Nacjonalizacja Centralnego Banku Rosji

CBRF_Neglinnaya12_08_za slike_Page_01_1 copy

Wiadomość ta pojawiła się kilka dni temu w alternatywnych mediach, aby pojąć jak ważne i przełomowe jest to wydarzenie oraz co tak naprawdę to oznacza, potrzebna jest chociaż szczypta wiedzy o tym  jak działa światowy system finansowy oraz jaką rolę odgrywają w nim Narodowe Banki Centralne.Także na wstępie przypomnę parę słów na temat działań światowej finansjery., a następnie skomentuję te niesamowicie ważne posunięcie Putina i jego doradców. Póki co wiadomość nie została oficjalne potwierdzona przez Rosję, lecz coraz więcej niezależnych źródeł mówi o tym, że nacjonalizacja już się dokonuje.

Elity rządzące planetą używają sektora bankowego jako głównego narzędzia w celu kontrolowania i zniewalania narodów świata. Bankowe hierarchiczne imperium jest sterowane z Londynu (Londyńskie City) oraz z Nowego Yorku (Wall Street). „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa” – mawiał już w XVIII wieku Mayer Amschel Rothschild, jeden z głównych założycieli potęgi finansowej Rothschildów, dynastii, która obecnie wraz z Rockefellerami trzęsie finansami na całym świecie, a szczególnie w Europie. Rothschildowie kontrolują światowe finanse na na dwóch poziomach – poziomie międzynarodowym oraz poziomie krajowym. Do zarządzania na poziomie międzynarodowym używają m.in takich instytucji jak Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei  oraz Międzynarodowy Fundusz Walutowy w Waszyngtonie.

Więcej o Banku Rozrachunków Międzynarodowych:

http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/bazylea_iii_jak_bank,p1142065410

Więcej o Międzynarodowym Funduszu Walutowym:

Międzynarodowy Fundusz Walutowy a NWO

Na drugim poziomie – krajowym, kontrola odbywa się poprzez Bank Centralny oraz narodowe sektory bankowe – banki krajowe. Bank Centralny służy do strategicznej kontroli nad finansami państwa. Jeżeli kontrolujesz pieniądze, kontrolujesz również tych, którzy ich używają. Banki Centralne na całym świecie wykonują polecenia otrzymywane z Banku Rozrachunków Międzynarodowych. Zniewalanie wszystkich narodów ma miejsce głównie poprzez wykreowanie takiego poziomu zadłużenia kraju wobec międzynarodowej mafii bankierskiej, które uniemożliwia wyjście takiego narodu z systemu, przez co przejmuję się nad danym państwem kontrolę. No i na końcu mamy ostatni element – narodowe sektory bankowe, takie jak np. banki komercyjne, również wykonujące polecenia z góry. Całkowitej kontroli nad swoimi instytucjami finansowymi nie oddały praktycznie tylko Rosja i Chiny. Jak wiemy Polska również niemalże całościowo pozbawiona jest wpływu na własne banki, oddając je w zagraniczne ręce.

http://www.money.pl/banki/raporty/artykul/czyje;sa;banki;w;polsce,131,0,134275.html

Więcej do poczytania o historii światowej bankowości w moich starszych postach:

https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2014/08/28/system-bankowy-cz-1/

https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2014/09/17/swiatowy-system-finansowy-cz-2/

https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2014/10/01/system-bankowy-cz-3/

—————————————————————————————————————–

Przechodząc wreszcie do głównego tematu. Polecam zapoznać się z dwoma krótkimi i świeżymi materiałami Warszawskiej Szkoły Zarządzania – „Nawigatorzy Jutra”, na temat nacjonalizacji Rosyjskiego Banku Centralnego:

 

Nasuwa się pytanie dlaczego nacjonalizacja Banku Centralnego Rosji jest taka ważna? Ważna w odniesieniu do czego?

Chcę zaznaczyć, że nie jestem ani sympatykiem, ani przeciwnikiem polityki rosyjskiej. Zamierzam jedynie przedstawić jakie znaczenie ma to wydarzenie, w odniesieniu do działań światowej kliki finansowej. Na początek powinniśmy sobie uzmysłowić, że niemożliwe jest przeprowadzenie jakiejkolwiek zmiany na lepsze, o zasięgu globalnym, dopóki świat nie uwolni się z banksterskiej dyktatury i okupacji.  Jest to jednoznaczne ze zrozumieniem, że największym wrogiem człowieka, marzącego o życiu w wolnym, sprawiedliwym oraz obfitym we wszystkie dobra świecie, nie jest żaden kraj lub jego przywódca, lecz międzynarodowa grupa/mafia banksterska, która oprócz tego, że posiada monopol na kreowanie oraz kontrolowanie pieniądza, mechanizmem długu odsetkowego (lichwy) zniewoliła cały świat, to jeszcze za pomocą kapitału oraz powiązań pomiędzy korporacjami, bankami centralnymi oraz rządami, wpływa na decyzje rządów państw.  Dlatego proponuję, aby chociaż na chwilę odłożyć na bok własne antypatie/sympatie do osoby Putina, i po prostu z neutralnym nastawieniem przyjrzeć się jego stanowisku wobec światowych finansistów.

Rosyjski Bank Centralny pomimo, że w nazwie zawiera słowo „rosyjski” , jest tak naprawdę sterowany z Londyńskiego City – imperium Rothschildów. Z resztą podobnie jak ma to miejsce w większości narodów na świecie.

a76eb7376968
Banki Centralne wchodzące w skład Banku Rozrachunków Międzynarodowych, 2010r – własność Rothschildów

Kiedy Władimir Putin pokaże Rothschildowi – fuck you?

Jak dobrze w powyższym filmiku wspomniała pani Izabela Litwin, rosyjski rubel nie jest walutą suwerenną, pod tym względem, że Rosja nie ma swobody w kreowaniu, drukowaniu nowego pieniądza. Nacjonalizacja Banku Centralnego Rosji oznacza zerwanie stosunków z londyńskimi banksterami oraz przywrócenie Rosji tego co powinno być normalnością w każdym państwie. Mam na myśli możliwość kreacji ilości pieniędzy, która  odpowiada obecnym zapotrzebowaniom gospodarczym kraju. Warto przypomnieć, że Narodowy Bank Polski, rownież nie ma prawa pokrywania deficytu budżetowego, poprzez kreacje pieniądza, co oznacza, że rowniez nie jest bankiem suwerennym (wiecej o tym w poniższym linku)

http://robertbrzoza.pl/ekonomia/unia-europejska-okrada-nas/

Posunięcie Putina jest bezprecedensowe, historyczne, ponieważ Rosja jest pierwszym poważnym krajem, która ma odwagę się wyłamać ze światowej sieci bankowej, Do tej pory na naszych oczach światowa finansjera bezproblemowo realizowała swój plan globalnej agendy, mającej za główny cel totalne kontrolowanie i zniewolenie (m.in finansowe) narodów tego świata. A tu nagle Rosja powiedziała „nie” ich grze, wycofując się i rzucając rękawice pod nogi rodzinie Rothschildów. Jak się to potoczy dalej? Pozostaje nam tylko przez najbliższe miesiące obserwować, w którym kierunku się to rozwinie. Moim zdaniem, jest to poważny krok w kierunku wyzwolenia się z światowej finansowej okupacji. Należy pamiętać, że Rosja jest w sojuszu BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny, RPA – łącznie około 3 miliardy ludzi), który za jeden z głównych celi wyznaczył sobie stworzenie nowego światowego systemu walutowego. O BRiCS napiszę niedługo osobny post. Można się łatwo domyślić, że po takim posunięciu Putina, w kontrolowanych i skorumpowanych zachodnich mediach (polskich również) nasili się retoryka wojenna przeciwko Rosji, a także dalsza demonizacja osoby Putina.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *