Przemysław Cuske, Bogdan Oś i Romuald Kosznik- goście Festiwalu „Wibracje” cz.4

Zostały już dwa miesiące do pierwszej edycji Festiwalu Wiedzy Alternatywnej „Wibracje”, który odbędzie się w Serocku, 30 km od Warszawy.

W dzisiejszej odsłonie prelegentów, przedstawiam:

PREZES OGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA WIEDZY O SZCZEPIENIACH „STOP NOP” – PRZEMYSŁAW CUSKE

Celem Przemysława Cuske jest uświadamianie społeczeństwa na temat szczepień jak również respektowanie praw człowieka i praw pacjenta w Polsce.

Dla większości osób temat jest zrozumiały, dopóki nie dotyczy nas bezpośrednio lub naszych bliskich. Wtedy czujemy się oszukani przez służbę zdrowia, urzędy i system. Szukamy pomocy.
Stowarzyszenie STOP NOP chętnie udziela wszelkich porad, dotyczących szczepień, powiększając stale bazę materiałów dotyczących tego tematu.
Jeśli masz wątpliwości, jesteś poszkodowany w wyniku szczepień, masz nieprzyjemności ze strony Sanepidu,związanych z nieszczepieniem dzieci czy też potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej dotyczącej szczepień w Polsce i za granicą, możesz zwrócić się po pomoc do stowarzyszenia.

„Szczepienia zniszczyły niejedno marzenie, niejedno życie…a miało być tak zdrowo”.

Stowarzyszenie STOP NOP obnaża wady i błędy systemu szczepień, zawraca także uwagę na konflikt interesów osób decydujących o szczepieniach w Polsce.

www.stopnop.pl

———————————————————————————————————————————–

WIZJONER PROCESÓW SPOŁECZNYCH, TRENER ROZWOJU OSOBISTEGO, TERAPEUTA – BOGDAN OŚ

Bogdan Oś, motywuje, inspiruje, odkrywa geniusza w każdym człowieku.

…”Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych”… Hans Urs von Balthasar

…”Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię”…Johanes Wolfgang Goethe

Pasjonat i badacz procesów autokreacji i socjokreacji. Od ponad 20 lat studiuje i wykorzystuje w praktyce terapeutycznej, własnej i społecznej psychologię C.G. Junga, systemy pracy z ciałem, głosem, wglądem, jak również najnowsze odkrycia z dziedziny fizyki i biologi. W życiu własnym, zgłębia także  Psychologię zorientowaną na proces.
Posiada bogate doświadczenia w obszarze praktyki muzycznej, teatralnej, warsztatowej.

Na Festiwalu Wibracje Bogdan Oś poprowadzi warsztat:
„Geniusz żyje w każdym z nas. Powszechna i demokratyczna natura geniusza”.

Warsztat będzie przeprowadzony w formie praktycznych ćwiczeń pozwalających na skonfrontowanie się z doświadczeniami nagromadzonymi w postaci uwarunkowań ograniczających samoakceptację, poczucie wartości, generujących obawy i lęki, utrudniającymi komunikację z otoczeniem, dostęp do pokładów energii niezbędnych do podejmowania wyzwań i znaczących decyzji życiowych we wszystkich obszarach, dezorientujących i usztywniających przekonań głęboko zakorzenionych w kulturowych oraz społecznych stereotypach.

Czy odkryłeś swoje powołanie?
Czy doświadczasz totalności istnienia i satysfakcji z tego faktu płynącej?
Czy jesteś szczęśliwy?
Czy relacje i społeczności, w których żyjesz napawają cię dumą i poczuciem, że żyjesz w świecie tobie bliskim?
Czy odczuwasz, że masz wpływ na bieg rzeczy w twoim życiu?
Czy uważasz, że życie ma sens?
Czy doświadczyłeś zrozumienia, ktoś zachwycił się tobą, powiedział, że jest z ciebie dumny?
Czy często zdarza ci się zachwycać genialnością, pięknem, doskonałym porządkiem natury?
Może zadziwiły cię niezrozumiałe, zagadkowe lub nieprawdopodobnie piękne, pełne mocy sny?
Czy zdarza ci się dać czemuś porwać, zafascynować, poczuć brak ograniczeń i barier?
Czy miałeś poczucie, że jesteś prowadzony, odnalazłeś natchnienie, inspirację dającą ci poczucie realizacji czegoś ważnego, wyjątkowego, potrzebnego tobie i innym?
Czy zauważasz lub komunikują to inni, że jesteś niepowtarzalny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, unikalny?
Czy rutyna dnia codziennego w twoim życiu nie wywołuje poczucia zmęczenia, straconego czasu, niewykorzystania szans, odczucia zagubienia?
Zdarza ci się podążyć za intuicją mimo że racjonalny umysł mówi co innego?
Czy przepełnia cię czasami poczucie tęsknoty, odczuwasz w głębi duszy niepokój, zniecierpliwienie, brak satysfakcji, docenienia?

To tylko niektóre z symptomów, odczuć, komunikatów płynących z twego wnętrza lub z otaczającej rzeczywistości, które mogą pomóc w naprowadzeniu cię na ścieżkę twojej, duszy, serca, mocy, zachwytu i inspiracji, pełni i spontaniczności. To ścieżka geniusza, dajmoniona, naguala, jaźni. Człowieka kompletnego i naturalnego.

Gdy uwolnisz się od iluzji fałszywych wyobrażeń, stereotypowych poglądów, filtrów zaburzających percepcję, blokad w ciele, które nie pozwalają tobie na spontaniczną ekspresję i odczuwanie, od ocen i osądów oddzielających od tego co naturalnie tworzy jedność wszystkich składników rzeczywistości, wtedy poczujesz swobodę i lekkość. Odkryjesz, że coraz pełniej i bardziej naturalnie potrafisz przeżywać każdą chwilę, szybciej i trafniej podejmiesz istotne decyzje, znajdziesz więcej odwagi do współpracy z innymi, publicznego wyrażania tego co myślisz i czujesz bez obawy o ocenę i osąd. Świat w tajemniczy sposób doprowadzi do synchronicznych wydarzeń co zaowocuje w darach jakie do ciebie spłyną. Dostrzeżesz spełnienie i obfitość w każdej chwili swojego życia.

www.humandiamond.pl www.deeppower.pl www.socjokreacja.org www.socjokreacja.pl

———————————————————————————————————————————-
DYPLOMOWANY KONSULTANT I TRENER TOTALNEJ BIOLOGII – ROMUALD KOSZNIK

Trener rozwoju osobistego, w tym Radykalnego Wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń, konsultant THETA HEALING BASIC DNA. Jest także mistrzem bioenergoterapii, dyplomowanym radiestetą i naturoterapeutą. Współtwórca fundacji „FUNDACJA BIOLOGICZNEJ WIEDZY TERAPEUTYCZNEJ”, której celem jest tworzenie wspólnot osób dotkniętych chorobami nowotworowymi- DOMY ZDROWIENIA. Fundacja zapewnia wsparcie dla tych osób, poprzez zdefiniowanie choroby, zrozumienie przyczyn jej powstania, zagrożeń związanych z  nawrotami choroby, a wreszcie uwolnienie się od niej. W ramach fundacji organizowane są wyjazdowe turnusy, na których prezentowane są m.in.spotkania z zielarzem, warsztaty Radykalnego Wybaczania, indywidualne sesje dotyczące ustalenia przyczyn choroby, wykłady z Totalnej Biologii.

Totalna Biologia to uzdrawianie przez świadomość – siebie i bliskich

Totalna Biologia głosi: „Choroba nie jest błędem natury; jest najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Umysł nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków; będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut. Aby uleczyć się z choroby należy odkryć jej źródło w samym sobie.

Choroba jest uzewnętrznieniem nierozwiązanego konfliktu wewnętrznego; jest wspólna wszystkim organizmom żywym.

Zgodnie z wiedzą znaną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej już kilka tysięcy lat temu, choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy zdeprogramować chorobę w ciele. W ten sposób wiele chorób, które kiedyś uznano za nieuleczalne – teraz są uleczalne!

Metoda Biologii Totalnej – Uzdrawianie przez Świadomość – bazuje na tej właśnie praktyce, stanowi syntezę wielu badań i obserwacji wniesionych przez m. in.: współczesną medycynę klasyczną zachodnią i wschodnią, Nową Medycynę dr Hamera, obserwacje biologicznych praw rządzących fauną i florą, psychogenealogię, NLP, studia nad naturą zwierząt, kabałę, symbolizm i wiele innych.
http://romualdkosznik.pl/
http://domyzdrowienia.org.pl/

 

Więcej informacji o festiwalu „Wibracje” znajdziecie na stronie:
http://wibracje.com.pl/
oraz na FB:
https://www.facebook.com/wibracje.festiwal/?fref=ts

Powstała także Festiwalowa grupa, gdzie można zapytać o wszystko związane z tym wydarzeniem, podzielić się spostrzeżeniami, „umówić” na wspólny przyjazd do Serocka. Zapraszam, w każdej chwili można dołączyć do grupy:
https://www.facebook.com/groups/1249172701798472/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *