Ustanów Ziemię wielką strefą światła

Ziemia oraz ludzkość wchodzą w fazę kosmiczno-planetarnej inicjacji. Rozpad modeli społecznych, który obserwujemy na własnych oczach, a także wewnętrzna transformacja, przebudzanie się ludzkiej świadomości stanowią zwiastun, zapowiedź oraz zapoczątkowanie ewolucyjnej metamorfozy.

Im bardziej człowiek jest gotowy na zmiany i transformację w swoim życiu, tym więcej będzie w stanie przyswoić świetlistych kodów wysokiej częstotliwości energetyczno-wibracyjnej, spływających nieustannie na Planetę. Rozwój i ekspansja świadomości zawsze przebiega równolegle z jej oczyszczaniem się, uwalnianiem zbędnego energetycznego balastu.

Planeta Ziemia jest jedną z przestrzeni ewolucyjnych, posiadających swój własny, indywidualny plan ewolucyjny. Znajdujący się na jej łonie ludzie – zamanifestowane mikroświadomości boskości -również są częścią tego planu.

Czy zastanawiałeś się tak naprawdę kiedyś nad tym, na czym polega trójwymiarowy ziemski plan ewolucyjny? Co stanowi o jego sukcesie? Jaką funkcje pełnią wszystkie uwarunkowania, które stwarza? Co znajduje się poza ramami dualności, dwubiegunowości? Co stanowi jego napędzającą siłę?

Żyjemy w społeczeństwie, w którym zdecydowana większość ignoruje celowość własnego planu ewolucyjnego. Człowiek, będący strukturą boskiego światła, wraz z upływem czasu od momentu wcielenia się na ziemski plan, narodzenia się w ludzkiej formie, coraz bardziej zapomina o własnym planie ewolucyjnym, dla którego się właśnie pojawił na Ziemi. Głównie wskutek programowania umysłu zaczyna uznawać siebie za ograniczoną i ułomną istotę, której istnienie jest pozbawione głębszego sensu.

Przesiąknięty doświadczeniami i tradycjami swoich przodków, zaczyna być do tego stopnia zaabsorbowany narzuconą mu rzeczywistością, że uznaje otaczający go świat za jedyny, jaki istnieje, a takie zagadnienia jak ewolucyjna podróż, cel własnego pobytu na Ziemi zostają wyparte z jego świadomości. Skupiony jest on wyłącznie na przetrwaniu, a społeczny status, zmysłowe przyjemności oraz korzystanie z materialnych wygód są atrybutami, za pomocą których najczęściej definiuje on siebie samego, oraz jakość swojego życia.

Planetę Ziemię definiuje najczęściej wyłącznie jako umiejscowioną w kosmosie bryłę, na której przypadkowo się znalazł, oraz którą należy do granic wyeksploatować. Nic ponadto. Żyje tak naprawdę w głębokim stanie hipnozy.

Nie uda mu się jednak na stałe uciec od swojego przeznaczenia. Nie uda mu się wyrzec na zawsze celu oraz drogi własnej ewolucji. I nawet jeśli podczas swojej ziemskiej wędrówki, świadomość tych zagadnień nie stanie się dla niego jasna, to najpóźniej po opuszczeniu ziemskiego ciała ujrzy szerszy obraz i plan własnej ewolucji.

Stań się jedną z tych osób, świadomie wchodzącą wraz z Ziemią w nową sekwencję ewolucyjną. Stań się jedną z osób, której bycie oraz działanie zaowocują powstaniem nowej linii ewolucyjnej gatunku ludzkiego. Bądź tą osobą, która przyczyni się do przemiany zbiorowej świadomości ziemskiej, dzięki której ludzki kolektyw przebudzi się do wyższej świadomości. Bądź jedną z tych osób, które czują potrzebę łączenia ludzkiego oblicza z boskim. Bądź jedną z tych osób, która przesunie kolektywne skupienie się wyłącznie na przetrwaniu w stronę odkrycia i realizowania celu istnienia. Bądź jedną z tych osób, które ustanowią nową definicję ziemskiego sukcesu, związaną z duchowym przeznaczeniem życia, ekspansją świadomości. Stań się współkreatorem kosmicznego planu ewolucji. Tutaj jest zawarte sedno Twojej twórczej mocy. Tutaj zawarte jest sedno Twojej samorealizacji.

Stań się jedną z istot, które ustanowią Ziemię wielką strefą światła, promieniującą na całą galaktykę. Stań się jedną z istot, które ustanowią Ziemię polem doświadczenia dla świadomych istot, esencji światła, które mogą odkrywać i wypełniać cel swojego istnienia. Myśl na wielką skalę.

Ludzkość zaczyna rozumieć, że jest prądem życia, który przechodzi ewolucję. Zaczyna też przypominać sobie powoli swoją duchową tożsamość. Dalsza ewolucja zależy od gotowości do odczuwania w sobie pulsacji boskiej bezwarunkowej miłości. Jednym z czynników, które to uniemożliwiają są programy ludzkiego ego, stwarzające dualną wizję życia, oraz poczucie separacji we wszechświecie. Esencja tego kim jesteśmy, nie ma z tym nic wspólnego. W swej esencji jesteśmy odbiciem pulsującej życiem oraz ewolucją nieskończoności źródła. W głębi siebie każdy to wie, w głębi siebie każdy już tym jest.

Postaw w swoim życiu na odkrycie, uświadomienie i zintegrowanie własnej boskiej tożsamości, wykraczającej daleko poza czasoprzestrzenne uwarunkowania materialne. Tym sposobem rozwiniesz i uaktywnisz wiele nowych własnych parametrów ewolucyjnych.

Podążaj przed siebie z ufnością i przekonaniem, że wielkie dary są dla Ciebie przygotowane przez wszechświat w najbliższym czasie. Rzeczywistość rozwija się przed Tobą w nieznany Ci sposób. Starożytne rejestry Twojej świadomości kosmicznej czekają na ich odkrycie. Jesteś tu po to, aby przejawiać całym sobą boską doskonałość w każdym momencie życia. Jesteś po to, aby wciąż na nowo odnawiać i rozprzestrzeniać boską miłość, harmonię i pokój. Wszystkie niezbędne do tego narzędzia są do Twojej dyspozycji. Bądź otwarty na wielkie zmiany. Nic nie dzieje się przez przypadek. Jesteś atomem boskiej świadomości. Powróć do źródła swojej doskonałości. Twoja istota świetlista przywołuje Cię do nowej, ekscytującej fazy ewolucji.

2 komentarze

 1. Czy naprawdę ludzkość rozumie ze stoi u progu przemian? Ja po wielkiej rewolucji w moim zyciu moge powiedziec jedno : zrobiło sie wokol mnie pusto. Ludzie totalnie boja sie tych zmian i mam wrażenie ze zabarykadowali sie w większości w swojej rzeczywistosci typowego obywatela tej planety, uwiązanego kredytem na 20lat, praca 8-18 i całkowitym brakiem świadomości kim jesteśmy naprawde, całkowitym odcięciem od źrodła, stłumieniem swojej duchowej tożsamości. Nie wiem gdzie podążamy dalej jako ludzki gatunek. Boje sie, ze jesteśmy nadal tylko jednostkami powszechnie określanymi mianem dziwaków.

  Hmc
  1. Ludzkość tego jeszcze nie rozumie, do pełnego zrozumienia jeszcze daleko. Ludzkość dopiero zaczyna rozumieć, to wielka różnica. Większość póki co dalej jest zahipnotyzowana matrixowskim modelem życia. Jednak zjawiskiem bezprecednesowym jest to, że naprawdę ogrom ludzi rozsianych po całym świecie, zaczyna doświadczać wewnętrznych zmian, poszerzania świadomości. Są to początki procesu, któremu podlegamy jako kolektyw, dlatego należy pisać, że ludzkość zaczyna rozumieć, a nie, że już rozumie. O tym co się w ludziach rodzi i zmienia piszę więcej w poniższym poście:

   https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2018/05/31/nowa-rzeczywistosc-rodzi-sie-w-ludzkim-wnetrzu/

   To co każdy może zrobić to przyczyniać się do tego, aby światło świadomości przejawiało się w ludzkim kolektywie z coraz większą siłą i natężeniem. I tego życzę wszystkim 🙂 Pozdrawiam mocno 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *