Płyń z prądem własnej ewolucji

Wszystko we wszechświecie jest rytmem i ruchem, pulsującą wibracja. Ludzkość zaczyna odczuwać obecnie potrzebę zintegrowania się z tym prądem. Gdy postawimy w swoim życiu na dobro, czystość, pokój, wrażliwość, empatię, pokorę i szczerość, odkryjemy, że wszystkie ewolucyjne siły istniejące we wszechświecie wspierają nas. Wejdziemy wtedy w rezonans z płynącym nurtem ewolucji kosmicznej. Człowiek pobudzany jest, aby dążyć do osiągnięcia holistycznej świadomości, stwarzać nieustannie na nowo coraz to większą i wspanialszą wersję siebie. Kosmiczne przebudzenie jest procesem zakodowanym i wpisanym naszą genetykę ewolucyjną. Bez względu na wszystko, w tym kierunku jako kolektyw zmierzamy. Nie jesteśmy w stanie od tego uciec, podobnie jak gąsienica nie może postanowić, że zamiast przeobrażenia się w motyla, chce pozostać już na stałe gąsienicą.

Gdy już na dobre wejdzie się na ścieżkę własnego wzniesienia, ponownie odczuje się wyjątkowość i majestatyczność własnej istoty świetlistej. Zacznie się też wtedy stawać instrumentem, przez który wyraża się dźwięcznie kosmiczna muzyka.

Cała ewolucyjna podróż prowadzi do tego, aby stanąć na progu wielkiego, potężnego światła, gdzie nasze struktury mentalne, emocjonalne, intelektualne, fizyczne staną się oczyszczone.

Współpracuj z własnym planem ewolucyjnym. Wejdź na osobistą kosmiczną spiralę rozwoju. Pozostań skupiony i otwarty, bo życie, rzeczywistość, wszechświat zaczyna do Ciebie wołać, wzywać Cię. Jeśli jesteś już dobrze dostrojony, przywołanie i ekspresja wyraża się poprzez Twoją radość, poczucie lekkości i wdzięczności za każdą kolejną chwilę. W przypadku gdy jeszcze mocno się czegoś trzymasz i nie chcesz puścić, stawiasz opór życiu i chwili teraźniejszej, zaproszenie to może wyrażać się również przez łzy, poczucie pustki i beznadziei lub frustrację. Rozłupywana jest wtedy skorupa Twojego trzeciowymiarowego umysłu, którego natura jest egotyczna. Wypala się w Twoim wnętrzu to, co wstrzymuje Ciebie przed własną ewolucją, dotarciem do pełni swojej mocy. Oba przypadki są odbiciem tego samego procesu, któremu wszyscy na Planecie właśnie podlegamy. W tym drugim przypadku nie ma nic złego czy niewłaściwego. Gdy ma to miejsce w Twoim życiu, po prostu zaufaj życiu, otwórz się, puść to, czego tak kurczowo chcesz się trzymać. Przede wszystkim otocz siebie własną miłością, cierpliwością i szacunkiem. Wszystko, co się dzieje, jest właściwe i zawiera w sobie wielki cel oraz przeznaczenie. Odkryj przyczynę, dlaczego w tej chwili jesteś akurat na Planecie Ziemia. Musisz zrobić to sam, nikt Ci tego nie powie, bo wiedza ta i informacja zawarta jest wyłącznie wewnątrz Ciebie.

Wszystko istnieje w oceanie jednej kosmicznej świadomej, żywej i czułej energii. Otaczający nas świat relatywny jest tylko bladym odbiciem naszej ponadczasowej esencji. Wszystko w nim podlega nieustannym zmianom, przeobrażeniom i transformacjom z jednej formy w kolejną. Dlatego niczego w nim nie jesteś w stanie zdobyć i zachować dla siebie na stałe. Nasz świat zewnętrzny jest światem formy, a za pomocą formy nie da się rozpoznać kim się jest, uzyskać trwałą radość czy szczęście. Im prędzej zrozumiesz tę prawdę, tym wyłącznie lepiej dla Twojej ewolucji. Wyjdź poza formę. Wyjdź spod ograniczonego nacisku czasu i przestrzeni. W skład tego kim jesteś wchodzą o wiele bardziej zaawansowane, skomplikowane i wyszukane komponenty i struktury energetyczne, wibracyjne oraz czasoprzestrzenne, niż jesteś w sobie w stanie wyobrazić.

Mistrzowska kosmiczna świadomość jest obecna i rozprzestrzeniona w całej strukturze wszechświata, we wszystkich formach życia. Tym sposobem wszystko tworzy nierozerwalną jedność. Stanowi więc też ona Twoją esencję. Wyraża się poprzez Ciebie. W Tobie pulsuje twórcza moc, mądrość i nieskończona miłość. Wszystko jest jej odzwierciedleniem w różnorodnych sekwencjach ewolucyjnych.

Otwórz się na większą wizję siebie samego oraz życia, którego stanowisz wyraz. Zacznij postrzegać siebie jako ważny element wszechświata. To jak siebie samego widzisz, takim się stajesz. W całym kosmosie nie ma drugiej takiej istoty jak Ty. Dlatego jesteś wyjątkowy i unikalny. Jest to fakt, a umysł za nic nie chce go do siebie dopuścić. Poczuj całym sobą, jaki jesteś niepowtarzalny, zdumiewający, zadziwiający. Nie wpadnij przy tym w koleiny własnego ego. To ma Ciebie z niego wyzwolić, a nie jeszcze bardziej się w nim zamknąć. Ma to przybliżyć do jedności z całym życiem, a nie odciąć się od niego, poprzez poczucie złudej wyższości. Twoja wyjątkowość nie powoduje, że jesteś wyższy i lepszy, tylko równy. Dostrzeż i doceń też taką samą wyjątkowość wszystkich innych ludzi dookoła Ciebie. Poczuj przy tym waszą jedność i równość, połączy Cię to ze wszystkimi sercami – wspólnym sercem Ziemi. Tym sposobem otworzysz własne serce. Jest to czyste, dobre i właściwe. Może Ci tylko pomóc i wznieść. Szanuj i wyrażaj wdzięczność Wielkiej Boskiej Obecności isteniejącej we każdym elektronie wszystkiego, co postrzegasz dookoła siebie.

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *