Połączenie z Ziemią odbudowuje duchową potęgę człowieka. Codziennie zakotwiczaj się energetycznie w strukturze nowej ziemi.

Przechodzimy wraz z planetą przez proces wzniesienia, duchowego wzrostu, wiążącego się z całkowitą zmianą częstotliwości wibracji naszych ciał. Ziemia świadomie wznosi się jako istota boska, a my równocześnie podążamy za nią w tym samym kierunku. Nasze ciała fizyczne obecnie przechodzą przez proces zwiększania zdolności do przyjmowania i utrzymywania coraz większej ilości światła.

Aby świadomie przejść przez ten proces, naprawdę warto każdego dnia, jak najczęściej, zakotwiczać swoje świało – energię swojego serca – w sercu Ziemi. Jeśli spędza się czas w otoczeniu natury, najlepszą metodą umożliwiającą nawiązanie mocnego kontaktu jest po prostu chodzenie na boso. Wyobrażaj sobie również wtedy połączenie między Tobą a planetą, tak często, jak to możliwe. Wystarczy do tego prosta, płynąca z serca intencja połączenia się z sercem Ziemi. Następnie przy robieniu wdechu, wyobrażamy sobie przepływającą energię z kryształowego serca ziemi do naszego serca. Robiąc wydech, energia podąża w odwrotnym kierunku: z naszego serca do serca planety. Skup się wtedy na czuciu. Pozostaw na chwilę umysł, poczuj promieniujące z ośrodka serca ciepło. Poczuj to realne połączenie. Jeśli nie mamy możliwości w danej chwili przebywać na łonie natury, warto wykonać samą taką wizualizację w domu. Polecam szczególnie taką praktykę przed snem, a także rano, po przebudzeniu się.

Dzięki takiemu ukierunkowaniu swojego serca na serce planety, aktywuje się potencjał naszego serca. Oprócz tego aktywacji podlegają również istniejące w naszym DNA boskie zapisy. Dostępujemy wtedy wielopoziomowego uzdrawiania. Wszystkie aspekty naszego ja są oczyszczane i równoważone. Dotyczy to wszystkich, subtelnych, energetycznych płaszczyzn naszego ciała. Uwalnianie jest z przestrzeni naszej istoty, wszystko to, co już nam dłużej nie służy, co blokuje i wstrzymuje nasz rozwój. Jednocześnie jesteśmy „doładowywani” krystalicznym światłem piątego wymiaru Ziemi. które odpowiada przede wszystkim na nasze duchowe wzrastanie – szereg aktywacji, podłączeń i otwarć.

Z biegiem czasu, gdy świadomie wykonuje się tą praktykę, zaczyna się czuć coraz pełniejsze połączenie oraz zharmonizowanie z całością życia na planecie. Połączenie z sercem planety zapewnia nam dostęp do bieżących kodów oraz informacji związanych z zachodzącą na planecie ewolucją świadomości. Wszystkie te treści ewolucyjne wypełniają nas, wpływają nas, generując transformację naszej świadomości.

Im więcej ludzi ustanowi każdego dnia świadome połączenie z planetą, tym harmonijniej i płynniej doświadczymy jako rasa ludzka zmian zachodzących obecnie na Ziemi. Klimat na naszych oczach będzie przekształcał się w sposób łagodny, a zmiany zachodzące w naszych ciałach fizycznych oraz sferze psychiki będą jak najmniej inwazyjne, oraz nieuciążliwe. Nasze umysły będą ulegać stopniowemu i elastycznemu przekalibrowaniu, przeprogramowując swoją strukturę z trzecio na pięciowymiarową. W całym procesie transformacji zbiorowej, ludzkiej świadomości – gdy wszechobecny jest chaos – kluczowym aspektem jest więc świadome zakotwiczenie się w sercu planety. Jeśli napotykasz na drodze swojej obecnej przemiany świadomości, opór, trudności, różnego rodzaju dysfunkcje, jakikolwiek brak równowagi dotyczący konkretnej sfery swojego ja, własnego życia, zaufaj świadomości Ziemi, nawiąż z nią w pełni świadome połączenie poprzez codzienne, regularne zakotwiczanie się w jej sercu.

Gdy na naszych oczach zmienia się dosłownie wszystko, co istnieje jednakowo w nas, a także na zewnątrz, warto przejść przez ten czas, odczuwając w pełni połączenie z własną planetą. Energia, świadomość planety jest czystą, potężną, bezpieczną platformą, na której jako ludzkość powinniśmy się w tych czaach oprzeć. Im bliżej jesteśmy Ziemi, tym bliżej jesteśmy także własnego serca. Świadome, niezachwiane, utrzymujące się połączenie z Matką Ziemią jest pomostem wiodącym do nowej ziemi, która istnieje już teraz w nas.

 

 

 

 

 

Jeden komentarz

  1. Połączenie z ziemią to nic innego jak kontakt z otaczającą nas rzeczywistością i codziennością, a nie fantazjami, wspomnieniami, czy przypuszczeniami.
    Mamy być obecni w obecnym momencie, a nie fruwać w chmurach w separacji od ciała, którego przeżycie jest zależne od warunków na tej planecie.
    Trzeba łączyć się z ciałem, ze świadomością, że jest się w ciele a nie poza nim.
    Pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *