Gwiezdny portal 4-4-4. Dlaczego ostatni weekend był tak wyjątkowy? Weszliśmy na wyższy fraktal świadomości.

Z tego co odczułem, w miniony weekend – w sobotę i niedzielę –  były dwa najmocniejsze energetycznie dni, jakie do tej pory doświadczyliśmy na Ziemi. Związane to było z mająca miejsce w sobotę astrologiczną koniunkcją Jowisza z Plutonem w znaku Koziorożca. Sobotnia data: 4 kwietnia 2020, czyli 04.04.2020, numerologicznie przedstawia się jako 04 – 04  – (2+0+2+0), innymi słowy 04 – 04 – 04. Postanowiłem przechodząc przez te dni, zdać się na własne odczucia i następnie napisać posta ze swoimi wrażeniami.

Wyraźny wgląd i odczucia odnośnie procesów, które po tym wydarzeniu będą następować, pojawił się u mnie już w listopadzie 2019. W połowie listopada zamieściłem post, w którym zasygnalizowałem, że rozpoczyna się okres, podczas którego zaczniemy odkrywać głębszy sens swojego pobytu na planecie. Zachęcam do przeczytania, ponieważ jest w nim wiele informacji dotyczących tego, co będzie się działo z nami (w naszym wnętrzu) w najbliższych miesiącach.

https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2019/11/17/wchodzimy-w-okres-podczas-ktorego-zaczniemy-odkrywac-glebszy-sens-swojego-pobytu-na-planecie/

Nie da się ukryć, że cała sytuacja związana z koronawirusem, zmusiła ogromną ilość ludzi na planecie do głębokich refleksji i przewartościowań, dzięki czemu patrzymy teraz inaczej na nasze własne życie, styl w jakim żyliśmy, własną przyszłość, a także nasze miejsce na Ziemi. Tak naprawdę jest to dopiero początkiem, wejściem w proces, który przybliżyłem we wspomnianym poście.

Następnie, pod koniec listopada,  podzieliłem się w kilku zdaniach przeczuciami dotyczącymi nadchodzącego roku 2020.

Sygnalizując, dzieląc się przeczuciem w jednym z komentarzy do tego wpisu, że „fajerwerki” tak naprawdę zaczną się na wiosnę. I o tym wydarzeniu, nowym otwarciu, piszę w tym poście.

Zeszły weekend był bardzo ważnym momentem na naszej planecie, podczas którego przeszła przez Ziemię potężna energetyczna fala. Ogromne ilości kosmicznego światła, przyniosły świadomość jedności, świadomość wielowymiarową. Od ostatniego weekendu jesteśmy już w wyższym fraktalu rzeczywistości. Było to naprawdę wielkim, doniosłym i historycznym wydarzeniem. Pomimo tego, że nie musi to być odczuwalne tu i teraz, to w niedalekiej przyszłości wszyscy jasno będziemy to widzieć i czuć. Potrzeba trochę czasu, aby się to wyraźnie przejawiło.

Weszliśmy w następną, nową fazę wzrostu, ewolucji świadomości. Zamknął się stary cykl i otworzył nowy, podczas którego dosłownie nic już nie będzie takie same jak wcześniej. Wchodzimy we fraktal świadomości kosmicznej, a mocniejsze przesunięcie nastąpi pod sam koniec tego roku. Oczywiście, nie odbywa się to w taki sposób, że w ciągu jednego dnia, czy tygodnia wszystko się zmieni. Przez następne miesiące będziemy przyjmować kosmiczne energie i informacje, które w dalszym ciągu będą przekalibrowywać ziemską przestrzeń. Nasze ciała będą absorbować jeszcze więcej światła niż dotychczas.

Niewątpliwie nastąpi teraz duży zwrot, wydarzenia na świecie zaczną ulegać przyspieszeniu, a my będziemy doświadczać przeskoku świadomości (spora ilość osób już go doświadczyła).

Wejście na wyższy fraktal świadomości, zapoczątkowanie nowego cyklu ma na celu przetransformować i rozpuścić wszystkie negatywne linie czasowe, osadzając Ziemię na linii czasowej wzniesienia i rozwoju. Oznacza to załamanie wszystkich starych struktur niewolniczego systemu, które zbudowane były na fundamencie egotycznego umysłu (kontrola, separacja, egoizm, wyzysk, strach). Z każdym kolejnym dniem przestrzeń będzie coraz bardziej „nasycać się” nową spływającą energią, której „ciśnienie” wręcz wymusi wypłynięcie na powierzchnie całego fałszu oraz skali manipulacji, w której do tej pory jako ludzkość żyliśmy. Wszystko, co znajdowało się do tej pory w cieniu, wyjdzie na światło dzienne. Nie ma od tego odwrotu. Zapowiada to ogromne zmiany polityczne, gospodarcze, ekonomiczne i społeczne.

Intensywność pola świadomości, które aktywuje się w tej chwili na planecie, doprowadzi do oczyszczenia Ziemi z niskowibrujących istot, sprawujących władzę, trzymających ludzkość w ucisku. W tym fraktalu świadomości, przestrzeń nie zasila już działań, które opierają się na podporządkowywaniu, kontrolowaniu, manipulowaniu, wyzyskiwaniu.

Na poziomie energetycznym znajdujemy się dosłownie w nowej rzeczywistości, w której jako ludzkość będziemy się od nowa uczyć, być i funkcjonować. Świat subtelny, niefizyczny zaczyna łączyć się ze światem fizycznym, nakładając się na niego. Wzorcem, bazową ideą na tym fraktalu jest świadomość jedności, która wyraża się przez otwarte ludzkie serce, bezwarunkową miłość, świadomą kreację, samorealizację, współpracę oraz bycie w służbie dla całości. Dostrojenie się do tych wibracji i treści, będzie powodować turbodoładowanie na drodze do przejawienia swojego potencjału, z którym się przyszło na Ziemię. Platformą i nawigacją na tym poziomie jest bycie w spokoju, miłości, radości, wdzięczności, otworzenie się na przepływ obfitości.

Nowy cykl ma na celu przeciągnąć ludzką uwagę do wnętrza, rozpuszczając matriksowskie programy umysłu, przekonania oraz wyobrażenia, łącząc jednocześnie z wiedzą i mądrością wywodzącą się z duszy, nadświadomości, wyższej jaźni, świetlistym umysłem. Dokonywanie się tego procesu na poziomie podświadomym wśród ludzi spowoduje, że na skutek wygaszania matriksowego oprogramowania, oraz podłączania się pod wewnętrzną mądrość, jako kolektyw z każdym kolejnym dniem będziemy coraz mniej otwarci na manipulację, z łatwością zaczniemy rozpoznawać, wyczuwać fałsz. Dzięki temu rasa ludzka stanie gotowa zmierzyć się z prawdą o ziemskim świecie, otwierając się na potencjał masowego przebudzenia. Stare sztuczki systemu po prostu przestaną już na ludzkość działać.

Wszystko to ma także za zadanie pomóc nam odzyskać wolność duchową, suwerenność osobistą. Cykl, który się rozpoczął ma również za zadanie wyciągnąć ludzkość z niewolnictwa. Oprócz tego zewnętrznego chodzi także o niewolnictwo wewnętrzne, spowodowane dominacją trzeciowymiarowego umysłu. W tym celu nasza podświadomość będzie przechodzić przez reset kodów i programów, które nas do tej pory blokowały i ograniczały. Myślę, że w najbliższych dniach będzie to już wyczuwalne. Weszliśmy również w proces samoregeneracji oraz samouzdrawiania naszych ciał, ich odmładzania, co związane jest z przebudową ciał w kierunku ciała krystalicznego (które umożliwi większy przepływ i przepustowość światła i informacji w ciele, współgrając z procesem aktywacji dodatkowych helis DNA).

Uświadom, sobie, że znajdujemy się obecnie w przejściu pomiędzy starym a nowym światem. Uwolnij się ze strachu. Otwórz swoje serce. Chodź boso po ziemi, uziemiaj się. Medytuj na łonie natury. Korzystaj z natury, przebywaj wśród niej. Jej dobroczynne działanie ulegnie teraz wzmocnieniu. Utrzymuj wysokie wibracje. Wyobraź sobie najwspanialszą wersję siebie. Bądź nią. Wyobraź i poczuj w sobie wersje świata, w którym chciałbyś żyć. Idź za tym, co Ci podpowiada serce.

12 komentarzy

  1. Utrzymaj wysokie wibracje. Jak do tego ma się kredyt frankowy, utrata pracy i brak jakichkolwiek perspektyw na przyszłość? Zresztą stary już jestem więc tej przyszłości już mało zostało. To co wysokie wibracje i medytacje załatwią tak przyziemne sprawy życia codziennego?

    Jerzy
  2. Dziękuję za te piękne i ważne słowa! Rozpłakałam się z radości – tak bardzo odczuwam to wszystko o czym piszesz i napełniam się nadzieją, której mi brakowało… Tak bardzo cieszę się na to co nadchodzi i tak bardzo chcę być tego częścią 🙂 Ściskam serdecznie ❤

    Weronika
  3. Tym postem rozwiałeś wszystkie moje wątpliwości co do tego czy wszystko będzie dobrze i cała ta sytuacja się unormuje 😊 zastrzyk pozytywnej energii 🙏🙏🙏 pozdrawiam

    Daniel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *