Jak najczęstsze wprowadzanie się w wysokowibracyjne stany

Chciałbym przybliżyć dwa sposoby, które pomagają ugruntować swoja świadomość w paśmie częstotliwości piątego wymiaru. Każdy człowiek jest unikalnym aspektem oraz zindywidualizowaną manifestacją świadomości źródła. W dowolnym momencie życia wszyscy ludzie mają możliwości oraz warunki do tego, aby rozwijać swoją świadomość. Wystarczy tylko, że w człowieku pojawi się gotowość, chęć oraz wola, by otworzyć się na energie o wyższej częstotliwości. Ostatecznie zawsze sprowadza się to do wyboru.

Ponieważ nasza świadomość jest zdeterminowana trzecim wymiarem, uważamy i wierzymy w to, że zewnętrzne warunki sprawiają i decydują o tym, jak w danej chwili się czujemy. Ta cecha właśnie charakteryzuje trzeci wymiar, ograniczając nas, warunkując jako istotę, która jest odbiorcą/ofiarą rzeczywistości, czyli tego, co się dzieje na zewnątrz nas. Jako rasa ludzka przesuwamy teraz naszą świadomość, w stronę pasma wibracyjnego piątego wymiaru. Przejawia się to między innymi tym (jest to fundamentalna właściwość), że stajemy się świadomymi kreatorami rzeczywistości. Taka istota zawsze sama decyduje o tym jak się czuje w danej chwili, ponieważ świadomie stwarza swoje doświadczenie życiowe. To jest zasadnicza różnica – sedno przemiany – którą warto całym sobą poczuć.

To jakiego stanu wibracyjnego doświadcza się, powinno zawsze być wyborem świadomego człowieka. Fundamentalna praca do wykonania na drodze z trzeciego do piątego wymiaru polega więc na tym, aby nauczyć się jak najczęściej samemu wchodzić w preferowane przez siebie uczucia (częstotliwości wibracyjne), generować bliskie sercu oraz przychylne myślokształty. W tym poście chciałbym przybliżyć pewien rodzaj codziennych prostych praktyk/ćwiczeń, które pomagają się w tym ugruntować.

Pierwsza metoda polega na wchodzeniu w określone, wysokowibracyjne stany. Najpiękniejszymi stanami, integrującymi nas z matrycą piątego wymiaru są wdzięczność, radość oraz bezwarunkowa miłość. Do praktykowania tego nie są potrzebne konkretne warunki, nie trzeba też się nigdzie wybierać. Wystarczy być tam, gdzie się jest. Staraj się to wykonywać przynajmniej raz dziennie. Podobnie jak we wszystkim, co robimy w życiu, skuteczność oraz tempo rozwoju zależy przede wszystkim od samodyscypliny, regularności, wyrobieniu sobie nowego nawyku.

Jeżeli masz wolną chwilę, skup się na odczuwaniu energii swojego serca. Zacznij coraz głębiej wnikać w chwilę obecną. Gdy Twój umysł ulegnie wyciszeniu, a świadomość ugruntuje się w ośrodku serca, wyraź czystą intencję kontaktu ze swoim źródłem. Ustal również intencję przepływu energii światła przez Ciebie. Następnie zacznij generować z siebie, któryś z wcześniej wymienionych stanów wibracyjnych. Bardzo wiele osób zupełnie nie jest świadomych tego, że każde uczucie łatwo można wygenerować z siebie samego, ponieważ nieustannie z tyłu ich głowy obecny jest program trzeciowymiarowego umysłu, sugerujący oraz przekonujący, że to, co dzieje się w naszym świecie zewnętrznym (czy jest to akurat dana chwila, czy rozciągająca się szerzej w czasie sytuacja życiowa), decyduje, o tym, jak się czujemy.

Opisana przeze mnie metoda ma w sobie olbrzymi potencjał transformacji, przełamując stare nawyki oraz mechanizmy umysłu, którym jako ludzie podlegamy od tysiącleci. Wyciąga naszą świadomość z utartych kolein umysłu, dzięki czemu odzyskujemy samego siebie, własną moc, przywracamy prawidłowy porządek.

Jak wspomniałem każde uczucie – określony rodzaj wibracji – można łatwo „wyprodukować” z siebie. Nasze myśli oraz słowa (wyrażone na głos myśli) mają wielką moc. Do zbudowania w sobie danego uczucia wystarczy tak naprawdę wola oraz intencją. Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem jest powtarzanie słów: ja jestem miłością, ja jestem radością, ja jestem wdzięcznością. Kryją one w sobie gigantyczną moc transformacji. Można także poprzedzić to wypowiedzeniem na początku szczerej intencji: wyrażam intencję oraz wolę doświadczenia uczucia wdzięczności/radości/bezwarunkowej miłości. Następnie – pozostając cały czas skupionym na swoim sercu – poczuć jak te uczucia rodzą się w nas oraz rozwijają. W tym momencie będziesz wpuszczać w swoje pole oraz komórki energię piątego wymiaru. Odbywać się to będzie na zasadzie Twojego połączenia (na określonej częstotliwości wibracji) poprzez portal/most serca łączący bezpośrednio ze źródłem. Budujące się w Tobie uczucie jest pochodzącą ze źródła energią, wpuszczaną przez Twoje serce do wszystkich Twoich ciał subtelnych oraz ciała fizycznego. Nasza skupiona na rodzącym się uczuciu uwaga (coraz głębsze zatapianie się w tym uczuciu, nasycanie go swoją świadomością), działa niczym podmuch, na żarzący się kawałek drewna, wzniecając coraz silniejszy ogień. W pewnym momencie wybrane przez nas uczucie staje się odczuwalne (wibrujące) dosłownie w każdej komórce naszego ciała.

Polecam tę technikę, szczególnie kiedy w trakcie dnia czujemy się wyprowadzenie ze swojego naturalnego stanu – jest w nas dużo niepokóju, złość, urazy itd. – ponieważ wydarzyło się coś na zewnątrz, lub gdy w zasadzie nie wiemy, dlaczego tak się czujemy.

Druga polecana przeze mnie technika dotyczy bezpośredniej relacji z drugim człowiekiem. Zachęcam Cię do tego, abyś gdziekolwiek jesteś – na ulicy, w pracy, w domu, w sklepie itd. – w inny sposób podszedł do każdego napotkanego przez Ciebie człowieka. Potraktuj to jako „świadomościowy trening”. Uwarunkowanie naszej świadomości polem oraz wzorcami trzeciego wymiaru, przekłada się na fakt, że postrzegamy wszystkich dookoła przez pryzmat własnego umysłu. Jest to dla nas normą, podcza gdy tak naprawdę jest to zwykłym aspektem naszego zaaprogramowania. Widząc drugiego człowieka, automatycznie i natychmiastowo wyrabiamy w sobie cały zestaw (głównie bazujący na przeszłości) przekonań oraz etykietek, za pośrednictwem, którego postrzegamy go. Na kogokolwiek spojrzymy, to przez nasz umysł przepływa masa informacji oraz wyobrażeń na jego temat, co oczywiście determinuje nasze podejście, stosunek oraz zachowanie.

Spróbuj przełamać te wszystkie mechanizmy umysłu, skupiając się wyłącznie na odczuwaniu poprzez Twoje serce waszego połączenia. Niech aktywność Twojego umysłu – to co ma on Ci do powiedzenia na temat drugiego – spadnie do minimalnego poziomu. Zamiast tego – aby rozwinąć oraz wzmocnić połączenie między wami – rozbudź i wypielęgnuj w sobie wysokowibracyjne uczucia względem drugiego. Opierać się to powinno na bezwarunkowości. Nie musisz tej osoby znać, nic wiedzieć na jej temat. Bądź bezwarunkowo wdzięczny jej za to, że po prostu jest. Kochaj ją bezwarunkowo za to, że po prostu jest. Ciesz się bezwarunkowo, z powodu tego, że razem uczestniczycie w tym doświadczeniu na planie ziemskim. Wyślij mu swoją życzliwość, akceptację, szacunek, zrozumienie, wsparcie, otuchę. Cokolwiek podpowie Ci serce, poczuj to względem tego człowieka. Tym sposobem za pośrednictwem drugiego człowieka łączysz się z mieszkającą w nim boskością, świadomością źródła, co tak naprawdę oznacza, że łączysz się z Bogiem w sobie.

Pamiętaj, że przestrzeń piątego wymiaru jest oparta na bezwarunkowości. Warunki i wymogi istnieją zawsze wyłącznie w umyśle. Jeśli nauczysz się bezwarunkowo (bez żadnej umysłowej treści) obdarowywać innych swoją uwagą oraz pięknymi, wzniosłymi uczuciami, w płynny, lekki oraz naturalny sposób Twoja świadomość będzie wyzwalać się z umysłu i przechodzić do serca, w konsekwencji czego będziesz podpinał się pod stopniowo aktywującą się na Ziemi, planetarną matrycę piątego wymiaru.

Im częściej będziesz stosował obie praktyki, tym większej wprawy nabierzesz, a wchodzenie w te określone, wysokowibracyjne stany, będzie coraz łatwiejsze i naturalne. Pamiętaj, że we wszystkim zawsze chodzi o twoją szczerą chęć i intencję. Z biegiem czasu (u jednej osoby może to trwać kilka tygodni, u innej kilka miesięcy itd.) wyrobisz w sobie umiejętność automatycznego wprowadzania się w wybierane przez siebie wibracyjne stany, co jest czymś niesamowitym i czego Ci z całego serca życzę. Przełoży się to także na to, że rozpuści się w Tobie nawyk oraz uwarunkowanie, ustanawiające i determinujące Twoje samopoczucie, względem tego, co oferuje Ci każda chwila teraźniejsza. Im mocniej się w tym wytrenujesz i rozpoznasz, tym będziesz coraz mniej bezsilny wobec okoliczności życiowych, stając się świadomym oraz wewnętrznie wolnym. Nie będziesz już reagować na wszystko automatycznie i często mimowolnie. Twój umysł straci na sile rażenia, a ty sam zaczniesz odkrywać nowy świat, nową rzeczywistość, istniejącą w Twoim wnętrzu. Jest to wielką jakościową zmianą w życiu.

Im bardziej się podczas tych praktyk zatopimy w teraźniejszosci – wypełnimy oraz nasycimy wybranymi przez siebie energiami – tym w coraz silniejszy rezonans i komunikację wejdziemy ze świadomością źródła, poprzez portal naszego serca. Tym sposobem „rozświetlimy” całą swoją istotę, przetransformujemy oraz uzdrowimy zakodowany w komórkach naszego ciała cień. Jest to szczególnie pomocne, w przypadku, gdy przechodzi się przez trudny okres swojego życia, doświadcza się na co dzień dużo negatywnych emocji, jest się w psychicznym dołku, zmaga się w życiu z wieloma problemami.

Korzyści jest tyle, że tak naprawdę trudno je wszystkie zliczyć, a także być ich świadomym. Zwiększony zostaje dostęp do zapisu naszego duchowego i energetycznego DNA. Ponieważ wszystko jest ze sobą połączone oraz fraktalne, twoja praca wpłynie na innych ludzi, a także przełoży się na przestrzenie wielowymiarowego wszechświata. Twoja praca odbija się na istniejące w równoległych rzeczywistościach inne, wielowymiarowe wersje oraz aspekty Ciebie. Transformacji oraz energetycznemu uzdrowieniu i zharmonizowaniu ulegać będzie cały Twój ród, do bardzo wielu pokoleń wstecz. Przełoży się to bardzo mocno na najbliższe osoby – rodzine, znajomych itd. W tle dokonywać się będzie aktywacja ich potencjału przebudzenia, otworzenia na świadomość piątego wymiaru. Dzięki temu będą oni w stanie wznieść się ponad swój cień i ograniczenia. Stworzy się dla nich przestrzeń dla transformacji. Tym sposobem zakotwiczasz pole piątego wymiaru na Ziemi, z którego skorzystają wszyscy dookoła Ciebie.

Długość oraz wysoka częstotliwość, z jaką jesteś w stanie utrzymać w sobie, oraz emitować w przestrzeń wysokowibracyjne uczucia, a także bazujące na ich fundamencie myśli, wpłynie na zmianę/podwyższenie Twojej sygnatury wibracyjnej – odcisku energetycznego, jaki wywierasz na przestrzeń. Im będzie ona wyższa, tym łatwiej będzie Tobie skomunikować się z wysoko rozwiniętymi, zaawansowanymi ewolucyjnie istotami, od których roi się we wszechświecie. Wysoka jakość Twojego wibracyjnego podpisu – wibracji Twojej świadomości oraz ciała – decyduje o pełniejszym, kompletnym stopniu zintegrowania się, połączenia ze swoją wyższą jaźnią – Twoim wielowymiarowym ja, tym aspektem Ciebie, który ogarnia dosłownie wszystko. Wasze zespolenie przekłada się bezpośrednio na jasność, wiedzę oraz mądrość, z jaką wszystko postrzegasz. Dzięki waszej unifikacji będziesz klarownie wiedział jaką ścieżką podążać przez życie, jakich dokonywać wyborów, a także znajdziesz najprostsze rozwiązania wszystkich życiowych wyzwań. Im dłużej utrzymuje się Twoja wysoka sygnatura wibracyjna, tym silniej ustanawiasz swoją linię czasową wzniesienia, główną oraz bazową. Innymi słowy, mocniej oraz ze skutkiem utwierdzasz i jednoczysz się z polem energii piątego wymiaru.

Językiem wszechświata są wibracje, niezależnie od koloru skóry, wyznania, statusu społecznego, a także tego, w którym regionie kosmosu, na jakiej planecie się mieszka. Wszystko komunikuje się ze sobą na bazie prawa rezonansu. Czysta szczera bezwarunkowa miłość (najwyższe, określone pasmo wibracyjne) jest kluczem otwierającym dostęp do zdeponowanej we wszechświecie wiedzy, umożliwiającym nawigacje po wyższych wymiarach. Bezwarunkowa miłość jest stanem świadomości odczuwania jedności ze wszystkim, co istnieje, a skoro czujesz tę jednię, to automatycznie dostrajasz się do wysokowibracyjnych pasm, które umożliwiają korzystanie z zasobów wszechświata. Ponieważ współczesny człowiek do tego stopnia się zatracił w swoim umyśle, że odczuwa całkowite oddzielenie, odseparowanie od reszty stworzenia, pozbawiony jest jakiegokolwiek dostępu. Z wielkim trudem, jak przez mgłę i hałas, docierają do niego nawet komunikaty od własnej duszy. Świadome wprowadzanie się w wysokowibracyjne stany jest tym czynnikiem, który robi zasadniczą różnicę, a także kierunkiem rozwoju, na którym w obecnych czasach warto się skupić.

13 komentarzy

 1. Kilka lat temu przytrafił mi się spontaniczny przeskok do piątego wymiaru. Wtedy nie miałem papierów,żeby w to wejść,więc nie utrzymałem się zbyt długo. Pracuję nad powrotem od trzech lat i poświęcam na to coraz więcej czasu,właściwie to ten temat wypełnia już całe moje życie.
  Od kilku dni szukałem w sieci kogoś,kto mówi o piątym wymiarze w sposób czysty, bez jakichkolwiek manipulacji i oto jest 🙂
  Niesamowity artykuł,dokładnie tak samo czuję.
  Do podanych ćwiczeń warto dodać uczucie bycia przestrzenią,które w piątym wymiarze jest wszechobecne.
  Emanująca Wdzięczność przestrzenna,
  Emanująca Miłość przestrzenna.
  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie,
  Miłość 🙂

  Miłosz Siwiak
  1. Miłoszu -też tak uważam i też czekałam na TO – jasno i klarownie omówione.
   Trafiłam też dzisiaj – na ten sam temat :
   [youtube=https://www.youtube.com/watch?v=1PY9TY7Qbj4&w=640&h=360]
   – serdeczności 🙂 .

   Ewa
 2. To wszystko jest takie piękne. Cieszy mnie to, że poprzez moje wibracje będę mogła wpłynąć na moje otoczenie, mój ród i moich bliskich, że oni będą mogli zaznać tych uczuć.

  Renata
 3. Pingback: Jak najczęstsze wprowadzanie się w wysokowibracyjne stany : Strefa44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *