Rozwój bloga, plany na przyszłość

9d8dfe156d2d619980901c15e1c7e74b

Na samym początku tego roku zrodził się we mnie pomysł, aby pozostać przez pierwsze dwa miesiące w jak największym wyciszeniu, a przy tym zapuścić się głęboko we własne wnętrze. Potrzeba i ochota na to pojawiła się naturalnie. Zdając sobie sprawę z tego, w jak ważny okres zmian wchodzimy wraz z naszą Planetą, miałem świadomość tego, że powinienem się do tego jak najlepiej przygotować, aby stać się przede wszystkim wewnętrznie scentrowanym i zestrojonym z samym sobą. W dużej mierze, ze względu na prowadzenie bloga, zależało mi na tym, aby wypracować, wyrobić w sobie taki stan świadomości, w którym intensywniejsze i czystsze jest skupienie, wewnętrzna spójność, jasność myśli i pomysłów. Zależy mi bowiem na tym, aby podejść do swojej działalności na blogu, w sposób jak najbardziej świadomy, precyzyjny i odpowiedzialny. Możliwe to jest dopiero wtedy, gdy wyrobi się w sobie umiejętność swobody, łatwości i lekkości wyrażania siebie samego, a to się wiąże z rozwinięciem talentu w odnajdywaniu i kreowaniu pomysłów oraz możliwości, na przekazanie tego co się chce.

Teraz, gdy rozpoczął się miesiąc marzec, i natura wszędzie dookoła nas zaczyna się budzić ponownie do życia, jest idealny moment na to, aby rozwinąć swoją aktywność. Chciałbym, żeby ten blog rozwijał się w wielu nowych kierunkach, o których m.in chcę w tym poście trochę opowiedzieć. Przewiduje przede wszystkim bardzo dużo pisać od siebie, także spodziewajcie się sporej ilości tekstu. Mocno zwiększy się na pewno częstotliwość postów, w których będę pisał o rzeczach, które uważam za ważne. Wiem też, że mimo wszystko blog ten dalej będzie ewoluował swoim torem i tempem. W lutym 2014, gdy rozpoczynałem pisanie, nie spodziewałem się tego, że pod dwóch latach, rozwinie się wszystko w tak fajnym kierunku. Dlatego bardziej niż pewne jest to, że gdy za kolejne dwa lata, spojrzę wstecz na drogę rozwoju, będę jeszcze bardziej pozytywnie zaskoczony niż teraz. Jest to pewne chociażby dlatego, że proces transformacji świata niesamowicie teraz przyspiesza, i wiele pięknych rzeczy czeka Polskę oraz Świat. Przez ten czas na pewno pojawi się mnóstwo fajnych idei i możliwości. Chciałbym poopowiadać teraz trochę o tym, co wymyśliło się w mojej głowie przez dwa ostatnie miesiące 🙂

 

FALA PRZEBUDZENIA W POLSCE

a9e1ccde2d474b85e592460b5143e69e-d1qtmvr

Jest to zjawisko, którego nasilenie trwa tak na moje oko od kilku dobrych miesięcy. Jak wiadomo sam proces przebudzenia trwa już sporo lat, jednak ostatnie pół roku pokazało, że My jako Polacy zaczynamy już na poziomie kolektywnym rozumieć jak się rzeczy w tym świecie mają naprawdę. Podejrzewam, że tak samo jest też w innych krajach. Najbardziej rzuca się w oczy przebudzenie polityczne i społeczne. Polacy dostrzegają powoli na jakich skorumpowanych, fałszywych i antyludzkich zasadach i mechanizmach działa system zarówno w Polsce jak i na świecie. Drugim, przebiegającym równolegle aspektem przebudzenie, które dokonuje się obecnie w polakach, jest przebudzenie świadomości. W internecie można znaleźć mnóstwo oznak, świadczących o przyspieszeniu tego procesu. Dojrzewamy do odkrycia własnej prawdziwej natury – nieuwarunkowanej, czystej, pięknej świadomości, wzniesionej ponad egotyczny umysł – nasze „małe Ja”, i ponad wszystkie ograniczające nas uwarunkowania, które od niego pochodzą. Uwarunkowania, które sprawiają, że cierpimy i czujemy się od siebie odizolowani, samotni. I to jest najpiękniejsze w tym wszystkim. Podejrzewam, że wraz z przyjściem wiosny, rozkwitem wszędzie wokół tej pięknej energii życiowej, nastąpi również kolejna jeszcze większa fala przebudzenia i uwolnienia świadomości.

Fala przebudzenia powoduje m.in to, że energia nowej rzeczywistości, Nowej Ziemi, zaczyna manifestować w tym wymiarze swoją częstotliwość, informację, wibrację na każdy możliwy sposób. Człowiek jest najważniejszą z dróg i kanałów przez, które manifestuje się nowa świadomość, nowy wzorzec wibracyjny. Dlatego u coraz większej ilości osób zacznie pojawiać się potrzeba, wewnętrzny impuls oraz kreatywność, aby dzielić się na zewnątrz, z innymi ludźmi, rzeczami, informacjami, pomysłami, projektami, wszystkim tym co nosimy w sobie, i odpowiada wibracji nowego świata.

Aby wspomóc i wpłynąć jeszcze bardziej na przyspieszenie tego procesu, chciałbym wykorzystać ten blog, w celu promowania osób, które rezonują z energią nowego świata, a także promować różne idee i projekty. W tym celu zachęcam wszystkie osoby, które startują z różnymi pomysłami, blogami, vlogami itd, o kontakt. Na pewno pomoże to wam w wystartowaniu, a wiem na swoim przykładzie, że to jest najtrudniejszy etap. Sam również będę starał się wyszukiwać takie osoby i je promować. Wierzę, że dzięki temu poznam wiele osób, które myślą podobnie jak ja. Będzie to czymś świetnym. Mam też mały apel do tych osób, które czują ten impuls, żeby wystartować z czymś swoim, ale się wahają, do końca nie są przekonane. Znam ten stan doskonale, bo sam kiedyś podobnie się czułem. Jeżeli czujesz, że jest w Tobie coś, z czym chciałbyś podzielić się ze światem, głośno mu o tym powiedzieć, to zrób to. Nie słuchaj swojego ego, które Ci podsuwa na okrągło mnóstwo wątpliwości. Pamiętaj, że jeżeli robisz coś w zgodzie z samym sobą, z czystą, szczerą intencją, oraz wierzysz, że dzięki temu możesz polepszyć świat, to czego możesz się bać? Co innego może mieć większe znaczenie? Nie ma wtedy żadnej presji. Uwierz w siebie i zaufaj sobie, nie przywiązuj uwagi na to co powiedzą ludzie z Twojego najbliższego otoczenia. A jeżeli będą Cię krytykować i negować, to tylko dlatego, że mogą po prostu tego nie rozumieć. Problem mają oni, ponieważ nie potrafią pozwolić drugiej istocie swobodnie wyrażać siebie.

ŚWIADOMOŚĆ PONAD MYŚLENIEM

Najważniejszym temat, o którym będę pisał jest trwająca i nieustannie przyspieszająca ewolucja ludzkiej świadomości, która polega na wzniesieniu, wyjściu ludzkiej świadomości, ponad strefę umysłu. Sedno przebudzenia. Prawdziwe zdanie sobie sprawy z tego, że jest się czymś większym niż przez całe życie się sądziło. Wydostanie się z własnego umysłu i uświadomienie sobie tego, że w swojej najgłębszej istocie jest się obszarem, świadomą obecnością, przestrzenią (daleko wybiegającą poza to co nazywamy „własnym ja”), w której doświadczamy siebie. Przestrzenią, w której rozgrywa się nasze życie. Przestrzenią, w której zachodzą nasze procesy myślowe. Przestrzenią, w której doświadczamy swoich emocji. Przestrzenią, dzięki której zauważamy, że jesteśmy czymś pełniejszym i większym, oraz, że mamy zdolność do obserwowania własnych myśli  i emocji. Przestrzenią, dopiero, w której człowiek może poznać i odkryć siebie samego jako piękną, kochającą, boską istotę. Przede wszystkim wolną istotę. Będę starał się jak najczęściej wskazywać na tą istniejącą w nas, wielowymiarową przestrzeń.higherSelf-660x330

Gdybym miał w swoich rękach wszystkie publiczne telewizje świata, to temat potrzeby pracy nad przenoszeniem swojej świadomości ze obszaru umysłu w tą bezczasową, pozbawioną ego strefę ponad umysłem (innymi słowami – w przestrzeń serca), byłby najważniejszą wiadomością jaką chciałbym przekazać, i puszczałbym materiały na ten temat na okrągło. Niezależnie od wieku, wyznania, narodowości, koloru skóry, statusu społecznego – niezależnie od wszystkiego – jest to najpilniejsza i największa potrzeba oraz inwestycja, jaką może sobie zafundować każdy człowiek spacerujący po Ziemi. Inwestycja dlatego, że wejście w tą przestrzeń poza egotycznym umysłem, świadome przebywanie w niej przez jak najdłuższy czas, do momentu aż stanie się to naszą naturą, spowoduje w człowieku uzdrowienie na wszystkich możliwych poziomach, a także wypełnienie się światłem, inteligencją oraz potencjałem, których skali z obecnego poziomu świadomości, uwarunkowanej przez struktury umysłu i ego, nie jesteśmy nawet w stanie pojąć. Czy może istnieć jakiś problem nie do rozwiązania dla człowieka, jeżeli zacznie odczuwać życie i swoją własną istotę z poziomu uniwersalnej, czystej i nieuwarunkowanej przestrzeni, oraz pozwoli, żeby świadomość i inteligencja tej obecności wpłynęła i wypełniła jego własną istotę?  Mowa jest o przestrzeni, obecności, świadomości, która z taką łatwością oraz lekkością zawiera w sobie, spaja, utrzymuje i ożywia chociażby całą naszą galaktykę?

milkyway

Przede wszystkim warto mówić jak najwięcej na ten temat, ponieważ zamknięcie własnej świadomości w obszarze własnego umysłu, i wiążące się z tym, przywiązanie oraz nadawanie tak wielkiej realności własnym myślom, wszystkim, zrodzonym z nich interpretacjom na temat m.in siebie samego, innych ludzi, swojej historii życiowej, opartej na przeszłości, wydarzeń, które doświadczamy w swoim życiu, jest ludzkim, trwającym od tysiącleci uwarunkowaniem (odziedziczonymi więzami kolektywnych schematów umysłowych), będącym przyczyną naszego cierpienia w życiu – popadania w choroby i podziały, braku bliskości międzyludzkiej (tej wielkiej obcości, którą czujemy wobec mijających nas na ulicy ludzi), braku w sobie prawdziwej radości życia, zatroskania, lęku i stresu, poczucia samotności, niespełnienia, pustki i braku sensu.

Chciałbym, aby ten blog służył jako pomocne ludziom narzędzie. Chciałbym, aby samo wejście na tego bloga, powodowało poprzez jego treść, przekierowywanie świadomości czytającego, ze strefy umysłu – przestrzeni wewnątrz własnych myśli – ,w właśnie tą piękną, czystą i nieskrępowaną przestrzeń świadomości ponad ludzkim umysłem, ponad ego. Jest to kreatywnym wyzwaniem, dzięki któremu można wpłynąć na kolektywną świadomość, oraz na to z jaką szybkością, płynnością i lekkością, będzie następowała transformacja ludzkiej świadomości – przepięcie się zbiorowej świadomości, na świadomość wolną od ego, osądu i cierpienia, która będzie świadomością dominującą, bazową, w nowej rzeczywistości, której pełne zamanifestowanie się, nastąpi po czasie wielkich przemian. Inaczej mówiąc – Nowa Ziemia 🙂

Lake.Titicaca.original.1957

ROZWÓJ WYDARZEŃ NA ZIEMI

Zdaje sobie sprawę, że na tego bloga trafiają osoby o różnym poziomie świadomości. Jest wiele osób, które są świadome tego wszystkiego o czym piszę. Pojawiają się tutaj też osoby, które dopiero od krótkiego czasu zainteresowane są rozwojem własnej świadomości oraz procesem, który przebiega na Planecie. Również dużo ludzi może po raz pierwszy spotkać się tego typu informacjami. Wszystko o czym pisze, będzie dla tych osób zupełnie nowe. Chciałbym prowadzić tego bloga w taki sposób, aby był on przystępny dla każdej z tych grup, Chciałbym, aby każdy wyniósł stąd coś dla siebie.

Wraz z rozwojem wydarzeń na arenie globalnej, nastąpi pilność skoncentrowania się na tematach, które będą wypełniać uwagę każdego człowieka. Część miejsca poświęcę także przybliżeniu różnych mechanizmów systemu, które prowadzą do naszego zniewolenia. Będę pisał także o tym jak ważne jest świadome wycofywania się z życia w tym systemie, zaprzestanie jego wspierania i zasilania, oraz połączenie tego z pracą nad rozwojem swojej świadomości – dostrzeżeniem uwarunkowań umysłu i wyjściem poza nie.

Z każdym miesiącem i rokiem rzeczywistość będzie coraz bardziej odsłaniać przed nami fałsz i ograniczenia, które wpływały na nasze życie. Inaczej mówiąc, odsłoni przed nami prawdę. Dlatego powoli chciałbym zacząć poruszać tematy i prawdy, z którymi w bliskiej przyszłości będziemy musieli jako rasa ludzka się skonfrontować. Dla wielu może okazać się to czymś kontrowersyjnym. Żyjemy jednak w czasach gdzie zostanie zakwestionowane i wywrócone do góry nogami wszystko na czym się opieraliśmy przez tysiąclecia, więc brak zrozumienia, sprzeciw wobec zmian, oraz trwałe obstawanie przy narzuconym nam przez kogoś wyobrażeniu siebie oraz świata, jest naturalną częścią procesu, która dotyczyć będzie wielu ludzi. Tak więc zacznę poruszać temat istnienia istot pozaziemskich, śladu oraz wpływu jaki zostawiła po sobie ich ingerencja w czasach starożytnych.

puma5 Inca_walls_at_Sacsayhuaman_near_Cuzco_Andes_Mts_Peru_copyBędę pisał również o ziemskich, prastarych, potężnie rozwiniętych duchowo i technologicznie cywilizacjach, istniejących w czasach, w których wg naszej zafałszowanej nauki i archeologii, nie było jeszcze człowieka.

SZOK INFORMACYJNY I KULTUROWY

 Tego typu informacje, które w przyszłości będą ujawniane do przestrzeni publicznej wywołają ogromny szok kulturowy. Dla wielu ludzi ciężko będzie ogarnąć i pogodzić się z tym, że przez tyle lat było się okłamywanym. Trudno będzie im odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Dlatego wielką odpowiedzialnością ludzi świadomych jest przygotowanie reszty społeczeństwa na nadejście tego wydarzenia, a także późniejsza pomoc w wytłumaczeniu i zrozumieniu, dlaczego to co się dzieje jak najbardziej służy dobru nas wszystkich. Szczególnie będzie dotyczyło to upadku wszelkich dogmatów, na których opierają się religie tego świata. Rzeczywistość sama odsłoni nam wkrótce fałsz i błędność wszystkich pojęć, systemów wierzeń i przekonań, które zostały wypracowane z poziomu ludzkiego umysłu i ego. Mam nadzieje, że starczy mi wyczucia i umiejętności, aby pokazać, w jaki sposób wszelkie dogmaty zbudowane na poczuciu winy i strachu, celowo pełnią rolę więzienia dla ludzkiej świadomości, ograniczając ją, nie pozwalając jej wzrosnąć, jednocześnie każąc wierzyć człowiekowi, że jest kimś małym i niegodnym. Ważne będzie, aby w mądry sposób wytłumaczyć, że czekający nasz świat upadek dogmatów, jest niczym innym jak otworzeniem się więzienia, z którego nareszcie człowiek będzie mógł wyjść i odkryć na nowo siebie jako wielowymiarową, piękną, kochającą i wolną istotę.

NOWA ENERGIA

Będę również intensywnie promował sposoby i metody, dzięki którym można lepiej przygotować swoje ciało fizyczne oraz psychikę, na postępujące przeprogramowanie energetyczne naszej rzeczywistości. Wraz z nadejściem wiosny, mam zamiar dokonać w swoim życiu wielu zmian, związanych między innymi z dietą, częstym przebywaniem wśród natury, oraz ruchem. Będę zdawał wam własne odczucia i sprawozdania, na temat wartości i skuteczności tego wszystkiego. Chciałbym, aby ten blog przede wszystkim nieustannie przypominał każdemu o tym, żeby obraz upadającego wokół nas świata, nie przysłaniał nam tego co ma miejsce naprawdę – cudownej przemiany ludzkiej świadomości, i związanych z nią narodzin nowej rzeczywistości, pięknego świata. Chciałbym, aby każdy zdał sobie sprawę z tego, że w naszą rzeczywistość wnika obecnie wymiar nowej świadomości. Jest to absolutnie najbardziej spektakularna rzecz w naszej historii. Wreszcie jako rasa ludzka, zdajemy sobie sprawę na poziomie kolektywnym z tego, że jesteśmy przejawem jednego życia, i możemy świadomie i swobodnie korzystać z pełni swojego potencjału. Tym co mnie uszczęśliwia i ekscytuje jest to, że mogę brać w tym świadomy udział.

 

 

 

3 komentarze

  1. Aby przestać błądzić…. Polecam wszystkim tym którzy pragną poszerzyć swą świadomość, KSIĘGĘ URANTII – OBJAWIA TAJEMNICE BOGA, WSZECHŚWIATA, HISTORII ŚWIATA, JEZUSA I NAS SAMYCH.

    aidil
  2. Jest to świetna sprawa! Ja sobie zrobiłam mapę marzeń i na jej podstawie wyznaczyłam najważniejsze plany i cele. I postanowiłam się najpierw skupić na jednym, który wydaje mi się najważniejszy,czyli otworzenie swojego biznesu i założenie spółki z moją przyjaciółką. Już nawet znalazłam firmę, która nam w tym pomoże http://www.spolka.org i wreszcie zacznę spełniać swoje marzenia! Nie mogę się doczekać 🙂

    Kama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *