Globalne Przebudzenie – Tom 2. W Sercu Nowej Ziemi

 

Zapraszam Was do zapoznania się z moją najnowszą książką „Globalne Przebudzenie – Tom 2. W Sercu Nowej Ziemi”. Jest ona dostępna w wersji papierowej (miękka okładka) oraz elektronicznej PDF, EPUB, MOBI.

Książka jest do nabycia w Sklepie

Dodatkowo zachęcam wszystkich, którzy przeczytali Tom 1 do zostawienia swojej opinii na jego temat.

OPIS KSIĄŻKI:

Książka ta jest poświęcona w całości wewnętrznemu światu człowieka. Opisuje zasoby oraz możliwości, jakie kryje piękna, niefizyczna rzeczywistość świadomości, znajdująca się w każdym z nas. W dużej mierze właśnie to odróżnia ją od tomu pierwszego, który przybliża kosmiczno-planetarny wymiar procesu ewolucji świadomości, dokonujący się obecnie na Ziemi. Tom drugi zawiera w sobie bardzo dużą ilość wskazówek, wglądów oraz technik, które mają na celu wsparcie czytelnika w jego osobistym procesie przebudzania oraz poszerzania swojej świadomości. Duży nacisk został położony na to, aby pomóc płynnie i spokojnie przejść przez dokonujące się obecnie w ludzkim wnętrzu – głównie w przestrzeni mentalno-emocjonalnej – energetyczne procesy, związane z uwalnianiem i oczyszczanie się starych, ograniczających wzorców oraz struktur energii. Podobnie jak świat przechodzi obecnie przez niestabilny, burzliwy i chaotyczny okres, tak samo w naszym wnętrzu również dokonuje się wielka transformacja, która może generować sporo napięcia, oporu czy też lęku. Wszystko to ma na celu przygotować nas na odkrycie i przejawienie większego potencjału naszej świadomości.

Książka składa się z wyselekcjonowanych postów, które od roku 2014 umieszczam na swoim blogu. Zostały one tak dobrane tematycznie oraz energetycznie, aby w trakcie lektury dokonywał się u czytelnika proces otwierania się na światło i potencjał jego świadomości. „W sercu Nowej Ziemi” przypomina nam, że to w nas istnieje źródło wszystkiego, czego tak naprawdę szukamy i potrzebujemy w swoim życiu. Pomaga też zrozumieć, że nasze życie oraz przyszłość rasy ludzkiej zależą wyłącznie od nas samych. Prawdziwa moc sprawcza znajduje się w sercu każdego człowieka, a ono jest bramą do nowego świata – Nowej Ziemi. Zapraszam Cię na wspólną podróż poza czasoprzestrzenne ograniczenia trzeciego wymiaru. Otwórz się na szerszą wizję życia oraz tego, kim jesteś.

Książka ma 275 stron i składa się z ponad 40 rozdziałów.

Niektóre wątki zawarte w książce:
– Łączenie się ze strumieniem swojej boskiej świadomości. Komunikacja z Wyższym Ja.
– Dlaczego uczucia otwierają nas na komunikację ze Wszechświatem?
– Znaczenie własnych przekonań w kontekście nowego ewolucyjnego otwarcia.
– Przepływ obfitości pomiędzy człowiekiem a świadomością źródła. Źródło obfitości istnieje w nas. Otwieranie się na obfitość.
– Budowa pola informacyjnego Nowej Ziemi. Jak wpłynąć na tempo aktywacji matrycy piątego wymiaru Ziemi.
– Stwarzanie własnego wielowymiarowego pola.
– Zakotwiczanie świadomości w piątym wymiarze.
– Ustanawianie i wzmacnianie połączenia z własnym źródłem.
– Wielowymiarowa świadomość. Wszystko istnieje Teraz. Wyjście poza linearne postrzeganie czasu.
– W jaki sposób miłość do własnej istoty przyczynia się do uzdrawiania całego świata?
– Dlaczego akceptacja własnego, ludzkiego ja otwiera nas na wzniesienie świadomości?
– Oddech narzędziem manifestowania obfitości.
– Nasz cień jako brama do naszego najwyższego potencjału.
– Sięganie po własne uśpione potencjały i talenty.
– Ośrodek serca narzędziem energetycznego oczyszczania.
– Pokój i równowaga są w nas.
– Rola wdzięczności i radości w procesie transformacji świadomości.
– Świat myślo-emocji. Wewnętrzna suwerenność kluczem do ewolucji świadomości.
– Zakotwiczanie świadomości w ciele.
– Wprowadzanie się w wysokowibracyjne stany – uczucia.
– Aktywacja i rola przestrzeni serca.
– Życie jako doskonałe zwierciadło nas samych.

9 komentarzy

 1. Dziś o poranku dotarła do mnie Twoja Kamil książka.
  Dziękuję , że już JEST.

  Od zawsze we mnie odczucia tak jak opisujesz Słowami ,
  A więc czasy, które były przepowiadane już się Stały
  i się rozprzestrzeniają 🙂 🙂

  jeszcze raz dziękuję i serdecznie Cię pozdrawiam
  Krystyna Grabowska

  krystyna
 2. Wspaniała książka. Jest tu wiele cennych informacji o nas, świecie, świadomości, energiach, miłości, kreacji, a także inspiracji. Ja osobiście odebrałam tą książkę jako medytację. Było to dla mnie wspaniałe wewnętrzne przeżycie. Spędziłam z tą książką cudowne chwile. Czekam na kolejną część z wielkim zaciekawieniem. Dziękuję Ci Kamilu za te emocje i przeżycia. Polecam tą książkę z całego serca. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego Tobie i Wszystkim osobom, które to przeczytają :):):)

  Aneta
 3. Swój komentarz miałam zostawić po przeczytaniu, ale postanowiłam zrobić to już teraz…Niestety zostało mi już niecałe 100 stron:(…jak dla mnie 2 tom mógłby się nigdy nie kończyć <3. Z całego serca chciałam Ci Kamilu podziękować za tę książkę, czuję niewyobrażalną wdzięczność za Twoje przekazy w filmikach, na blogu, ale przede wszystkim za zawartość książki! Trafiła one w moje ręce w idealnym dla mnie czasie, pomogła jeszcze bardziej zagłębić się w siebie i w to kim naprawdę jestem<3. Dzięki niej jak najczęściej w ciągu dnia staram się zwracać do wnętrza i funkcjonować z poziomu serca w tu i teraz, nieustannie przypominając sobie, że każdy z nas jest Źródłem…źródłem wszystkiego. Dziękuję raz jeszcze, pozdrawiam ciepło i przesyłam mnóstwo miłości i światła:)

  Patrycja
 4. W pierwszych słowach,

  Dziękuje Kamil za odwagę dzielenia się swoją przebudzona świadomością. Kupiłem dwie twoje książki, a czytanie rozpocząłem od tomu drugiego – jakoś tak mnie ukierunkowało. W twojej książce czuć twoją wspaniałą pozytywną energię świadomości, która wspaniale kotwiczy i scala głębsze aspekty wewnętrznego Jam Jest. Przeczytałem już wiele książek oraz obejrzałem wiele filmów pozwalających na rozpoznanie i zrozumienie np. Dawid Hawkinsa, Eckharta Tolle, Piotra Pytla, Taisja Laudy,Beata Socha, Bashar (Daryl Anka) i jeszcze tego było………. Problem z tymi książkami jest taki, że trudno się oderwać jak już zacznie się czytać, przychodzi wgląd, zatrzymanie i zrozumienie.
  Wchodzisz w mojej bibliotece do zespołu „Nowy Program – Teraz”
  Ten kawałek audiobooka jest świetny i warto pomyśleć o zrobieniu wersji audio.

  Kamil K.
 5. Drogi Kamilu, bardzo dziękuję Ci za II tom Globalnego Przebudzenia. W sercu Nowej Ziemi.
  To najlepsza inwestycja w książkę po Twoim tomie I.
  To jest podręcznik na obecne czasy. W przystępny sposób przypomina to, o czym już wiemy oraz podaje nowa wiedzę.
  Świetnie napisana, można czytać po kolei rozdzialy ale i wybiórczo rozdziałami, jak nam pasuje.
  Dobrze się czyta, zadnegonprzeladowania, jasny, przystępny język.
  Zdrawiam ❤️

  Anamika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *