MOCne SZKOLENIA – Adam Kowalski i Anna Architektura

Chciałbym podzielić się z Wami świeżym tematem, który pojawił się w moim życiu wraz z początkiem roku 2018. Jednym z moich głównych postanowień i celów na ten rok jest mocna praca nad przebudzeniem własnego potencjału. Moim zdaniem – o czym wspominałem wielokrotnie – teraz jest czas, w którym kolektywnie jako rasa zaczynamy odkrywać w sobie i aktywować, jak ja to nazywam talenty piątego wymiaru. Proces ten jest tak naprawdę przywróceniem naszych naturalnych możliwości oraz mocy, w celu lepszego poznania siebie samego. Oczywiście dzieje się to mniej lub bardziej spontanicznie, trzeba temu też mniej lub bardziej pomóc. W moim przypadku chodzi głównie o zajęcie się pracą na poziomach energetycznych – pracą z energiami.

Uważam, że do pracy z energiami należy być odpowiednio przygotowanym i przeszkolonym. Uznałem, że warto byłoby poznać oraz rozpocząć współpracę, z kimś, kto ma dużą wiedzę, a także wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zależało mi na odnalezieniu przede wszystkim osoby czystej i wiarygodnej, która mogłaby mi pomóc zapoznać się z pracą na poziomach energetycznych, podzielić się swoim doświadczeniem. Zależało mi też, aby dzięki takiej współpracy z osobą bardziej doświadczoną ode mnie, nie popełniać niepotrzebnych błędów na drodze własnego rozwoju, być świadomym zagrożeń, potrafić je rozpoznawać i przede wszystkim unikać. W tym kontekście podparcie się wiedzą i doświadczeniem kogoś, kto jest dobrze roztrenowany i rozeznany w tej tematyce, uważam za bardzo ważne. Wysłałem jakiś czas temu do mojego Wyższego Ja intencje, aby natrafić na taką osobę.

Podczas jednej rozmowy z moją znajomą Anią (https://architekturaosobowosci.wordpress.com/o-mnie/), dowiedziałem się od niej, że od niedawna współpracuje ona właśnie z kimś takim. Osobą tą jest Adam Kowalski.

Ich współpraca polega na tym, że Ania wspomaga organizacyjnie Adama w prowadzeniu warsztatów szkoleniowych z zakresu pracy z energiami. Na poziomie intuicji od razu towarzyszyło mi silne odczucie, że Adam jest właśnie tą osobą, której szukałem, na którą czekałem. I za to nakierowanie chciałbym bardzo podziękować Annie :)

Wraz z moją dziewczyną Karoliną postanowiliśmy, więc w styczniu przylecieć do Warszawy, aby osobiście, prywatnie poznać się z Adamem i przy okazji wstępnie popracować już trochę energetycznie. Dołączył do nas również mój brat Sebastian.

Tworzyliśmy razem fajny zespół. Ja jadę na własnej intuicji, wewnętrznym prowadzeniu. Karolina świetnie wyczuwa ludzi. Sebastian z kolei jest osobą mocno racjonalną, potrzebującą na wszystko dowodów, dopiero otwierającą się na wiele nowych tematów. Na starcie powiedział, że on podaje w wątpliwość wiele rzeczy związanych ze światem energetycznym i że trzeba go przekonać :)

Poznając się osobiście z Adamem, wszyscy szybko poczuliśmy  bliską więź z nim. Nasze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Odbieramy i odczuwamy Adama jako bardzo świadomą, czystą duszę. Niesamowicie kompetentna w tym, co robi. Jednym zdaniem, fachowiec. Podczas wspólnej medytacji brat otrzymał swoje upragnione dowody :) i chce kontynuować współpracę. Na tyle, w jakim stopniu uda nam się wszystkim znaleźć wspólny czas (myślę, że tak co dwa miesiące jest, jak najbardziej realnie), będziemy wszyscy widywać się i trenować z Adamem podczas indywidualnych sesji w Warszawie.

Ponieważ blog jest częścią mnie, częścią mojego życia, będę starał się informować o postępach, a także regularnie dzielić się wrażeniami, nowymi odkryciami i przemyśleniami. Sam jestem bardzo ciekawy, dokąd mnie to zaprowadzi :)

Poniżej umieściłem dla uzyskania szerszego wglądu trochę informacji na temat szkoleń:

 

 


 

MOCne SZKOLENIA – opcja dla tych co naprawdę chcą się skutecznie wejść w rozwój duchowy

MOCne SZKOLENIA to efekt ponad trzydziestoletniej pracy nad poszukiwaniem prawd i zasad rządzących ludzkim życiem, wewnętrzną mocą człowieka, a także wszelkimi mechanizmami, które blokują lub osłabiają energetycznie człowieka.

MOCne SZKOLENIA skierowane są do osób, które naprawdę chcą się rozwijać i zmieniać swoje życie na lepsze. Nie na poziomie deklaracji, ale na poziomie faktycznego działania. Do osób, które są gotowe podjąć wyzwanie konsekwentnej i samodzielnej pracy nad własnym rozwojem. Do osób, które biorą odpowiedzialność za swoje życie i mają świadomość, że miejsce,  w którym aktualnie znajdują się  w życiu jest efektem ich własnych wyborów i decyzji, zarówno w tym życiu (a jeśli ktoś uznaje), to także w poprzednich inkarnacjach.

W ramach MOCnych SZKOLEŃ odbywają się regularnie warsztaty, szkolenia energetyczne, treningi energetyczne, zabiegi oczyszczające dla osób zdrowych, zabiegi dla osób chorych, a także specjalne pakiety energetyk przygotowywane pod indywidualne potrzeby osób zainteresowanych. Więcej na temat MOCnych SZKOLEŃ znajdziecie tutaj: www.mocneszkolenia.wordpress.com

Przed każdymi zajęciami warsztatowymi, odbywa się część wstępna, w ramach treningu on-line. W tym celu powstała na Facebooku „GRUPA ROZWOJOWA Centrum Energetyki Człowieka” w której w czasie rzeczywistym odbywają się spotkania medytacyjne w tematycznym polu energii sprawczych. Tutaj znajdziecie link do grupy na FB: https://www.facebook.com/groups/147176202562601/ (Centrum Energetyki Człowieka to część MOCnych SZKOLEŃ odpowiedzialna wyłącznie za organizację warsztatów i praktyk on-line. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj: http://centrumenergetykiczlowiekaweb.wordpress.com).

Za każdym przedsięwzięciem stoją ludzie. MOCne SZKOLENIA to ADAM KOWALSKI.

Tak mówi o sobie: „Całe swoje dorosłe życie i trzy czwarte okresu młodzieńczego poświęciłem na poszukiwanie prawd sterujących życiem człowieka i tym jak można się zmienić. Było mi dane odkryć pewne zasady ogólne, dotyczące wszystkich ludzi oraz pewne specjalne prawa dotyczące wybranych bądź wybitnych jednostek.

Osoby znające mnie wiedzą, że jestem pasjonatem sztuk duchowych, medytacji i rozwoju duchowego, bez względu na to, co to znaczy. Nie mam uprzedzeń do jakiejkolwiek wiedzy obcej i zgłębiam wszystko to, co nowe i jeszcze nieodkryte. Cały czas posiłkuję się mądrością i wiedzą tych, co byli przede mną. Cały czas robię eksperymenty energetyczne i poszukuję nowych dróg i możliwości.

Jasnowidzeniem i zwiększeniem psychicznych możliwości człowieka interesuję się całe swoje obecne życie. Poprzez swoje poszukiwania odkryłem proste kody energetyczne i zależności dające rozszerzoną percepcję, moc człowiekowi i jasnowidzenie. Rozbiłem te uwarunkowania na proste zależności przyczyna-skutek tak, aby każdy mógł to powtórzyć i doświadczyć. Poprzez tak przygotowane energie i wzorce, powtarzane w formie medytacji, afirmacji, czy zwyczajnej koncentracji w sposób gwarantowany można powtórzyć osiągnięcia i możliwości innych.

Osobiście nie jestem zwolennikiem rozwoju duchowego poprzez środki halucynogenne. Uważam, że człowiek ma możliwości oraz swoje wewnętrzne moce, aby dojść do takiego poziomu roztrenowania i kontaktu z czysto rdzennymi energiami dającymi moc, że nie potrzebuje dodatkowych wspomagaczy.

Stoję na stanowisku, że rozwój duchowy dzieje się najszybciej w relacji uczeń – nauczyciel. To przede wszystkim własna praktyka na prawidłowych (czystych) wzorcach energetycznych wspomagana pomocą kogoś, kto przeszedł już tę drogę. Rozwój duchowy to połączenie prawidłowego rozumienia natury zjawisk i praktyki medytacji. To konsekwencja i trening prowadzący do realnych zmian.”

 

Więcej na temat Adama znajdziecie tutaj: https://mocneszkolenia.wordpress.com/about/

Organizacyjnie wspomaga go ANNA ARCHITEKTURA. Tak mówi o sobie:
„Od prawie 20 lat zajmuję się pracą z ludźmi i wspieram innych w rozwoju. Moją pasją jest własny rozwój duchowy i ścieżka prowadząca do zrozumienia.”
Więcej na ten temat Anny znajdziecie tutaj:

O mnie

6 komentarzy

  1. Pingback: O nas inni – Globalne Przebudzenie | Centrum Energetyki Człowieka

  2. Pingback: O nas inni – Globalne Przebudzenie. Serdecznie dziękujemy | Architektura Osobowości

  3. Pingback: Rozszerzona praktyka internetowa on-line MOCne SZKOLENIA z energiami miłości |

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *