Pojednanie z własną istotą świetlistą

Dynamika wszechświata zbudowana jest wokół  mądrości i inteligencji boskości, która przejawia sama siebie w kosmicznym mechanizmie. Całe promieniowanie kosmiczne, które wpływa teraz do układu słonecznego, ma na celu umożliwić pełne przejawienie się ludzkiego ciała świetlistego, wznosząc tym samym rasę ludzką.

Wrażliwość oraz boska świadomość człowieka będzie wibrować w częstotliwości, w której jego istota świetlista dostroi się do ziemskiego ja. Istota świetlista  każdego człowieka przygotowała dla niego mistrzowski program ewolucyjny. Uaktywnia tym sposobem różne kody wibracyjne, które przenikają niższe ciała. Kody te odpowiadają m.in za transmutacje i oczyszczenie ciał bioenegetycznych człowieka. Jednocześnie rozpuszczona jest fałszywa ludzka tożsamość stwarzana przez ego – wyłączny konstrukt umysłu.

Człowiek dysponuje gigantycznym, wręcz niewyobrażalnym dla jego wyobraźni duchowym potencjałem. Celem całej ewolucji jest pełniejsze połączenie z planem boskim, na którym dominuje już tylko świadomość jedności. Skieruj swoja uwage do wewnetrznego głosu, który doskonale zna drogę oraz wszystkie klucze ewolucyjne. Wewnętrzny głos jest kanałem komunikacji z własną istotą świetlistą. Wyłącznie Twoja czystość umysłu, intencji oraz serca jest w stanie doprowadzić do pojednania się ze swoja istota świetlista, dzięki czemu podążasz w  kierunku boskich częstotliwości. To spowoduje, że zamanifestujesz rzeczywistość pełną obfitości, pokoju, miłości oraz radości, ponieważ takie są atrybuty boskości.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *