„Light Mandalas” – urządzenie będące jednym z symptomów nadchodzącej potężnej rewolucji medycznej

W poniższym linku, można zapoznać się (wersja angielska) z urządzeniem „Light Mandalas”, o którym śmiało można powiedzieć, że reprezentuje medycynę przyszłości – taką która będzie opierała się na pracy z polem energetycznym człowieka. Każda choroba powstaje w skutek zaburzeń i braku równowagi w przepływie energii w polu energetycznym człowieka. Dopiero w następnej kolejności takie energetyczne zaburzenie manifestuje się w fizycznym ciele człowieka pod postacią choroby. Medycyna XXI wieku będzie opierała się na przywróceniu równowagi energetycznej ciała. Właśnie na takiej zasadzie, mówiąc w wielkim skrócie działa „Light Mandalas”

http://www.light-mandalas.com/what-we-do.html

Oczywiście dopóki lobby farmaceutyczne kontroluje światową medycynę, dopóty takie technologie jak ta niespecjalnie będą promowane. Jednak jestem przekonany, że czas do wielkiej rewolucji medycznej można odmierzać nie w dekadach, a w latach. Jest to naprawdę bardzo bliska perspektywa, ponieważ czas rządzenia mafii farmaceutycznej niewątpliwie dobiega końca. Zachęcam osoby znające język angielski do zapoznania się z technologią wykorzystywaną w „Light Mandalas”.

mandala3

Mocno upraszczając, urządzenie te wykorzystuje technologię, która w delikatny i subtelny sposób naprawia pole energetyczne i informacyjne naszego ciała. Wspiera i wzmacnia słabsze aspekty naszego ciała, poprzez korygowanie przepływu energii w nim. Wykorzystuje struktury sieciowe kryształów, oraz wibracje tych minerałów. Korzysta również ze zjawiska fotoregeneracji komórek, poprzez naświetlania uszkodzonych komórek światłem o odpowiednim zakresie fali. Skutecznie lokalizuje chore miejsca w ciele oraz diagnozuje przyczyny choroby m.in poprzez końcówki rozlokowanych po całym ciele kanalików energetycznych (meridian), za pomocą których można się komunikować z z energią i bio-polem ciała. Wykorzystuje również energię tachionów. Opiera się na wykorzystaniu starożytnej nauki jaką jest święta geometria – święty język, będący kluczem do zrozumienia jak działa Wszechświat. Wykorzystuje koloroterapię, a także efekty rezonansowe różnych substancji takich jak :esencje kwiatowe, olejki eteryczne, preparaty ziołowe, strukturalna woda. Dzięki temu powstają rezonansowe pola fotonowe odzwierciedlające właściwości wybranej substancji, współdziałające z informacyjnym i energetycznym polem człowieka, tworząc kompleksowe działanie i leczenie.

Zdjęcia ze strony http://www.light-mandalas.com :

mandala1mandala2

Ciekawy filmik o mandalach i świętej geometrii:

https://www.youtube.com/watch?v=ZkDnIcYq-Bk

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *