Saint Germain o Złotej Erze Ludzkości

Sunrise_on_Mount_Shasta

„Tym, którzy czytają to dzieło chcę powiedzieć, że opisane w nim doświadczenia są tak samo realne i prawdziwe, jak obecne istnienie ludzkości na Ziemi oraz że wszystkie one wydarzyły się w czasie sierpnia, września i października roku 1930 na Górze Shasta w Kalifornii, w USA[…]

Zobaczyliśmy wynalazców i kilka z ich niezwykłych odkryć wychodzących poza naszą najśmielszą wyobraźnię. „Wiele z tych odkryć” – objaśnił Saint Germain – „wejdzie do użytku na Ziemi w Złotej Kryształowej Erze, do której obecnie wkroczyliśmy”. Działanie niektórych z głównych wynalazków, które mają być wprowadzone do użytku na Ziemi zostało wyjaśnione; a gdyby ludzkość miałaby okazję je zobaczyć, to odwaga na nowo zawitałaby w jej sercu i zostałaby ona ogromnie pokrzepiona co do swej przyszłości. […]

Pokazanych było wiele zmian, jakie mają nastąpić na przestrzeni następnych siedemdziesięciu lat. Dotyczyły one Europy, Azji, Indii, Ameryki Północnej i Południowej i ujawniały nam, że pomimo oznak obecnych czasów, złowieszcze siły próbujące siać chaos i zniszczenie na całym świecie zostaną całkowicie zniszczone. Gdy cel ten zostanie osiągnięty, masy ludzkości zwrócą się do „Wielkiej Boskiej Obecności” wewnątrz każdego serca, która również zarządza całym Wszechświatem. „Pokój będzie panował na Ziemi, a człowiek wysyłał dobrą wolę do drugiego człowieka”. To Objawienie było zdumiewająco wielkie. Następnie pojawiły się sceny zamykające i zaczęły się głównie te dotyczące Stanów Zjednoczonych przyszłego stulecia. Wzrost i postęp, jakie tam się wydarzą są prawie niewiarygodne. Rzeczy te są prawdziwe, albowiem Wielkie Boskie Prawo nie popełnia błędów, a Objawienia tej Noworocznej nocy są Wiecznie Prawdziwymi Zapisami Boga. […]

Ludzkości została dana możliwość wzniesienia się na Większe Wyżyny. Wielu z Braci rozumie, że co dwa tysiące pięćset lat Kumarowie wypuszczają silnie zwiększony potok Kosmicznej Miłości, Mądrości i Energii. To Błyszczące Światło i Transcendentalne Promieniowanie zalewające Ziemię i jej mieszkańców oraz przenikające wszystko jest olbrzymim procesem wznoszącym i nadaje postępowy  impuls wzrostowi całej Ziemi, jak również ludzkości.

Każdy z tych Wielkich Potoków poprzedzany jest wyjątkowymi fizycznymi zaburzeniami, a wśród ludzi panuje ogólne uczucie niepokoju. Zaburzenia takie wynikają z dysonansu, który zbiera się na krótko przed takim okresem poprzedzającym. Generowanie takiego braku harmonii zawszy wynika z odejścia od fundamentalnej Zasady Życia, a zaburzenie ludzkiego zmysłu wykreowane w taki sposób zanieczyszcza zewnętrzną działalność ludzkości oraz Ziemię i atmosferę.

Działanie kataklizmów ma za zadanie oczyszczanie tego i przywrócenie ludzkości na powrót do stanu Pierwotnej Czystości Życia. Po tych okresach wpuszczany jest potężny potok Światła celem oświecenia i wzmocnienia dzieci Ziemi, ostatecznie umożliwiając im dostąpienie Najwyższego Osiągnięcia.

Zbliżamy się teraz do następnego z takich okresów, a tym razem wypuszczenie Wielkiej Kosmicznej Miłości, Mądrości i Energii – Potężnych Promieni Światła – nie tylko przyspieszy rozwój umysłów rasy, lecz również atomowej struktury Ziemi, co sprawi, że będzie ona bardziej Świetlista w naszym systemie słonecznym, Warunki wcześniej nie pozwalały na wylanie tak Wielkiego Potoku, jakie będzie miało miejsce już wkrótce. Wielu wyglądających na zatwardziałych w trakcie swych wcześniejszych działań przebudzi się jak gdyby prawie w trakcie jednej nocy i poczuje Bliskość Wielkiej Boskiej Obecności wewnątrz swego serca. Wielu potulnych i pokornych, jednakże utrzymujących bliskość ze swą Wewnętrzną Obecnością nagle rozbłyśnie, zdumiewając siebie samych oraz innych Transcendentalnym Światłem, które przejawi. Wszystko będzie dokonywane poprzez Moc Boskiej Miłości, a ludzkość naprawdę zacznie uświadamiać sobie, że szczytem głupoty jest, gdy jedna część Boskiego Stworzenia wybiera się na wojnę przeciwko innej części.

golden-age

Pragnienie błogosławienia innych zamiast siebie samego prawie mimowolnie wkroczy w serca ludzkości i wypuści Światło, które oświeci resztę Drogi do Doskonałości. Wyłącznie egoizm utrzymuje dzieci tej sfery w niewoli i nieszczęściu, którym pozwolono przejawić się na Ziemi.

Nastąpią wielkie naturalne zmiany. Dwa Wielkie Centra Światła wyleją swoje błogosławieństwo na ludzkość: jedno, to Wspaniała Błyszcząca Obecność Shamballi wraz ze swoim Olśniewającym Promieniowaniem; a drugie pojawi się w Stanach Zjednoczonych, jednakże nie w miejscy, w jakim wszyscy przypuszczają, lecz w punkcie, który nie został jeszcze wskazany zewnętrznym kanałom światła.

Podczas obecnej działalności wspierania i intensywnego wylewania Światła przez Wielkie Wzniesione Zastępy pomagające dzieciom Ziemi setki ludzi odkryje, jak ich obecne ciała fizyczne ulegają przyspieszeniu poprzez gwałtownie podnoszące się tempo wibracji, a gdy to się dokona, uświadomią sobie, że ludzie ograniczenia i dysonans odpadły jak stare znoszone ubranie; raz że oni Dzieci Światła zawsze stoją w jedności z Płomieniem Życia Wiecznego i Doskonałością Wiecznej Młodości i Piękna, która jest widoczną, namacalną rzeczywistością.

Ukochane dzieci Ziemi, stoicie u Progu Wieczności. Jej drzwi są trzymane w otwarciu przez tych Wielkich w Miłości, którzy wiecznie zapraszają was do świadomego spaceru w Świetle u ich boku. Obojętnie jakie rzeczy dzieją się w waszym zewnętrznym świecie, zawsze podążajcie wraz ze Światłem i w Świetle, bez względu na to, jakie występują pozory. Cykl zmienia się i wkraczamy w Nową Dyspensę, która przynosi bezpieczniejsze, potężniejsze, a zarazem szybkie środki, przy pomocy których wspinający się po Ścieżce do Osiągnięć otrzymuje możliwości utrzymywania stałego kontaktu z Wielkim Kosmicznym Światłem […]

Wielu jest na Ziemi ludzi, którzy bardzo szybko budzą się i czują Potężny Przypływ tego Wewnętrznego Światła, wylewającego się przez nich, które w ten sposób znajduje swój większy wyraz. Jeżeli twardo będą się oni trzymali harmonii, niezachwianie utrzymywali swoją uwagę na Boskim Ja Wewnątrz siebie, przyjmowali i wizualizowali pełną działalność Jego Błyszczącego Promieniowania, to będą mogli otoczyć się Potrójną Działalnością Białego Światła. To odetnie od nich niezgodne kreacje zewnętrznego świata.”

Saint Germain – „Wyjawione Tajemnice, tom I”

Jeden komentarz

  1. To wszystko dzieje się na naszych oczach. Mam pewność że już niedługo nasza planeta obudzi się z długiego koszmaru i odetchnie pełną piersią. Pozdrawiam Cię i dziękuję za twojego bloga.

    Marek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *