Wielowymiarowa Merkiva Alfa

Chcę pokazać Wam Wielowymiarową Merkivę Alfa (http://www.twojemiejscemocy.pl/pl/sferyczne-piramidy/wielowymiarowy-aktywator-merkiva.html)  – nasz prezent świąteczny, który wraz z moją dziewczyną Karoliną sprawiliśmy sobie. Po miesiącu użytkowania napiszę post o swoich odczuciach i wrażeniach, a także oczekiwaniach i celach, które przy pomocy Merkivy chciałbym osiągnąć. Na początek mogę śmiało powiedzieć, że jest Moc 🙂 Już przy pierwszym kontakcie podczas montowania kryształów w rdzeniu, towarzyszyło nam mrowienie twarzy i pulsowanie czoła – bardzo ciekawe doświadczenie. Obecnie jestem na etapie dostrajania się i wyrównywania energii. Nie mogę się doczekać najbliższych tygodni współpracy z tym narzędziem. Po zamontowaniu kryształów w rdzeniu nasza Merkiva wyglądała tak:

20151219_124302Następnie pozostało nam tylko zainstalowanie sfery, które zajęło nie więcej niż pół godziny. Gotową do użytku sferyczną Merkivę zawiesiliśmy nad łóżkiem. Podczas pisania bloga przewieszam ją nad swoje biurko, tak więc wszystko co od dzisiaj napiszę, będzie pisane pod Merkivą 🙂 Nad naszym łóżkiem Merkiva prezentuje się tak:

meerkiva2Prawda, że przyciąga swoim kształtem i różnorodnością kryształów? 🙂

Chciałbym mocno podziękować Michałowi Papierskiemu za serdeczny kontakt oraz profesjonalne i solidne wykonanie Merkivy. Wielkie dzięki Michale ! 🙂 🙂 🙂

Poniżej zamieszczam filmik, w którym Michał wraz ze swoją żoną Anią mówią trochę więcej o Merkivie:

 

4 komentarze

  1. Pingback: Jak łatwo pomóc wznosić swoją świadomość i wibrację ciała |

  2. Witam! Bardzo jestem ciekawa pana doswiadczen z Merkiva!Rozpatruje jej zakup ,powstrzymuja mnie jak narazie koszty!Czytam bloga globalne przebudzenie i jest pan dla mnie wiarygodna osoba.Bede wdzieczna za opis codziennosci z Morkiva!

    Margo
    1. Witam, zbieram się od dłuższego czasu z napisaniem posta na temat moich doświadczeń i wrażeń z Merkiva, ale wstrzymuje się cały czas, ponieważ ciągle na bieżąco odkrywam coś nowego w obcowaniu z Merkivą, przez co moja perspektywa się nieustannie poszerza. W pewnym momencie, gdy uzyskam dostateczny wgląd to się podzielę na blogu ze swoimi wrażeniami 🙂 Chciałbym w takim poście przekazać jak najwięcej informacji, więc warto najpierw wypracować jak najszerszą perspektywę, aby fajnie to opisać. Oczywiście wrażenia są wyłącznie pozytywne, więc z czystym sumieniem mogę polecić Merkivę. Wyślę do Pani meila jutro z rana, w którym w wielkim skrócie opiszę moje odczucia i odkrycia związane z Merkivą. Pozdrawiam bardzo mocnooooo 🙂 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *