Zmiana dokona się poprzez nas – dr Meg Blackburn Losey

a-new-earth-and-heaven

„Święta geometria jest dziełem harmonii światła. Światło ma w sobie świadomość. Tą świadomością jesteście wy. To wy jesteście tworem światła wszechświata i macie w sobie jego wspomnienia. Stanowicie twór, który czuje, doświadcza, dotyka, a nawet uwalnia to, co napotyka na swojej drodze. Istnieje tylko teraz. Nie przegapcie cudownych możliwości, sięgnijcie w głąb duszy. Kto się tam kryje? Co sprawi, że ta postać wyjdzie i stworzy doświadczenia, które oczekuje od świata? Możecie dokonać wszystkiego.

Wiedzcie, że poprosiliście Wszechświat o wielką zmianę. Ta zmiana właśnie się rozpoczęła. Musicie pamiętać, że nie ma zmian bez chaosu. Chaos, który napotkacie na drodze, będzie oznaką nadchodzących zmian. By utorować im drogę, nie starajcie się z nimi walczyć, lecz starajcie się skupić na życiu według własnych intencji.

Czasami chaos prowadzi do wielkości. W rzeczywistości każda forma chaosu ma w sobie taki potencjał. Chaos to katalizator zmian. Bez chaosu spoczęlibyście na laurach, wasz wewnętrzny komfort stałby się nie do zniesienia. Doceńcie chaos jako jedną z najlepszych dróg do zmian. Płyńcie z chwilą. Istnieje tylko teraz. Powitacie światło, które każdego dnia przynosi wam czystość. Cieszcie się z ciemności – czasu regeneracji. O świcie, gdy nie jest ani jasno, ani ciemno – nadsłuchujcie. Wzywa was wielkość. Słyszycie?

Razem ze zmianami pojawia się nowy sposób postrzegania rzeczywistości. Pełny wymiar każdego przeobrażenia zależy wyłącznie od reakcji istot znajdujących się wewnątrz transformowanej rzeczywistości. Gdy świadomie zaakceptujemy zmiany i będziemy chcieli współtworzyć nową rzeczywistość, nadejdą one szybko i obejmą cały świat. Świadomy opór oznacza natomiast chaotyczne i mało skuteczne zmiany. W naszym obecnym świecie można spotkać połączenie obu powyższych aspektów świadomości. Taka sytuacja spowodowana jest bardziej ignorancją niż odwróceniem się od zmian. Biorąc odpowiedzialność za swoje istnienie, przyczyniacie się jednak do połączenia świadomości, zwalczenia dualizmu i powrotu do boskiego źródła. To kolejny krok na drodze do całkowitej zmiany rzeczywistości i waszych doświadczeń.

Wykorzystajcie serce serc, by stworzyć doświadczenie, których naprawdę pragniecie. Nie skupiajcie się na przeszłości, gdyż nadchodzące zmiany sprawią, że straci ona znaczenie. Pamiętajcie, że liczy się tylko tu i teraz. Wybraliście najlepszy moment na przybranie ludzkiej postaci, Jesteście częścią wydarzenia tak wielkiego i ważnego, jak wy sami. […]

W wielkiej zmianie najbardziej podoba mi się to, że ludzie zaczynają ujawniać przed innymi swoją duchowość i chcą żyć w poczuciu szczerości. Prawdziwe życie to doskonały przykład dla innych, gdyż energia naszych doświadczeń udziela się całemu otoczeniu. Energia jest zaraźliwa, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Największe trudności mogą nas spotkać wówczas, gdy postanowimy stawiać opór. Opierając się, zakłócamy subtelny przepływ energii, zwiększając jej gęstość i utrudniając wszechświatowi dostrojenie się do odpowiednich częstotliwości. Pozwalając zmianom przebiegać naturalnie i akceptując nowe możliwości, znacznie ułatwiamy przepływ energii, dzięki czemu czujemy się o wiele lepiej. […]

Wydarzenia poza granicami naszej rzeczywistości nabierają rozpędu – czeka nas niesamowita podróż. Gdy mają miejsca wydarzenia międzywymiarowe, możemy doświadczyć wielu niezwykłych symptomów. Mnóstwo ludzi mówiło mi o nowej świadomości, dostrzeganiu nowych ścieżek energetycznych, kolorów i kształtów geometrycznych lub o poczuciu harmonijnej integracji energii.

By dokonać pozytywnych zmian, nie potrzeba całej ludzkości – wystarczy grupa ludzi wysyłających wszechświatowi te same napełnione pasją intencje. Im więcej będzie wśród nas osób o podwyższonej świadomości, tym silniej odczują zmianę pozostali. Gdy otworzymy się na świat lepszej rzeczywistości, nasza wiedza stanie się częścią świadomości masowej. Wkrótce osiągniemy punkt masy krytycznej – objawi się nam świadomość naszej własnej perfekcji. Razem z nami rozwinie się wszystko inne. Energia naszej świadomości masowej uzyska perfekcyjny rezonans, dzięki czemu samoistnie osiągniemy wyższy poziom świadomości.

Praktyczne zastosowanie tej wiedzy jest bardzo proste. Wystarczy być sobą i uwolnić się od dramatów napędzanych codziennymi obawami. Żyj pełnią życia. Oddychaj i odpręż się. Jak mawiają Indianie Hopi, nie chwytaj się brzegów rzeki, gdyż tam z pewnością utoniesz. Puść wodorosty i płyń z prądem – pozwól nieść się rzece. Gdy zapomnimy o przeszłości i przyszłości, koncentrując się na „tu i teraz”, w nadchodzących dniach zyskamy olbrzymi potencjał rozwoju. Wiemy już, jak prosto jest tworzyć rzeczywistość. Zrozumieliśmy, że jesteśmy nieskończonymi istotami w sercu wszechświata i nasz nieograniczony byt może dowolnie kształtować świat za pomocą dokonywanych przez nas wyborów.

Pamiętaj też by oddychać. Oddech spełnia o wiele więcej funkcji niż tylko zapewnienie organizmowi tlenu. Oddychając, oczyszczasz i wzmacniasz swoją energię. Czysta energia ułatwia komunikację ze wszechświatem. Gdy jesteś spięty, cały twój układ energetyczny kurczy się i działa wolniej, hamując także twój potencjał twórczy. Oddychaj! [..]

Zmiana dotknie nas wszystkich, ponieważ macie w sobie lustrzane odbicie wszystkiego co się wydarzyło i wydarzy. Każdy z nas ma w sobie światło o najwyższej wibracji  światło, które nigdy nie zgaśnie i które dało początek wszystkiemu. Jesteśmy potężnymi istotami i mamy w sobie światło teraźniejszości, dlatego też wszystko, co robimy, każda nasza myśl i słowo, każdy czyn i reakcja to komunikaty wysyłane Jedności. Zmiana, o którą się modliliśmy, o której dyskutowaliśmy i na którą tak ciężko pracowaliśmy, właśnie się rozpoczęła.

Zmiana to proces pozbywania się tego, co fałszywe, to nadejście lepszej rzeczywistości. Nasze ludzkie życie ma potencjał osiągnięcia częstotliwości wibracji wyższej niż kiedykolwiek przedtem. Oczywiście wszystko zależy od nas. My i nasz świat zaczynamy się zmieniać. Znajdujemy się na kluczowym etapie egzystencji. Toczy się walka o równowagę, a dla przeszłości nie ma już miejsca. Wskazówki, z których korzystaliśmy podczas rozwiązywania problemów, orientacji we wszechświecie i tworzenia rzeczywistości, nie spełniają już swojej roli, ponieważ nie da się dłużej żyć w kłamstwie. Porzućcie opór, płyńcie na fali natury i pozwólcie, by zabrała was ku nowej, lepszej rzeczywistości.

sandrawaltermultiself

Dzięki zachodzącym zmianom wielu z was zacznie zauważać, że wasze nowe doświadczenia są sprzeczne z wizją świata, którą mieliście dotychczas. Według starych reguł najważniejsze jest posiadanie, musicie starać się być lepsi niż inni, osiągnąć więcej niż inni i być kimś wyjątkowym. Stare reguły to kłamstwo – zupełna odwrotność prawdy, która w was tkwi.

Zobaczycie jak opadają kurtyny zasłaniające prawdę i doświadczycie przenikania się wymiarów. Oznacza to, że granica między rzeczywistością, do której przywykliście i światem innych wymiarów będzie się stopniowo zacierać do chwili, w której przez moment obie rzeczywistości będą stanowić jedność. Będziemy się zastanawiać co jest prawdą a co wytworem wyobraźni. Otwierają się portale, które będziemy mogli wykorzystać by osiągnąć doświadczenia wielowymiarowe. Tak naprawdę już teraz istniejemy jednocześnie we wszystkich wymiarach rzeczywistości.

a58766982fea606ce250006807ab8c08

Sięgnijmy do źródła, naszego potrójnego płomienia – serca serc. To właśnie tam znajdziemy wrodzoną mądrość, to tam tkwi tajemna wiedza, którą przed nami ukryto. Dzięki temu, że zaczęło nam się kiedyś wydawać, że jesteśmy odrębnymi bytami, ten sposób postrzegania samych siebie odciął nam dostęp do wyższej formy świadomości i właśnie wtedy zaczęła się iluzja. To wtedy narodziło się kłamstwo o odrębności. Postrzegaliśmy samych siebie jako nieistotną i bezwartościową część planu stworzenia, a tak naprawdę teraz z każdą chwilą stajemy się coraz potężniejsi –  stanowiąc jedność z gwiezdnymi bramami.

By poznać tą prawdę, przestańcie patrzeć na świat oczyma innych, sięgnijcie w głąb swojej duszy i postrzegajcie rzeczywistość oczyma nieskończoności – one nie kłamią. Nie ma w nich ego. Wasze nieskończone postrzeganie czerpie energię ze źródła waszego istnienia – źródła wszechrzeczy, zaś wiedzę – z wielkiej miłości, która w was tkwi i którą zawsze w sobie mieliście.

Nadchodzi moment, w którym ludzkość osiągnie harmonię z wszechświatem. Połączą się wszystkie elementy wielkiej układanki i ujrzymy niezwykły obraz nowej rzeczywistości. Wkraczając w etap wielkiego rezonansu, doświadczymy też wielu innych istotnych wydarzeń. Harmonika naszej nowej podróży zmieni nie tylko nas, ale także nasz świat i cały wszechświat. Otwórz serce. Otwórz umysł. Zapomnij o wszystkim, w co wierzysz i rozważ możliwości istnienia jeszcze wspanialszej rzeczywistości.

dr Meg Blackburn Losey – „Tajemna historia świadomości”

space-beauty

4 komentarze

  1. Dochodzą do mnie takie informację, że Wszyscy Jesteśmy Nieskończoną Świadomością i nie istnieje absolutnie nic poza tą Świadomością – jest ona Wszędzie, we Wszystkim, Widzialnym, Niewidzialnym na Wszystkich poziomach rzeczywistości i wymiarach, Kosmici, istoty duchowe też są tą Świadomością dosłownie WSZYSTKO i NIC i nie ma „czegoś” co by nie było tą Świadomością. czy może ktoś ma podobnie:)? albo inaczej:)? Pozdrawiam:)

    Marcin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *