Cytat na dzis 2

 

Wzrośnie częstotliwość Ziemi, zmieni się jej wibracja na bardziej subtelną. Mniej subtelne rzeczy zostaną oświetlone. To znaczy, że symbolicznie słońce będzie mocniej świecić, bo Ziemia wzniesie się ku górze. Z tego też powodu stopią się lodowce. Nie zobaczycie śniegu, a wody wystąpią z brzegów. Nachodzi czas roztopów, słońce silniej niż kiedykolwiek oświetlać będzie Ziemię, w czym tkwi pewna obrazowa logika, bowiem Ziemia zbliża się do tego, co boskie (nie w sensie odległości, lecz częstotliwości).[…] Właśnie. Ludzie, którzy rozwijają się wraz z procesem rozwoju Ziemi, będą czuć się wspaniale, bo taki rozwój jest zgodny z ich planem duszy. Będzie to również czas nowych wynalazków, które zmienią życie na Ziemi. Czekają was przełomy we wszystkich obszarach życia – społecznych, politycznych i ekonomicznych. Nastąpi czas wojen toczonych między państwami, ale też wojen, w których ludzie powstaną przeciwko własnym rządom. Przede wszystkim w twoim kraju będą miały miejsce niepokoje społeczne, związane z ludźmi pochodzącymi z innych części Ziemi, którzy są inni niż wy i wyznają inną religię. Będą tu miały miejsce wielkie powstania.

Jak można się dowiedzieć z publikacji naukowych, nasz system słoneczny zbliża się do centrum galaktyki, co między innymi przyczynia się do podniesienia częstotliwości. Więc, w istocie to, co dzieje się z Ziemią, jest w oczywisty sposób fizycznym procesem…?
– Nigdy nie twierdziłem czegoś innego. To normalny bieg rzeczy i tak dzieje się już od miliardów lat i przez kolejne miliardy będzie się tak dziać. Jedynym problemem w tym wszystkim jest człowiek, który boi się umierania. Podniesienie częstotliwości wspomaga istoty w rozwoju, ponieważ ma to wpływ na prawa natury. Prawo rezonansu będzie działać szybciej i silniej, co znaczy, że wszystkie życzenia, będą spełniać się szybciej. Będzie to działać w obie strony, szybko spełnią się zarówno życzenia pozytywne, jak i te negatywne. Ludzie o niskim poziomie świadomości będą wciągać w swe życie innych ludzi o niskim poziomie świadomości, a więc podobnych sobie. W ten sam sposób, przebudzeni, świadomi ludzie będą przyciągać w swym życiu takich, jak oni. Stopniowo dojdzie do oddzielenia obu grup ludzi na tych, którzy dokonają wraz z Ziemią przejścia na wyższy poziom i na tych, którzy pozostaną w miejscu i nie będą chcieli się rozwijać”

Jan van Helsing – „Rozmowy ze śmiercią” 2007r

new-heaven-earth

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *