Festiwal Wiedzy Alternatywnej – „Wibracje”

 

festiwal-wibracje2

Świetna informacja 🙂 W dniach 2-4 czerwca (piątek-niedziela) w Serocku (Ośrodek konferencyjno-hotelowy Green Park, 30 km od Warszawy), odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu „Wibracje”. Mam wielką przyjemność pomóc w promocji tego wydarzenia 🙂

serock

Festiwal jest wyjątkową imprezą, jedyną tego rodzaju w Polsce, łączącą w sobie cechy konferencji, warsztatów, targów i zajęć interaktywnych. Skupia się wokół takich tematów jak: medycyna naturalna, rozwój, duchowość, nowa technologia, alternatywne, organiczne sposoby życia. W ciągu dnia odbywać się będą prelekcje, wykłady i warsztaty (obecni będą również zagraniczni występujący goście) , a wieczór to czas na koncerty oraz ogniska. Znakomicie, że tego typu wydarzenie powstaje w Polce! 🙂

„Festiwal Wibracje to miejsce w czasie i przestrzeni, gdzie spotykają się ludzie o otwartych umysłach. Celem Festiwalu jest pogłębianie wiedzy, dążenie do prawdy ogólnej i subiektywnej, samodoskonalenie; stworzenie przestrzeni dla spotkań ludzi o podobnych poglądach. Wszystko w atmosferze otwartości i pozytywnej energii. Uczestnicy poprzez udział w spotkaniach mają okazję do lepszego zrozumienia siebie, otaczającego świata, pogłębiania świadomości i poszerzania wiedzy, co w efekcie przekłada się na stabilność emocji, harmonię oraz przeżywania pełnego życia.”

„Na terenie Festiwalu przygotowanych zostanie szereg przestrzeni plenerowych (zakątków) wypełnionych dywanami, pufami i leżakami, gdzie po prelekcjach zainteresowani uczestnicy w kameralnym anturażu będą mieli okazję do dalszego pogłębiania wiedzy z wykładowcami”

festiwal-wibracje1„”Wibracje” to Festiwal alternatywnych nurtów wiedzy dla ludzi myślących i szukających. Tworzony przez ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach, z chęcią poprawienia jakości życia i docierania do prawdy oraz dzielenia się wiedzą ze wszystkimi, którzy do niej dążą.
Festiwal będzie obfitował w wykłady, satsangi, pokazy, zajęcia interaktywne
i warsztaty. Wieczorami odbędą się koncerty. Na 3 dni stworzymy przestrzeń pod rozwój osobisty, poszerzanie wiedzy, nawiązywanie nowych znajomości, a przede wszystkim miłe i swobodne spędzanie czasu w przychylnej atmosferze akceptacji.
Jedyne, o co prosimy uczestników to, aby mieli otwarte serca i umysły oraz żeby brali odpowiedzialność za energię, którą wnoszą na Festiwal.”

Do czau Festiwalu będę wrzucał ciekawe i ważne wpisy oraz informację, przybliżające imprezę. Mam zamiar także być obecny na festiwalu i po każdym dniu, z samego rana, publikować wpisy relacjonujące poprzedni dzień 🙂 Bedzie dostepne pole  namiotowe oraz pokoje w hotelu.

Cena biletów: Bilet jednodniowy – 60 zł, Bilet trzydniowy – 100zł

Mam dostęp do trzydniowych biletów w promocyjnej cenie: 75 zł. Dam znać kiedy będą one dostępne w sprzedaży, muszę ogarnąć to od strony technicznej.

Linki do Festiwalu:

Strona główna

https://www.facebook.com/wibracje.festival/

email: festiwal@wibracje.com.pl

fetiwal-wibracje

 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *