Globalna medytacja miłości dla pokoju

globalmeditationŚwietna inicjatywa, o której ostatnio się dowiedziałem.  🙂

link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/miloscdlapokoju

„Coraz więcej osób przyłącza się do nas. Rośniemy w siłę ! Siłę Miłości <3 I to jest cudowne 🙂
Zapraszamy Wszystkich gorąco do przyłączania się do wysyłania strumienia miłości o godz 22.00
Zapraszajcie przyjaciół i medytujcie w intencji pokoju wspólnie z nami
Piszcie o waszych odczuciach, doświadczeniach, wrażeniach

Codziennie o godz. 22.00 przez 5 minut przesyłamy wspólnie strumień energii Miłości do serc tych, którzy mają wpływ na losy naszej globalnej cywilizacji. W szczególności wszystkim decydującym na szczeblach politycznych : przywódcom wojennym, politykom, przywódcom ekonomicznym, do właścicieli i ”głów” korporacji i banków, które działają w ramach własnego systemu.
Wysyłamy Miłość do wszystkich rządowych, politycznych, ekonomicznych, religijnych przywódców, którzy wciąż promują wojny, przemoc, konkurencję, głód, nędzę i strach.

Im więcej z nas połączy się w JEDNEJ INTENCJI – WYSYŁANIA MIŁOŚCI DLA ŚWIATOWEGO POKOJU, szybciej będziemy mogli dokonać zmiany w globalnej świadomości.

Nie ma znaczenia czy to czujesz – to i tak zadziała. Nie martw się, twoja intencja jest szlachetna, a energia będzie podążać za intencją. Po prostu spróbuj ! […]

Każdy z nas jest bezkresną, nieograniczoną przestrzenią Miłości.
Kiedy wchodzimy w prawdę serca, łączymy się z Mocą Źródła.
Jeśli jesteśmy o czymś przekonani, nasze serce wysyła energię z siłą pięć tysięcy razy większą niż mózg. Bądźmy świadomi swoich przekonań 🙂 „

elstat-global-reach-banner-image

4 komentarze

  1. Co raz wiecej mowi sie o Sercu i milosci ale czesto to zwodzenie i kolejne manipulacje by nakarmic sie swiatlem innych. nie mozemy zmienic innych tylko siebie. chcecie zmienic politykow medytowac o pokoj i liczycie ze to zmieni swiat ale jedyny swiat jaki jest to swiat ktory sami tworzymy.

    Darek
    1. Nie chodzi o zmienianie polityków i nic nie robienie. Należy zmieniać siebie, tak jak mówisz. Mowa jest o poświęceniu pięciu minut na wysłanie tym istotom miłości. Mówisz, że my tworzymy świat, więc naszym postrzeganiem ich przez „filtr miłości” wpływamy też na nich. Jak kogo widzisz takim „pomagasz” mu się stać. Wszyscy wysyłają (widzą przez pryzmat) wobec polityków gniew i nienawiść, przez co zasilają ich dalej energią, którą oni sami tworzą i wpuszczają w świat. Jest to niczym błędne koło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *