Hip-hop a rozwój duchowy – Adam Kubiak „AK-47”

flower-of-life-in-space-2

Kolejny piękny symptom przebudzania się świadomości, otwierania na wielowymiarowość egzystencji. Hip-hop jest jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce. Teledyski polskich raperów mają w internecie miliony wyświetleń, więc rapowanie jest potężnym narzędziem przekazywania informacji. Dzięki niemu można inspirować oraz wpływać na przebudzenie i rozwój świadomości, co niewątpliwie robi Adam Kubiak, szerzej znany jako AK-47.

Rozmowa Adama z Januszem Zagórskim (Niezależna Telewizja NTV):

 

Niektóre utwory z nowej płyty:

Samodoskonalenie

„Lecz nie wiesz skąd nadchodzą złe myśli. Uściślij to – no dobrze. Chodzi o to, że każdy z nas jest połączony siecią energetyczną, stąd zmysły i umysł, który tworzy trójwymiar. Ile jest czegoś czego nie dostrzegasz poprzez niemoc duchową. Ktoś tak zechciał byś okno miał zamknięte na wszechświat porą nocną, nie dostrzegał  go, by niewidoczną był strukturą, by samorozwój był obcy, istotą którą łatwo mieć na smyczy, a dotyczy tego smak ponurej goryczy, poglądu na świat, a ma wpływ na niego system  niewolniczy, a nikt tego nie widzi. Brak świadomości, to brak własnego zdania, brak wiedzy, który ludzki umysł przesłania. […]

Nie oceniaj, bądź świadomy. Postaraj się nie kierować się podziałami, a gdy zdołasz je przeskoczysz, to masz cały świat u stóp. Nie jest mały, jest nieograniczony. Aby dotrzeć do bramy wspaniałości w istocie i w duchowości, coś mi podpowiada, że trzeba uruchomić szyszynkę. Możesz to zrobić naturalnie, lub przejść dotyk mistycznego napoju bogów – Ayahuaski, ceremonie przejść, a będzie to dowód czym są wymiarowości, bo na ogół toś ty widzisz świat tylko wzrokiem, nie trzecim okiem.”

Spotkanie trzynastego stopnia

„Lecz nadchodzi przewrót i wszystko dozna wejścia w piąty wymiar duchowy, a zna jak na razie go niewielu, przygotuj się na ucztę emocjonalną, jak można nie móc nie widzieć przewrotu systemu sterowanego odgórnie, gdy ten pozostaje w cieniu.To smutne, więc jedno co uznasz za prawdę, staje się, więc system tworzę ja i ty żyjąc we mgle prawdziwej rzeczywistości, która śle do  nas impuls. Tym impulsem widok z wyższej perspektywy, czy Ty wiesz jak miło się patrzy gdy każdy przywykł do patrzenia, gdy miłość kreacją.  Na dziś dzień to będzie atrakcją dla ludzi, nadejdą zmiany i niech to nie łudzi nikogo.”

Świetlana rodzina

„Bo jestem. Nie potrzebuję władzy, potrzebuje wszelką przestrzeń, a do ogłady Matkę Ziemię. W geście miłości i jedności, a co odwlecze to nie uciecze, więc w wyniku przeciwności wszechświat cię uniesie. Ty sam tym samym podniesiesz bliźniego w akcie troski, nie w akcie zbrodni, bo ona nie istnieje do chwili o niej nie pomyślisz. A więc dzieje się coś nadzwyczajnego, bo się dziele tymi przemyśleniami i w głębi ducha się cieszę, bo wszyscy jesteśmy rodziną u źródła, więc miną ciężkie czasy, a powrócą lawiną cudowne, bo dobro źródłem i na mocy źródła powstało zło widocznie.”

 

Jeden komentarz

  1. Życie jest jak GTA sa, twój jest tylko charakter a myśli narzucone.dlatego los mnie tu sam przysłał i on zdecyduje czy wy mnie zrozumiecie to że wasz wewnątrzny glos jest zewnętrznym głosem , nawet taki filozof nicze był sterowany aż wiedział tyle że zrobili z niego wariata tylko po to żeby komuś pokazać jak to działa , dorzucę jeszcze filmik o Bogu bo każdy Bóg musi mieć swojego Boga (czym są wymiarówości) więc pewnie na ziemi jest kilku jego zastępców w ludzkim ciele i tak myślę że to ”diabły” w ludzkich ciałach. Dlatego zachowujemy się podobnie, dziedziczymy po przodkach zachowanie np. intuicyjne zachowanie zwierząt czy sposób poruszania się ,wyrazy twarzy. Wszystko jest narzucone, działanie leków, odczucie bólu smaku to co chcemy, zachowania, popęd istny matrix może dlatego właśnie powstał taki film żeby to pokazać co naprawdę dzieje się(skoro wszystko jest narzucone to we wszystkim jest ziarno prawdy). Dlatego mówią że całe życie przelatuje przed śmiercią może dlatego że diabeł podsumowuje życie i zastawia się po pomyślisz gdy wspomnisz o czymś i wie czy cię zabić lub chce coś udowodnić.

    Niewolnik i wróg posiadaczy tego co pozwala patrzeć nie swoim okiem w wody tafle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *