Rozszerzona praktyka internetowa on-line MOCne SZKOLENIA z energiami miłości

Witajcie 🙂 Krótka informacja dotycząca zajęć i warsztatów pracy z energiami – MOCne SZKOLENIA, o których wspomniałem w swoim ostatnim poście:

https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2018/02/09/mocne-szkolenia-adam-kowalski-i-anna-architektura/

Warto, aby osoby zainteresowane tym tematem wiedziały o tym, że regularnie prowadzone też są rozszerzone praktyki internetowe on-line pracy z energiami (kilka osób wczoraj i dziś pytało się mnie o to, czy istnieje taka forma on-line praktyk energetycznych). Każdy, kto chce i ma ochotę przekonać się, jak to wygląda i przebiega, może wziąć udział w takich zajęciach on-line. Najbliższe odbywają się jutro wieczorem. Pod spodem zamieszczam dokładną informację od Adama i Anny, dotyczącą najbliższych zajęć. Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)


 

„Praktyka w energii miłości. Specjalne podziękowanie dla Kamila i Globalnego Przebudzenia za wkład w rozwój Ludzkości”

Dla wszystkich czytających ten post została przygotowana ROZSZERZONA PRAKTYKA INTERNETOWA Z ENERGIAMI MIŁOŚCI. Odbędzie się ona w formie praktyki on-line oraz realnego warsztatu w Warszawie.

Praktyki on-line zostaną podzielone na trzy części i odbędą się w następujących terminach:
Poniedziałek 12-go lutego 2018 godzina 20:00 czasu polskiego (czas trwania około 1 godziny)
Środa 14-go lutego 2018 godzina 20:00 czasu polskiego (czas trwania około 1 godziny)
Czwartek 15-go lutego 2018 godzina 20:00 czasu polskiego (czas trwania około 1 godziny)

Praktyka odbędzie się w grupie zamkniętej „GRUPA ROZWOJOWA Centrum Energetyki Człowieka”.

Żeby wziąć udział w praktyce on-line należy:

Dołączyć do FB: „GRUPA ROZWOJOWA Centrum Energetyki Człowieka”.

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/147176202562601/?source_id=1424141260999109

Przesłać na adres e-mail: mocneszkolenia@gmail.com swoją chęć uczestniczenia w praktyce (jest to konieczne, aby podłączyć energię sprawczą)

Chwilę przed rozpoczęciem praktyki potwierdzić swój udział w praktyce pisząc komentarz lub dając lajka pod postem pytającym o to, kto jest obecny podczas praktyki.
Mieć godzinę na spokojną medytację w czasie trwania praktyki (warto jednak zaglądać na bieżąco co dzieje się w grupie, ponieważ w czasie rzeczywistym w kolejno pojawiających się postach będą pojawiały się informacje co akurat dzieje się w energiach).

WAŻNE:

Praktyki internetowe są przygotowaniem do WŁAŚCIWEJ PRAKTYKI Z ENERGIĄ MIŁOŚCI, która odbędzie się podczas zajęć warsztatowych w rzeczywistości 17-go lutego (sobota) 2018 w Warszawie w godzinach 11:00 – 16:00. Serdecznie na nie zapraszam. Adam Kowalski (zapisy: e-mail: mocneszkolenia@gmail.com)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *