedzi na wiele pytań w jednej książce. Polecam tym którzy nie rozpoczęli jeszcze swojej przygody z poszerzaniem swojej świadomości, jak i tym, którzy już są na pewnym etapie rozwoju. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

 25. ELA

  Książka otwiera oczy na wiele otaczających i dotyczących nas sytuacji. To co do tej pory umykało, w tej chwili daje do myślenia. Człowiek docenia to co przyszło i przychodzi. Nawet nie najlepsze doświadczenia można przekuć w pozytyw.

 26. Ela

  Książka otwiera oczy na wiele otaczających i dotyczących nas sytuacji. To co do tej pory umykało, w tej chwili daje do myślenia. Człowiek docenia to co przyszło i przychodzi. Nawet nie najlepsze doświadczenia można przekuć w pozytyw.
  Świat stoi przed NAMI otworem.
  Gorąco polecam!

 27. Michał Z

  Książka wnosi sporo informacji odnośnie obecnie zachodzących przemian.

 28. Iwona w

  Z przyjemnością polecam książkę ,czytałam ją jednym tchem .Wiedza zawarta w książce pozwoliła mi bardziej zrozumieć na jakim etapie jesteśmy i jakie zmiany jeszcze przed nami.

 29. Malgorzata

  Ksiazka napisana w bardzo lekkim i zrozumialym jezykiem dla kogos kto zaczyna swoja droge rozwoju swiadomosci. Mnie otworzyla oczy na wiele aspektow ktorych nie rozumialam co dzieje sie na naszej planecie. Piekny przewodnik po zyciu ewolucyjnym czlowieka. Poprzez ta ksiazke Kamil dzieli sie cudowna energia z czytelnikami dlatego bardzo goraco polecam 😊
  Dziekuje bardzo ze sie dzielisz swoja wiedza i zycze wszystkiego wspanialego 🥰🌟🌈💜🌻🙏

 30. Malgorzata

  To ksiazka ktora daje nam nadzieje na wspanialy swiat pelna optymizmu w tych trudnych czasach gdzie kroluje absurd
  Wielkie dzieki Kamil ze jestes Tu I wspierasz nas
  Wielki uklon za twoje filmiki
  Jesli jeszcze nie kupilas tej ksiazki zrob to Teraz

 31. Ania Szo

  Polecam z całego serca ,książka doskonale opisuje obecne czasy,wiele wyjaśnia i nastraja optymistycznie, pozdrawiam serdecznie i dziękuję za cenną lekturę.

 32. Katarzyna

  Dziękuje Ci przyjacielu w Świetle, że tak pięknie i przejrzyście opisałeś proces, który toczy się na naszej kochanej planecie ❤️W jednej książce znajdziesz opisane to co ja jako poszukiwacz, od lat poczytywałam w różnych źródłach, to czego doświadczałam na różnych warsztatach … nie znaczy, że namawiam Cię do drogi na skróty, każdy ma swoją, a do tego byś znalazł w książkę inspiracje i poczuł prawdy które rezonują z Tobą.
  Z serca polecam ❤️

 33. Łukasz

  Książka pozwoliła mi uporządkować, potwierdzić, ukierunkować i wzbogacić własną wiedzę i odczucia. Otwiera oczy na to co nieuniknione i piękne. Kamil pisze językiem prostym i zrozumiałym. Nie pozostawia żadnych niedomówień. Warto przeczytać bez względu na to na jakim etapie naszej wędrówki jesteśmy. Dziękuje Kamil za tą książkę, za to że dzielisz się swoją wiedzą. Tom II dla mnie też jest obowiązkową pozycją w mojej biblioteczce. Czytajmy i razem twórzmy piękny świat pełen miłości.

 34. Danuta Urbanska

  Przeczytałam książkę jednym tchem. Wyjaśnia wiele. Polecam każdemu kto jest zaniepokojony czy szuka wyjaśnień. Kamil jest niesamowicie optymistycznym człowiekiem. Potrafi pokazać że to ci się dzieje to normalny naturalny proces. Jego ogromna wiedza, powolowywanie się na inne autorytety jak E. Tolle czy B.Lipton to tylko oznaką dogłebnego zrozumienia przez autora zjawisk zachodzących na Ziemi. Trudne sprawy w przystępny sposób podane. Polecam książkę wszystkim. Sama czekam z radoscia na 2 tom. Dziękuję Kamil że jesteś. Jesteś światłem dla wszystkich. ❤

 35. Joanna

  To jest niezwykła książka. Trudno się oderwać od jej czytania. Swoim przesłaniem Autor zasiewa spokój i zdecydowanie podwyższa wibracje czytelnika.
  Kamil, bardzo dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem, postrzeganiem obecnych czasów i wizją przyszłości.. Z radością czekam na kolejną Twoją książkę.

 36. Jakub W

  Cudowna, fascynująca, dająca nadzieję. Dzięki Kamil!

 37. Beata Szwed

  Super ksiazka .Pokecam swietnie napisana i cieszy ze tak mlodzi ludzie jak autor ✍️ pisza tak ,aby dotarlo do kazdego

 38. Siema Siemanos

  Krotko zwięźle

  Ta książkę trzeba przeczytać…

  Po prostu z mojej strony słowa nie oddadzą tego co czuje do tej książki tego przekazu…..czasem myślę że ta książka jest napisana nie przez Kamila tylko kogoś kto ma niewyobrazalna moc…

  Jestem wdzięczny i pozdrawiam

 39. Marcin

  Po przeczytaniu Tomu 1 mogę powiedzieć, że złożona wiedza jest przedstawiona w bardzo jasny i przystępny sposób. Czytałem wiele książek o podobnej tematyce i nie było mi tak łatwo zrozumieć o co do końca chodzi. A na pewno ciężko mi było komuś wyjaśnić pewne kwestie. Teraz będzie łatwiej o tym rozmawiać.
  Z drugiej strony może być tak, że Twoja książka poukładała mi w głowie to o czym już czytałem.
  Tak czy inaczej Tom 1 to bardzo wartościowy materiał. Jeszcze raz będę czytał „Potęgę teraźniejszości” E.T. dzięki niemu

 40. Krynia

  Czytam opinie innych osób i nie można więcej dodać. Książka pokazująca przyszły świat, ale nie bez pracy ludzi, którzy chcą się w nim znaleść. Przeczytałam wiele książek, ale
  czytając tę nie musiałam :jeść, spać -chłonęłam jej zawartość. Często słucham Twoich nagrań Kamilu, one są jak balsam dla tej obecnej rzeczywistości. Drugi tom jest już w drodze,czekam … Pozdrawiam, bądź z nami i wskazuj nam drogę do ŚWIATA w którym pragniemy żyć. Jestem już osobą 60 letnią mam nadzieję, że zobaczę i zamieszkam w nim ,jak nie w tym to w następnym wcieleniu. Serducho❤

 41. Barbara Nguyen

  Wspaniała książka,którą pochłonęłam jednym tchem.Polecam wszystkim- i tym na początku drogi do przebudzenia i tych co niejednego już doświadczyli.Napisana bardzo przyjaznym językiem.Po prostu się ją wchłania😄..Na pewno zamówię część drugą.Dziękuję Kamilu za Twoją pracę🌸

 42. Rafał WeAreLove

  Hej wszystkim, przeczytałem całą książkę, bardzo wartościowe materiały,wszystko ułożone w piękne słowa, które trafiają do serca i otwierają na nowy wspaniały świat. Jest to książka, która powinna trafić do każdego, teraz pora na Tom II ❤️polecam wszystkim z całego serduszka, wysyłam mnóstwo pozytywnej energii i życzę Wam wszystkiego dobrego ❤️🔥ps. Dzięki Kamil za wspaniała pracę jaką wykonujesz dla Nas, jesteś naprawdę wspaniałą istotą, która przyszła tu nam pomóc i ogarnąć wszystko w całość, kim jesteśmy i co tu robimy 🙏

 43. Ania

  Niesamowita, pozytywna i wartosciowa ksiazka. Znalazlam w niej nadzieje na lepsza przyszlosc i wiare ze wszystko dzieje sie tak jak trzeba i wtedy kiedy trzeba. Temat bardzo na czasie, podany w sposob jasny i zrozumialy. Ksiazka wskazuje na pewne aspekty rozwoju swiadomosci, ktorych nie spotkalam u innych autorow. W tych niespokojnych czasach, kiedy tyle jest trwozenia ludzi przepowiedniami o koncu swiata, propagujacych poczucie strachu i niepewnosci, tresc tej ksiazki napelnila mnie spokojem i podniosla na duchu zwiekszajac moje poczucie sensu zycia i zaufanie w odbywajacy sie proces.

 44. Leonardo

  Gorąco zachęcam do przeczytania
  Zaskoczył mnie wysoki poziom i wiedza Kamila
  Dobrego dnia wszystkim

 45. Dagmara

  Słowa, które przynoszą zrozumienie i otuchę. Osobiście długo nie potrafiłam znaleźć równowagi. Z jednej strony odkrywa się teraz przed nami cała prawda o zniewoleniu ludzi, co budzi ciekawość ale i złość i dużo negatywizmu. Z drugiej strony, chciałoby się już tu i teraz oderwać od tej rzeczywistości i rozpocząć nowe życie na Nowej Ziemi, już w innym wymiarze.
  Książka Kamila jest już z nowego wymiaru, dlatego skupia się na pozytywnych aspektach zachodzących zmian co pozwala na odzyskanie równowagi i spokoju.
  Dziękuję za to!

 46. Pola

  Bardzo polecam te książkę jest pewnym rodzajem przewodnikiem, który pomaga zrozumieć co dzieję się teraz w naszej przestrzeni. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem, naprawdę warto, może również sprawić, że zaczniesz odbierać swoje życie pełniej i przejrzyście. Lubię do niej wracać. Mam nadzieję również, że wkrótce będzie przetłumaczona na język angielski, abym mogła polecić ją większej liczbie osób:)))

 47. Ania

  Blog Kamila czytam od dawna i jestem niesamowicie szczęśliwa, że wydał on książkę. Teraz świadomość może się rozprzestrzeniać w nowej formie. Pozycja nr 1 dla wyższego zrozumienia obecnych procesów jakie zachodzą na Ziemi. Czysta forma, przekaz prosto z serca do serca. Kiedy żyłam z moimi myślami o życiu w samotności trafiłam na blog i odnalazłam tam odpowiedzi na wszystkie moje pytania plus potwierdzenie, że nie tylko ja tak czuję. Świadomość to wszystko co istnieje, wszystko co mamy i kształtujemy na miarę naszych marzeń, oraz działań dla dobra własnego i zbiorowego. Kamil bezapelacyjnie jest istotą o wyższym zrozumieniu i dzieli się z ludzkością cenną wiedzą, daje ukojenie, lecz przede wszystkim zachęca do obrania własnej drogi w zgłębianiu tajemnic wszechświata. Ta książka rozciąga i pozytywnie nastraja świadomość, nie pozwoli Ci już czuć się samemu podczas obserwacji i odczuwania świata zewnetrznego. Warto książkami Kamila obdarować rodzinę, przyjaciół i osoby które pomogą w rozprzestrzenieniu cennej wiedzy. Nowa rzeczywistość jest Naszą wspólną odpowiedzialnością, nikt z Nas nie jest sam, wszyscy uczestniczymy we wzniesieniu planety i Naszej świadomości jako jednostki.

 48. Lidka

  1 część to kwintesencja całego sedna, jakie trzeba znać w tej materii. Przeczytałam jednym tchem. Bardzo przyjemnie się czyta. Polecam każdemu i kupuję część 2.

 49. Joanna

  Ta książka napisana przez Kamila to naprawdę obowiązkowa lektura dla tych wszystkich Istot, które, szczególnie w obecnym czasie, poszukują wyjaśnień i sensu tego co się dzieje. Spojrzenie z poziomu ducha, energii i serca, jakie prezentuje Kamil, podpowiada perspektywę, z której wszystko ze wszystkim składa się w harmonijną całość, a Człowiekowi zwraca moc tworzenia. Cudowne jest też to, że takie zrozumienie prezentuje tak młoda Istota. To napełnia mnie optymizmem co do przyszłości. Do treści książki powracam wielokrotnie, na „wyrywki”, więc fajnie jest ją mieć gdzieś pod ręką. Dołączyła w mojej biblioteczce do półki Eckharta Tolle i Davida Hawkinsa. Dziękuję Kamilu.

 50. Kamil K. (zweryfikowany)

  W pierwszych słowach,

  Dziękuje Kamil za odwagę dzielenia się swoją przebudzona świadomością. Kupiłem dwie twoje książki, a czytanie rozpocząłem od tomu drugiego – jakoś tak mnie ukierunkowało. W twojej książce czuć twoją wspaniałą pozytywną energię świadomości, która wspaniale kotwiczy i scala głębsze aspekty wewnętrznego Jam Jest. Przeczytałem już wiele książek oraz obejrzałem wiele filmów pozwalających na rozpoznanie i zrozumienie np. Dawid Hawkinsa, Eckharta Tolle, Piotra Pytla, Taisja Laudy,Beata Socha, Bashar (Daryl Anka) i jeszcze tego było………. Problem z tymi książkami jest taki, że trudno się oderwać jak już zacznie się czytać, przychodzi wgląd, zatrzymanie i zrozumienie.
  Wchodzisz w mojej bibliotece do zespołu „Nowy Program – Teraz”
  Ten kawałek audiobooka jest świetny i warto pomyśleć o zrobieniu wersji audio.

 51. Artur

  Bardzo polecam książkę Kamila. Pomimo wielu lat pracy nad swoim rozwojem, ta książka dała mi dużo energii wiedzy, której wcześniej nie udało mi się nabyć. Oczywiście jak to zazwyczaj bywa, ta książka dotarła do mnie we właściwym czasie, aby odcisnąć swoje piętno.

 52. Aga Ch.

  Wiedza Kamila bardzo pomaga ogarnąć nowe. Kiedy zaczyna sie przebudzenie, warto mieć jako przewodnika swietlistą Duszę 🙂 i Kamil taką jest. Ogrom wiedzy, serdecznosc, zyczliwość to nie jedyne powody, dla których warto sięgać do prezentowanej tu wiedzy. Jesli zas jestes bardziej zaawansowany w rozwoju, to zyskasz swietną syntezę wiedzy na temat ogromnie zmieniajacego sie obecnie swiata. Bloga (ksiazek Kamila) nie sposób w tych czasach pominac!!! <3

 53. Lucy

  Kamilu, przyznaję, że drugą część czytało mi się dużo lepiej, niż pierwszą. Wydaje mi się pisana przystepniej, mniej ogólnie, zawiera wiele praktycznych wskazówek i porad☺️. Oczywiście z tomem 1 tworzy spójną całość, kontynuację a przy okazji wpisuje się celnie w mój osobisty proces rozwoju duchowego. Dziękuję i czekam na następne tomy😆

 54. Anna i Agnieszka

  Z całego serca polecamy tą książkę. Czytałyśmy ją z zapartym tchem. Wiedza zawarta w niej pozwoliła nam bardziej zrozumieć zmiany, jakie obecnie zachodzą w nas i dookoła nas. Dała nam wielką moc i spokój. Bez lęku idziemy do przodu i cieszymy się każdą chwilą tu i teraz.

 55. Marzena (zweryfikowany)

  Przeczytane dwa tomy i aż żal, że nie ma trzeciego. Będę do niej wracać jak do kilku innych książek , które są jak drogowskazy. A i ta nadzieja i radość w oczekiwaniu na lepsze co ma nadejść za naszą w końcu sprawą .
  Fantastyczna pisana sercem książka, polecam też z czystego serca🙂.

 56. Aleksandra (zweryfikowany)

  Wspaniała. Jestem zachwycona. Wszystko tak pięknie, dobrze ujęte. Tyle radości czytając o nadchodzących pięknych czasach i procesach Matki Ziemi. Super❤🙏💫

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *