Wznieś się ponad pole zbiorowego lęku. Pozostań skupiony na swoim wnętrzu. Świat budzi się z letargu.

Przejście na wyższy fraktal świadomości, w którym jako rasa ludzka uczestniczymy, polega m.in. na tym, że parametry i bazowe programy/wzorce/energie, w których obrębie dotychczas funkcjonowała rasa ludzka (planetarna matryca trzeciego wymiaru), nasilają się, po to, aby ostatecznie zostały przetransformowane, uzdrowione i uwolnione. Chociaż być może większość ludzi tego nie widzi albo nie do końca rozumie, to przechodzimy teraz przez bardzo terapeutyczny i wznoszący okres. Bardzo wiele dobrego ma teraz miejsce. Wiele rzeczy wypływa na powierzchnie, świat się jednoczy, a planeta się regeneruje. Gdy sytuacja się już uspokoi, wszyscy ludzie będą łatwo to widzieć i rozumieć.

Trochę więcej na temat tego przejścia pisałem kilka lat temu, w poście z serii „Nowa Ziemia”.

https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2016/10/28/nowa-ziemia-cz-2-matryca-trojwymiarowa-oraz-matryca-pieciowymiarowa-ziemi-okres-przejsciowy/

Jasno widać w obecnej sytuacji, że głównymi uwalnianymi energiami, z jakimi ludzkość sobie teraz radzi jest strach, bazujący na głównym programie/iluzji egotycznego umysłu – lęku przed śmiercią. Drugą uwalnianą i transformowaną rzeczą jest wzorzec odbiorca/ofiara rzeczywistości, który przyjął bardzo symboliczną formę (wynikający wyłącznie z ludzkiej głębokiej nieświadomości) błędnego programu/przekonania, że nie mamy żadnego wpływu na istniejący na zewnątrz nas, niewidoczny, mikroskopijny wirus, co tworzy postawę opartą na lęku. Oczywiście, że tak nie jest. Zobacz i uświadom sobie ten cały fałsz: ludzie będący wielowymiarowymi istotami światła, mający moc kreowania rzeczywistości, lękają się czegoś, czego nawet nie idzie dostrzec gołym okiem. Jest to naprawdę bardzo symboliczne.

Teraz jest czas, aby nabytą przez poprzednie lata wiedzę i mądrość przełożyć na własne doświadczenie. Na tym polega wejście na kolejny fraktal w ewolucyjnej spirali świadomości. To poniekąd test, dzięki któremu ostatecznie wszyscy osadzimy się mocniej w świadomości kreatora, rozumiejąc, że strach ma tylko wielkie oczy. Wznieś się ponad pole zbiorowego lęku i zacznij patrzeć na rzeczywistość, doświadczać jej oczyma swojego JA JESTEM.

Przede wszystkim polecam Ci, abyś na ile możesz, odciął się od medialnych doniesień. Za każdym razem, gdy sprawdzasz wiadomości, czy chcesz tego, czy nie, automatycznie podłączasz się pod pole zbiorowego lęku. Podłączasz się energetycznie pod nieświadomość, ponad którą chcesz się wznieść. Zauważ, jak robiąc to, sabotujesz samego siebie. Nawet jeśli uważasz, że musisz wiedzieć, wszystko co się dzieje, poświęć na to jedną chwilę w ciągu dnia, zamiast sprawdzać informację przez cały dzień, co 10 minut. Sprawdzaj wtedy wiadomość, będąc mocno osadzony w swoim sercu, z perspektywy obserwatora. Resztę dnia spędzaj, będąc w teraźniejszości. Stworzy to w Twoim życiu ogromną równowagę, a tej równowagi potrzebuje też teraz świat. Zauważ, że w teraźniejszości nie dzieje się nic złego. Wszystko jest w niej odpowiednie. Pozostań odpowiedzialny, rozważny i przytomny, ale osadź się jednocześnie w teraźniejszości.

Jeśli jesteś na zewnątrz siebie, to nie ma Cię w Twoim wnętrzu. Jeśli oddajesz uwagę informacjom z zewnątrz Ciebie, tracisz swoją własną moc. Dowodzenie przejmuje Twój umysł, wraz z emocjami.

Istnieje w Tobie aspekt Ciebie samego – Twoje JA JESTEM – ta wieczna, nieśmiertelna esencja Ciebie, przepełniona błogim spokojem, zrozumieniem. Gdy połączysz się z tym swoim aspektem, co jest łatwiejsze, niż się wydaje, będziesz widział całą sytuację zgoła odmiennie niż „oczyma umysłu”, małego, egotycznego „ja”. Zanurzony w spokoju, wypełniony miłością, ogarniesz perspektywę wychodzącą nie tylko poza Twoje osobowe ja, ale także poza całą planetę, widząc duchowymi oczyma Ziemię, wtedy zrozumiesz, że rzeczy przebiegają właściwie.

Teraz jest czas, aby wykazać się empatią i współczuciem w stosunku do innych. Przede wszystkim tych, którzy doświadczają lęku, czy nawet paniki. Od dawna wiedziałeś, a na pewno czułeś, że przyjdzie taki moment, w którym będziesz potrzebny dla innych. Świeć więc swoim światłem. Teraz jest czas na to, abyś zakotwiczył się w wewnętrznej ciszy i spokoju, nawiązał kontakt z boskością w sobie, otulony boską miłością promieniował tym wszystkim na świat.

Pamiętaj, że Twoje oddzielenie od drugiego człowieka jest złudzeniem. Nie ma żadnego przebudzonego, który pomaga nieprzebudzonym. To tylko taniec jednej świadomości. W tym wszystkim zawsze chodzi o Twoje doświadczenie. Jesteś po to, aby wprowadzać na ten ziemski plan spokój, informację, radość i miłość. Dzięki temu, co możesz teraz przekazać i podarować innym, możesz teraz sam doświadczyć siebie jako źródła spokoju i miłości, czyli doświadczyć esencji tego, kim naprawdę jesteś. Skorzystaj z tego.

Utrzymuj swoje wysokie wibracje. Uwalniaj z siebie lęk. Uwalniaj się z błędnych programów i przekonań o bezsilności i kruchości. Dbaj o swoje ciało. Nawiąż kontakt ze swoim ciałem, odczuwaj codziennie płynącą i wibrującą w nim energię. Najlepszym lekarstwem na epidemię strachu zawsze będzie miłość. Wszystko jest właściwe. Najciemniej jest przed świtem. Obudź swoją wewnętrzną moc, świadomość wielkiego wpływu na rzeczywistość. Jesteś spokojem. Jesteś bezpieczeństwem. Jesteś zdrowiem. Jesteś harmonią.

10 komentarzy

 1. Kamilu, dziękuję za wspaniałe przekazy. Mam też propozycję, abyś zmienił czcionkę na większą-wyraźniejszą. Gdy otwieram w Firefoksie, mam możliwość powiększenia i dużo lepiej się mi czyta (ale nie wszyscy potrafią to zrobić). Ostrość widzenia nie wszyscy mają doskonałą. Pozdrawiam 🍀💜🙂

  Czesław Sławicki
 2. Powoli mijają czasy, że wirusy posądza się za przyczynę chorób.
  Dziś wirusy to nowa broń informacyjna do globalnych przemian, narzędzie inżynierii społeczno-ekonomicznej.
  Wystarczyły 3 pokolenia by wprowadzić globalnie idee jakoby wirusy były przyczyną chorób.
  Wystarczyły 3 pokolenie na wprowadzenie nowej religii, wiary w zagrożenie wirusami
  Jakie są konsekwencje tej wiary?
  Epidemia 2020 dzięki której możliwe jest wdrożenie ogromnych przemian społeczno-ekonomicznych.
  „Stwórz problem
  Wywołaj odpowiednią reakcję
  Daj rozwiązanie (którego normalnie nikt by nie uznał)”
  /David Icke/
  Kto jeszcze tego nie zdążył pojąć NMG i przygotować się duchowo na ten czas może mieć kłopoty zdrowotne wywołane nieuświadomionym lękiem o życie ( rak płuc, zapalenie płuc) i terytorium (boję się o swoje posiadanie = rak oskrzeli – zapalenie oskrzeli), przeżyciem separacji (np. problemy skórne, rak przewodów piersiowych), izolacji (np. nerki), obniżenia wartości ( rak kości, białaczka, rak węzłów chłonnych), złość o rewir (przewody żółciowe) itd
  Wirusy według Medycyny Germańskiej
  Carolin Markolin podsumowuje w wykładzie Wirusmania:
  „…Teoria mówiąca o tym, że mikroby powodują choroby, jest jedną z najbardziej chronionych doktryn współczesnej medycyny.
  Teoria, że choroby zakaźne są spowodowane patogenicznymi mikrobami była sformułowana w XIX w. przez Ludwika Pasteura ( 1822-1895).
  Twierdził, że odkrył, iz bakterie z powietrza , jak je nazwał atakują ciało gospodarza powodując chorobę zakaźną. Teoria Pasteura jest znana jako Teoria Zarazka
  Ale Antoine Bechamp, ( 1816- 1908) który był współczesny Pasteurowi, poczynił zupełnie inne odkrycie i nie zgadzał się z teorią Pasteura.
  Według Bechampa mikroby nie atakują organizmu ale są częścią „ wewnętrznego środowiska” naszego organizmu więc mikroby żyją w harmonii z naszym organizmem i wspierają procesy metaboliczne organizmu. Sugerował, że mikroby stają się chorobotwórcze tylko wtedy, kiedy organizm jest w nierównowadze. Powiedział „mikroby są niczym – podłoże jest wszystkim”
  Po nim to samo sugerował Claude Bernard.
  „…Podstawowe główne kryterium udowodnienia WIRUSA to:
  wyizolować go z komórki gospodarza
  W wirusologii uzasadnione jest mówienie o wirusie tylko gdy jego DNA zostało zidentyfikowane
  W przypadku HIV np. tak się nie stało
  Fotografie nie pokazują wirusa ale cząsteczki normalnych komórek
  Dr. Lanka „Nie wyizolowano ani jednej cząstki Hiv, która byłaby wolna od zanieczyszczeń, ani nie dowiedziono nigdy, że istnieje kompletny fragment RNA (czy transkrybowane DNA) wirusa HIV”
  Dr. Lanka nie był pierwszy, który ujawnił że Hiv nie został wyizolowany i nie ma dowodów na jego istnienie.
  http://www.virusmyth.com
  Ta strona zawiera 1500stron z ponad 1000 artykułów napisanych przez naukowców, którzy odkryli tę sama prawdę
  A oto 2 cytaty z tej witryny:
  1)”Do dziś nie ma ani jednego naukowego przekonującego dowodu na istnienie HiV.
  Ani jeden taki retrowirus nie został wyizolowany i oczyszczony za pomocą metod klasycznej wirusologii „– Dr. Heinz Ludwig Sanger – dr. Emerytowany profesor biologii molekularnej i wirusologii na wydziale biochemi w instytucie Maxa Planka w Monachium
  2)”Jeśli istnieją dowody na to że Hiv wywołuje Aids to powinny też istnieć naukowe dokumenty które pojedynczo lub zbiorowo potwierdzają ten fakt.
  Jednak nie ma takiego dokumentu” – Dr. Kary Mullis, biochemik, laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie chemii w 1993
  Po tym jak Dr. Lanka obnażył oszustwa dotyczące HiV został odtrącony przez środowisko akademickie miał jednak pełne sale wykładowe podczas swych prezentacji dotyczących oszustwa HiV a potem zachęcił społeczeństwo by zapytało władzę
  Napisano więc tysiące listów do lokalnych i federalnych polityków, do ośrodków zdrowia i klinik uniwersytetów i do renomowanych instytutów jak Instytut Roberta Kocha w Niemczech.
  Jednak nikt nie mógł dostarczyć i pokazać dowodu ani zdjęcia wyizolowanego wirusa HIV
  Dr. Lanka poszedł do sądu i
  15 stycznia 2001r. Sędzia Sądu Rejonowego w Dortmundzie w Niemczech publicznie ogłosił cytuję: „Dr. Ulrich Marcus, rzecznik prasowy Instytutau Kroberta Kocha poinformował mnie, że wirus HiV nie może zostać wyizolowany”
  Ten cytat pochodzi z ksiązki dr. Lanki, której tytuł w tłumaczeniu brzmi:
  „Szczepienia ludobójstwo w trzecim tysiącleciu”
  Niestety książka nie jest dostępna w j. angielskim i polskim. Opublikowana w 2001 w jezyku niemieckim
  Jak na ironię, to właśnie Rober Koch w XIX wieku przedstawił kryteria naukowe dotyczące tego, kiedy mikrob może być uznany za przyczynę choroby
  Zgodnie z postulatami Kocha, mikroorganizm, który jest przyczyną choroby:
  -musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę
  -musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej
  -musi być zdolny do wywołania tej samej choroby
  Oświadczenie sędziego (styczeń 2001 District Court of dourtmound, Germany) że Hiv nie może być wyizolowany obnażyło nieprawdziwość wcześniejszych twierdzeń Instytutu Kocha, że wirus HIV został wyizolowany i przedstawiony na zdjęciu zamieszczonym w publikacjach Roberta Gallo – człowieka, który rzekomo odkrył wirusa
  W 6 marca 2009 ukazała się wiadomość oficjalna opublikowana w Natural News pdt: Scientists Allage Fraud in 1984 HIV/Aids Papers”
  Według autorów listu pojawiło się teraz wiele dowodów, że badania nie tylko były źle przeprowadzone ale ich wyniki zostały sfałszowane
  „Gallo dokonał w ostatniej chwili poprawek w swojej pracy i w jej wynikach”
  List od 37 ekspertów zawiera list od samego Gallo, który w liście do innego naukowca przyznaje:
  że Hiv nie mógł zostać wyizolowany z próbek ludzkich
  oraz list eksperta od mikroskopów elektronowych mówiący, że próbki Gallo z 1984 nie zawierały wirusa HIV
  Oficjalnie mówi się:
  ponad 20mln ludzi zmarło na Aids
  -miliony ludzi zostały poddanych leczeniu silnie trującymi lekami w tym AZT, który jest niezwykle toksycznym chemioterapeutykiem
  Miliony ludzi są utwierdzone w przekonaniu że Aids jest śmiertelna chorobą wywoływaną przez śmiercionośnego wirusa i jak się okazuje, wirusa który nie istnieje
  Aids okiem Nowej Medycyny Germańskiej dr. Hamera:
  1.Aids to kombinacja objawów (które istniały już a długo przed odkryciem Aids)
  2.Większość objawów jest spowodowana szokiem wywołanym diagnozą i konfliktami wywołanymi strachem przed chorobą
  3.Typowe objawy które pojawiają się w wyniku szoku spowodowanego diagnozą HIV/Aids:
  przeżycie strachu przed śmiercią, który powoduje raka płuc a w następstwie gruźlicę płuc w fazie naprawczej
  przeżycie strachu z przerażeniem i strachu o rewir, który w zdrowieniu powoduje zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc
  przeżycie konfliktu uciekiniera może spowodować raka nerki
  przeżycie konfliktów rozłąki (wysypki skórne)
  przeżycie utraty własnej wartości ( rak kości, białaczka)
  przeżycie konfliktu ataku (miesak Kaposiego)

  Ewa
 3. Zapytaj w jakiej publikacji można znaleźć zdjęcie wykonane mikroskopem elektronowym tego niby zrekonstruowanego wirusa. Nie ma takiej publikacji”
  Ponieważ wirusy, wszystkie wirusy, które rzekomo powodują infekcje wirusowe nie mogą być wyizolowane i dlatego nie mogą być naukowo udowodnione.
  Nauki medyczne używają raczej nienaukowych metod próbując „udowodnić” ich istnienie.
  Metody wnioskowania zakażenia wirusem:
  Metodą taką jest wnioskowanie obecności wirusa ze wzrostu przeciwciał, a co za tym idzie – choroby zakaźnej. Metoda ta jest nazywana dowodem pośrednim.
  Ale jak w książce „Wirus mania” dobrze to ujmują:
  Testy na badanie przeciwciał udowadniają tylko istnienie przeciwciał a nie samego wirusa lub jego cząsteczki, na które testy te reagują.
  Jest tu jeszcze jedna bardzo niepokojąca sprzeczność. Zazwyczaj tego wszystkiego wszyscy uczyliśmy się w szkole podstawowej – wzrost przeciwciał jest oznaką silnego systemu odpornościowego
  Ale nie jeśli chodzi o Aids 😉
  Jeśli chodzi o Aids wzrost przeciwciał jest oznaka niedoboru odporności spowodowanego ludzkim wirusem upośledzenia odporności HIV 😉
  Czym są przeciwciała?
  Przeciwciała są białkami – wg medycyny konwencjonalnej – przeciwciała produkowane są przez system odpornościowy.
  A jeśli system odpornościowy nie istnieje to czym są przeciwciała?
  Jeśli zastąpimy zwrot system odpornościowy zwrotem system wspomagający to już nic nie powinno nas dziwić
  Lanka: „Przeciwciała są w rzeczywistości rozpuszczalnymi białkami krwi, które odgrywają kluczową rolę w gojeniu ran. W próbówce zawierającej odpowiednie stężenie kwasów i zasad, minerałów i rozpuszczalników, te białka krwi, zwane globulinami, zwiążą się w dowolny sposób z innymi białkami. W ten sposób można przetestować każdą próbkę pobraną od zwierzęcia lub człowieka, dowolnie pozytywnie lub negatywnie.
  Przeciwciała odgrywają kluczową rolę w gojeniu ran. Ponieważ to wyjaśnia, dlaczego poziom przeciwciał rośnie w każdej fazie zdrowienia. Czy to zdrowienie nosa, czy przeziębienie, czy zapalenie oskrzeli, czy wysypka, czy rak w procesie zdrowienia. Podczas każdej fazy zdrowienia poziom przeciwciał rośnie.
  Opierając się na Germańskiej Nowej Medycynie i zrozumieniu, że nie ma chorób ale tylko sensowne biologiczne procesy wówczas samo określenie przeciwciał staje się bez sensu, bo nie ma już ciał do walki przeciwko czemuś.
  Kolejna kwestia: Przeciwciała odgrywają kluczowa rolę w gojeniu ran. Oznacza to również, ze poziom przeciwciał rośnie w odpowiedzi na uszkodzenia komórek spowodowane na przykład przez szkodliwe składniki szczepionek.
  (Poznaj listę toksyn i substancji chemicznych obecnych w szczepionkach np. aluminium, rtęć, formaldehyd – silnie toksyczny)
  Medycyna interpretuje wzrost przeciwciał jako odpowiedź immunologiczną na wirusa, przeciwko któremu osoba jest zaszczepiona. I to są oczywiście błędne i fałszywe wnioski. Ponieważ poziom przeciwciał nie rośnie w wyniku reakcji odpornościowej – bo nie ma systemu odpornościowego do reagowania. Jednak poziom przeciwciał rośnie jako wskazanie, że organizm próbuje naprawiać uszkodzenia komórek spowodowane przez chemikalia w szczepionce.
  Tak więc realnym zagrożeniem dla naszego zdrowia jest trucizna w szczepionce a nie wirusy które nie istnieją.
  Jeżeli te chemikalia, te toksyny dostaną się do mózgu może to spowodować poważne uszkodzenie nerwów i objawy neurologiczne jak paraliż, napady padaczkowe, objawy autyzmu.
  Jednak aby lepiej zrozumieć dlaczego toksyna dostała się mózgu musimy poznać
  funkcję bariery krew-mózg a szczepienia:
  Bariera krew- mózg jest selektywnym filtrem, który zapobiega szkodliwym substancjom w dostaniu się do mózgu. Tylko woda, cukier i substancje rozpuszczalne w tłuszczach mogą przechodzić przez tę barierę. Ale producenci szczepionek używają rozpuszczalników (solwentów) jako nośników. Właśnie te rozpuszczalniki, dosłownie niosą toksyny i toksyczne związki chemiczne do mózgu.
  Objawy neurologiczne mogą być również spowodowane przez szok konfliktowy, przez traumatyczne doświadczenie i emocjonalne cierpienie spowodowane przez samo szczepienie przeżywany konflikt może brzmieć następująco : nie mogę uciec, czuję się związany, przytrzymany. Co powoduje paraliż, zespół Guillaina Barre, stwardnienie rozsiane, napady padaczkowe. Można przeżyć szczepienie jako konflikt ataku, złości o rewir, konflikt: strachu z obrzydzeniem” powodujący cukrzycę lub hipoglikemię.
  Czy szczepienia są nam potrzebne?
  Nie, bo:
  zawierają toksyczne toksyny
  obecność wirusa w organizmie człowieka nigdy nie została udowodniona naukowo
  według czwartego Prawa natury mikroby nie powodują chorób ale pełnią rolę wspierającą podczas zdrowienia a nasza psychika jest miejscem gdzie choroby powstają
  Więc nasz psychika powinna być miejscem gdzie leczenie chorób się zaczyna..”
  Wiedza, prawda nas wyzwoli a miłość uzdrowi.
  Nie lękaj się mimo że to początek wielkich zmian. Niebawem może upaść wszystko na czym oparłeś swoją tożsamość. Wszystko to jest właściwe i dla naszego dobra, wszystko to co się dzieje nam służy.
  Przygotowuj się duchowo by nie wpaść w zbyt długi i silny konflikt emocjonalny, co by się nie działo zachowaj Boską miłość w sercu.
  Podnieś się na poziom miłosierdzia.
  Wypuść z rąk wszystko czego się trzymasz i pozwól oczyścić swoją czakrę KORONY.
  Bądź już nowym człowiekiem, żyj tak jak żyje człowiek Nowej Ziemi i pomagaj tym którzy nie nadążają za tempem ewolucji duchowej.
  Proszę!

  Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *