Premiera książki „Globalne Przebudzenie. Tom 1. Nowy cykl planetarnej ewolucji świadomości”. Zapowiedź.

Chciałbym poinformować Was o tym, że dużymi krokami zbliża się premiera mojej książki 🙂 Jest to nietypowa książka, ponieważ jest ona zbiorem, kompilacją starych oraz nowych wpisów z bloga. Zależało mi na tym, aby zebrać moim zdaniem najbardziej wartościowe wpisy. Duża część z tych wpisów przez to, że ma już kilka lat, jest trudna do odnalezienia dla czytelników, ponieważ należy szukać ich głęboko w archiwum. Z tego powodu, posty te mają obecnie praktycznie śladową ilość wyświetleń, a uważam, że informacje w nich zawarte są cenne i przydatne, w kontekście tego jak szybko wzrasta i transformuje się teraz ludzka świadomość. Cieszę się, że wiedza ta będzie dostępna i zachowa się w formie fizycznej, przez co w szerszym zakresie wpłynie ona na przemianę zbiorowej świadomości.

Książka umożliwi też w przyszłości, po wielu latach, wracać do tych informacji oraz treści. Całą ostatnią dekadę poświęciłem badaniu tematu dokonującej się transformacji ludzkiej i planetarnej świadomości, spędziłem całą masę godzin pisząc posty, a książka jest takim ukoronowaniem tego okresu, a także spełnieniem jednego z moich marzeń 🙂

Książka została podzielona na dwa tomy. Tom pierwszy (zawiera około 250 stron) przybliża proces transformacji świadomości z perspektywy planetarno-kosmicznej. Pokazuje w czym tak naprawdę my jako ludzkość, bierzemy zbiorowo udział. Tom drugi (premiera późną jesienią) skupiony będzie wokół człowieka. Opisywać będzie na czym polega przemiana ludzkiej świadomości, jakie procesy się w nas dokonują, a także zawarte w nim będą wskazówki i porady dotyczące pracy nad wznoszeniem swojej świadomości.

Niektóre z wątków omawianych w tomie pierwszym:

 •  Wyjątkowość czasów, w których żyjemy. Czas wielkich, epokowych zmian. Na czym polega planetarne przejście z końca starego, kosmicznego cyklu w nowy?
 • Wzrost wibracji Ziemi. Podnoszenie i rozwijanie się zbiorowej, ludzkiej świadomości. W jaki sposób wzrost wibracji planety wpływa na ludzką świadomość?
 • Rozpad obecnego porządku, światowego systemu. Dlaczego rosnąca świadomość, wibracja Ziemi, a także wpływ spływających energii kosmicznych w połączeniu z rosnącą zbiorową świadomością ludzi, wymuszą i doprowadzą do upadku i końca obecnego systemu.
 • Planetarne matryce trzeciego i piątego wymiaru. Na czym polega przejście z trzeciego do piątego wymiaru? Charakterystyka matrycy trzeciego wymiaru. Opis mechanizmów i wzorców funkcjonowania trzeciowymiarowego umysłu. Porady dotyczące wznoszenia świadomości ponad pasmo częstotliwości trzeciego wymiaru (wzniesienie się ponad egotyczny umysł).
 • Wibracyjno-energetyczny przeskok ewolucyjny ludzkiej, kolektywnej świadomości.
 • Opis obecnej fazy transformacji ziemskiej rzeczywistości, przez którą właśnie przechodzimy.
 • Spojrzenie na COVID-19 w kontekście ewolucji ludzkiej świadomości.
 • Dlaczego tak ważne jest wzniesienie się ponad zbiorowy lęk?
 • W jaki sposób rasa ludzka będzie się otwierać na rozwój świadomości?
 • Kres kontroli i zniewolenia na Ziemi. Jak ludzkość odzyska wolność?
 • Świadoma kreacja linii czasowej wzniesienia.
 • „Apokalipsa” – czyli  „odsłonięcie zasłony” (z greckiego „apokalypsys„). Duchowo-biologiczne wzniesienie. Przejście ludzkości na kolejny szczebel kosmicznej drabiny ewolucji. Symboliczne znaczenie „Apokalipsy”. Czym jest tak naprawdę i dlaczego jest zjawiskiem pozytywnym?
 • Zmiany czekające nasz świat, a także jakich szoków informacyjno-kulturowych można się spodziewać?
 • Rodzaje i charakterystyka spływających na Ziemię  kosmicznych energii.
 • Wejście w okres, etap, w którym zaczniemy odkrywać głębszy sens swojego pobytu na planecie.
 • Nowa Ziemia jako wielka strefa światła.
 • Współpraca i podążanie za własną istotą świetlistą.
 • Wiele innych tematów 🙂

Czas premiery: przełom sierpnia i września 2020

Cena: 45zł

Proszę osoby zainteresowane zakupem książki, aby wysłały prostego meila (krótka informacja + imię i nazwisko). Pomoże to przy oszacowaniu nakładu książki. W momencie gdy książka ujrzy już światło dzienne i możliwy będzie jej zakup, poinformuję o tym wszystkie osoby.

Adres meilowy: globalneprzebudzenie1111@gmail.com

Inne formy kontaktu:

https://www.facebook.com/kamil.miezen

https://www.facebook.com/globalneprzebudzenie10/

Pozdrawiam i życzę serdeczności 🙂

 

17 komentarzy

   1. Jestem zainteresowany ofertą w celu poszerzenia swojej wiedzy, gdyż jest to temat, który od dawna mnie interesuje. Cieszę się na wydanie tej książki. Jestem zainteresowany jej zakupem.

    Roman Stróżyk
 1. „osnąca świadomość, wibracja Ziemi, a także wpływ spływających energii kosmicznych w połączeniu z rosnącą zbiorową świadomością ludzi, wymuszą i doprowadzą do upadku i końca obecnego systemu.”
  Jak ja na to czekam!

  Oczywiście jestem zainteresowana zakupem książki.

  Anamika Kali
 2. Cudownie Kamilu, właśnie o takiej książce myślałem – marzyłem. Pozdrowienia, również dla pięknej partnerki. 🤗💐🤸‍♂️

  wt., 28 lip 2020, 08:43 użytkownik WordPress.com napisał:

  > globalneprzebudzenie posted: „Chciałbym poinformować Was o tym, że dużymi > krokami zbliża się premiera mojej książki 🙂 Jest to nietypowa książka, > ponieważ jest ona zbiorem, kompilacją starych oraz nowych wpisów z bloga. > Zależało mi na tym, aby zebrać moim zdaniem najbardziej wartościo” >

  Czesław Sławicki
 3. Idealny pomysł 🌷 najlepszy. Powodzenia!
  Na pewno warto wydać taką książkę i sporo ludzi będzie nią zainteresowana.
  Gratulacje. Czekamy na wiadomosci. NAMASTE

  Karolka
 4. Pingback: Książka „Globalne Przebudzenie. Tom 1” już dostępna do nabycia |

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *