Eksperyment Fundacji Nautilus w ramach projektu „Otwarte Niebo” w trakcie Festiwalu Wibracje

 


Już w czerwcu w trakcie Festiwalu Wibracje (2-4.06 Serock k. Warszawy) będziecie mogli być świadkami wyjątkowego eksperymentu, który przeprowadzi ekipa z Fundacji Nautilus – jedynej w Polsce organizacji pozarządowej zajmującej się badaniem zjawisk niewyjaśnionych.

Organizatorzy obiecują, że spróbują przywołać niewidzialne gołym okiem byty, które wielu uczestników eksperymentu będzie mogło samemu sfotografować. Wszystko odbędzie się na świeżym powietrzu, po zmroku. Każdy z uczestników Festiwalu będzie mógł wziąć w nim udział jako obserwator – szczegółowe instrukcje eksperymentu przekaże wcześniej FN na koniec multimedialnej prelekcji dla uczestników Festiwalu Wibracje. W czasie 1,5 godzinnego wykładu Fundacja Nautilus obiecuje przedstawić najciekawsze materiały z prawdziwego polskiego „Archiwum X”, jakim jest Archiwum FN.

Fundacja Nautilus od 25 lat w Polsce i na całym świecie zbiera relacje ludzi o „spotkaniu z nieznanym”, które prezentuje w serwisie www.nautilus.org.pl

Zebrany materiał pozwala postawić niezwykłe tezy w takich zagadnieniach jak Bóg, świat niewidzialnych dla ludzkiego oka bytów, UFO czy wreszcie prawdziwy, duchowy cel ludzkiego życia.

Festiwal Wibracje to spotkanie dotyczące alternatywnych nurtów wiedzy. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce – łączy formę konferencji, warsztatów, targów z przestrzenią na zabawę i integrację w gronie ludzi o podobnych poglądach. Tematy, wokół których oscyluje Festiwal to m.in. medycyna naturalna, nowe technologie, szamanizm i duchowość, zjawiska paranormalne. Aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniu wejdź na www.wibracje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *