„Architektura Osobowości” – profil psychologiczno-energetyczny

banner_bg

Lubię polecać i dzielić się wszystkim co okazuje się pomocne i skuteczne  na drodze mojego rozwoju, dlatego chciałbym przybliżyć i zarekomendować Wam stronę „Architektura Osobowości”.

Zawsze byłem przekonany o tym, że w momencie naszych narodzin, odciskamy we Wszechświecie swój własny wibracyjny odcisk –  kosmiczną sygnaturę, z której można odczytać wiele informacji dotyczących między innymi: osobowości i charakteru, zalet oraz wad, talentów, drzemiącego potencjału, czy ścieżki życia. Nigdy się też tym tematem bliżej nie interesowałem.

W ostatnim czasie trafiłem „przypadkiem” (chociaż wiadomo, że przypadki nie istnieją 🙂 ) na facebookowy profil „Architektura Osobowości”, gdzie poznałem Panią Anię, która  właśnie się  tym tematem zajmuje – na  podstawie daty, godziny i miejsca urodzenia, tworzy profil psychologiczno-energetyczny, który zawiera w sobie takie informacje jak:

” • Charakterystykę typu energetycznego i wskazanie dla danej osoby najwłaściwszej strategii działania na poziomie energii życiowej.
• Opis aktywnych miejsc energetycznych w ciele i sposobów, z jakich można z tego korzystać.
• Wskazanie na źródła utraty energii i najwłaściwsze sposoby jej regeneracji.
• Określenie energetycznie najwłaściwszej ścieżki rozwoju.
• Profil energetyczny warunkujące określone zachowania człowieka.
• Zasoby, możliwości i wrodzone umiejętności, które pozwalają osiągać pełnię możliwości życiowych w zgodzie z samym sobą.”

Od razu, instynktownie poczułem, że to jest coś dla mnie. Z jednej strony, z czystej ciekawości, chciałem poznać szczegóły, zależności i zasady, na podstawie których określa się wszystkie informacje (np. co odpowiada za naszą osobowość, umiejętności, czy też ograniczenia i blokady). Przede wszystkim zaś chciałem dowiedzieć się więcej na swój własny temat, spojrzeć na siebie samego z innej perspektywy, poszerzyć swoją świadomość – uświadomić sobie to z czego do tej pory być może nie zdawałem sobie sprawy, dzięki czemu będę w stanie jeszcze skuteczniejszej nawigacji z samym sobą oraz życiem.

Po zamówieniu i otrzymaniu takiego profilu, przeszedłem do lektury 16 stron materiału. Utwierdziły mnie one w moim przekonaniu, o którym wspomniałem na początku – dotyczącym osobistej, kosmicznej sygnatury.  Zapoznałem się z masą nowych, ważnych dla mnie informacji, które bardzo rozjaśniły mi obraz siebie samego, pozwalając lepiej siebie poznać i zrozumieć. Jest ich naprawdę duże ilość, pozwolę sobie wymienić te, które w moim odczucie, są dla mnie bardzo ważne, po to, aby trochę przybliżyć co zawiera taki profil.

W profilu zostały omówione moje zdefiniowane i niezdefiniowane ośrodki, centra energetyczne. Zdefiniowane ośrodki to takie w których korzystam ze swojej wiedzy, nie czerpiąc inspiracji od innych. W niezdefiniowanych ośrodkach, przyjmuję energię z zewnątrz – od otoczenia i ludzi, którzy mają te centra aktywne. Niezdefiniowane ośrodki odpowiadają przeważnie za nasze największe lekcje życiowe, będąc przy tym obszarem dla rozwoju. Ponieważ w komunikacji z drugą osobą zawsze dochodzi do pobierania energii od osoby, która ma dane centrum zdefiniowane, przez osobę z centrum niezdefiniowanym, nabyta dzięki profilowi wiedza o charakterze moich ośrodków energetycznych, pozwoliła mi w ostatnich dniach rozpoznać w sobie wiele wzorców zachowań oraz postaw w trakcie zwykłej komunikacji międzyludzkiej, za co naprawdę dziękuję 🙂 Świetnym i rozwijającym doświadczeniem jest samoobserwowanie siebie w trakcie interakcji z ludzi, ze świadomością jak „działają” w danej chwili własne zdefiniowane i niezdefiniowane centra, oraz za co one odpowiadają.

Zrozumiałem również, na którym ośrodku energetycznym warto opierać swoje działanie, co jest moją mocną stroną, dzięki czemu można mieć dostęp do swoich wewnętrznych zasobów energetycznych. Zdałem sobie sprawę z tego jak świadomie wykorzystać swoje zasoby w najlepszy możliwy sposób. Dowiedziałem się, który ośrodek jest moim wewnętrznym centrum decyzyjnym, jakie strategie są z nim zgodne lub niezgodne.

Z drugiej strony, przyjrzałem się też bliżej swojemu cieniowi. Zdałem sobie sprawę z wielu aspektów, które wymagają przepracowania. Lepiej zrozumiałem jakie mechanizmy mnie ograniczają i odcinają od samego siebie – od swojej pełnej istoty. Są to dla mnie bardzo przydatne i ważne informację, ponieważ uważam, że w tych niezwykłych czasach transformacji świadomości, jednym z najważniejszych zadań człowieka powinno być objęcie własną świadomością swojego całego cienia, przytulenie go i przetransformowanie w światło – co prawdopodobnie spowoduje największy rozwój i wzniesienie świadomości. Teraz wiem lepiej nad czym muszę pracować, wiem co jest u mnie potencjalnym obszarem do pracy rozwojowej, za co kolejne dziękuję 🙂

Żeby lepiej zrozumieć informację zawarte w profilu, dodatkowo dołączona jest godzinna konsultacji przez Skype. Ciepło, serdeczność, fachowość, rzeczowość Pani Anny, oraz umiejętność tłumaczenia różnych aspektów za pomocą przykładów i analogii, zrobiły na mnie wrażenie 🙂

Chciałbym naprawdę polecić wykonanie takiego profilu osobom, którym zależy na własnym rozwoju, dowiedzeniu się czegoś więcej na swój temat. Myślę, że także młodzi rodzice powinni zastanowić się nad nabyciem takiego profilu dla swojego dziecka. Dzieci, które się obecnie rodzą, przychodzą tutaj z całkiem inną energetyką (co potwierdziła zapytana o to w rozmowie Pani Anna), ukierunkowanie na budowanie nowego świata. Jako dorośli ludzie działamy jeszcze z poziomu uwarunkowań trójwymiarowego umysłu, a :”wyprodukowane” przez umysł systemy przekonań, wzorce zachowań znacznie różnią się od wzorców i świadomości dzieci, które często są w połączeniu z wyższymi wymiarami, przez co rodzic może mieć problemy z wychowaniem takiego dziecka. Dzięki informacjom, które są zawarte w takim profilu można na pewno lepiej zrozumieć swoje dziecko, skuteczniej do niego dotrzeć, oraz poprowadzić je tak, aby zrealizowało swój największy potencjał i dar z jakim tutaj przyszło.

 

 

Link do stony na facebooku:

https://www.facebook.com/architektura.osobowosci/

 

 

Fragment ze strony „Architektura Osobowości”

Wiele osób zapewne zastanawia się, jak możliwe jest stworzenie bardzo dokładnego energetycznego portretu człowieka, jego zasobów, zachowań w relacjach, ścieżki życiowej, dyspozycji osobowych, prawidłowości energetycznych na poziomie czakr i i wielu innych aspektów energetycznych i osobowościowych. A wszystko wyłącznie na podstawie dokładnych danych urodzeniowych.

Jeśli spojrzymy na Kosmos jako jedną wielką całość, i nas, pojedynczego człowieka jako element tej całości, to bez wątpienia należy doszukiwać się w tym systemie zależności i prawidłowości. Powiązanie wszystkich elementów Kosmosu i teoria o wzajemnym oddziaływaniu zdecydowanie wypiera tradycyjne spojrzenie właściwe fizyce newtonowskiej. Wydaje się, że stoimy u progu naukowych dokonań, które zmuszą zapewne większość z nas do gruntownej rewizji poglądów dotyczących charakteru interakcji zachodzących pomiędzy człowiekiem, jego naturalnym środowiskiem, a Kosmosem. Przykładem nowego podejścia jest choćby biologia molekularna, fizyka kwantowa, kosmopsychologia czy choćby bioenergetyka.

W profilu psychologiczno-energetycznym podstawą jest współzależność pomiędzy momentem i miejscem urodzenia, a odbiciem naszego kodu molekularnego przez tzw. neutrina, które przepływając przez wszechświat na poziomie energetycznym zbierają i rozprowadzają informacje. Informacje te bezpośrednio zależą od energetycznej konfiguracji planet. Nasza bazowa matryca jest właśnie takim pierwszym odbiciem tego układu informacji. Staje się też podstawą tego, kim jesteśmy. Niezależnie od tego, jakie doświadczenia życiowe przechodzi każdy człowiek, posiada stałą i niezmienną strukturę pierwotnej matrycy energetycznej, która została wbudowana podczas narodzin. Profil psychologiczno-energetyczny odczytuje tę bazową matrycę. Pokazuje jak na poziomie energetycznym działa dany człowiek, co czyni go szczęśliwym, do czego jest stworzony, jakie ma zasoby”.

3 komentarze

  1. Obiektywna opinia profilu psychologiczno-energetycznego: Jestem po takim profilu i szczerze mówiąc nie bardzo rozumiałam, jak zastosować go w praktyce. Niestety, prowadząca zamiast odpowiadać na pytania zbywa na każdym kroku, przez co odnosi się wrażenie jakby nie była zaangażowana w to, co sama głosi (ale najważniejsze, że kasa się zgadza). Wygląda na to, że pani prowadząca stosuje zasadę: pojętny uczeń jest dobry i zasługuje na to, by wiedział więcej, a ten niekumaty już niczego się nie nauczy, więc można go olać. Żenada i brak profesjonalizmu. Nie polecam kontaktu z tą panią.

    Kami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *