Warsztaty Dr Franka Kinslowa w Polsce

Ważna informacja dla osób, które praktykują bądź interesują się m.in metodą dwupunktową, lub chcą lepiej zrozumieć zasady interakcji i powiązania  świadomości z rzeczywistością. Po raz pierwszy w Polsce (15-16 październik, Warszawa) odbędą się dwudniowe warsztaty Dr Franka Kinslowa, twórcy Metody Synchronizacji Kwantowej. Dr Kinslow jest autorem książek, które bardzo polecam :

kinslow-ksiazki

Link do eventu:

https://www.facebook.com/events/1007109349408322/

„Drodzy! W końcu będzie okazja nauczyć się Synchronizacji Kwantowej od samego twórcy metody :)) Dr Frank Kinslow na dwudniowych warsztatach w Warszawie.

Wprowadzenie do synchronizacji Kwantowej

Podczas wprowadzenia do synchronizacji kwantowej osobiście odkryjesz jej zdumiewające działanie. Synchronizacja jest błyskawicznym procesem uzdrawiania, zmieniającym życie ludzi na całym świecie.

Dr Frank Kinslow odkryje z Tobą proste, dogłębne zasady, które uczyniły SK globalnym fenomenem. Kinslow w przejrzysty sposób ilustruje te zasady ćwiczeniami, które będziesz mógł wykonać i poczuć natychmiastowe rezultaty. Ta prezentacja to perfekcyjne wprowadzenie dla każdego, kto pragnie zrozumieć, jak szybki i łatwy do nauczenia proces może spowodować natychmiastowe uzdrowienie oraz przywrócić harmonię ciała i umysłu

Warsztaty Podstawowe

Nauczą szybko i łatwo dotrzeć do Eufouczucia, “ sekretu” natychmiastowego uzdrawiania. Zaczynamy od triangulacji, łatwej i bezwysiłkowej metody uzdrawiania opartej na Eufouczuciu. Następnie przechodzimy do Indywidualnej Synchronizacji Kwantowej , zdalnej SK, emocjonalnej SK i do rozszerzonej SK. Będziesz uczył się uzdrawiania ze współuczestnikami kursu, ale również wielokrotnie doświadczysz SK na samym sobie. Po zakończeniu tego warsztatu, będziesz zdolny do wykonania Synchronizacji Kwantowej dla samego siebie, Twojej rodziny, przyjaciół, zwierząt itp.

Warsztaty zaawansowane

Ten warsztat przenosi niewiarygodne korzyści płynące z Synchronizacji Kwantowej na kolejny poziom. Tematyką obejmuje Synchronizację grupową/światową, zaawansowaną, oraz Synchronizację Kwantową dla dzieci. Nauczysz się jak poradzić sobie z trudnościami w sferze finansowej, jak mieć wspaniałe relacje z ludźmi, udane związki oraz jak komunikować się bezpośrednio z poziomu serca. Dowiesz się również o „Space walking” drodze do doświadczenia czystej świadomości i przeniesienia jej na grunt życia codziennego. I wreszcie odkryjemy jak wprowadzić Synchronizację Kwantową do Twojego życia dla uzyskania maksymalnych rezultatów.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *