cytat na dzis 11

„Wierzymy, że wszystkie pozytywne wartości (odwaga, prawda, lojalność, radość, spokój, cierpliwość itd.) zawierają się w czystej miłości, podobnie jak wszystkie kolory zawierają się w czystym białym świetle. Prawdę mówiąc, wierzymy, że częstotliwość energii czystej miłości uzdrowi wszystko i być może jest to jedyna moc, która tego dokona. Wibracyjna częstotliwość miłości jest ostatecznym źródłem uzdrawiania.

W ciągu kilku ostatnich lat kilku osobom udało się wyizolować i zmierzyć częstotliwości miłości i innych pozytywnych cech. Częstotliwość miłości jest w nas, w każdym pełnym miłości wspomnieniu naszego serca. Zamierzam ci ta udowodnić. Przywołaj najbardziej radosne, pełne miłości wspomnienie swojego życia. Zamknij oczy i postaraj się ożywić je w pełni, przywołaj je ponownie do życia. Co czujesz? Prawda, że czujesz się dobrze? Prawda, że ponownie doświadczasz, choćby częściowo, tego pełnego miłości zdarzenia -nawet jeśli wydarzyło się dziesiątki lat temu? Dlaczego tak się dzieje? W chwili kiedy przypominasz sobie i aktywujesz pełne miłości wspomnienia, przez twoje ciało przepływa częstotliwość miłości – i ma ona na nie uzdrawiający wpływ. Jak już wspomniano wcześniej, Institute of HeartMath opublikował wyniki badań, dowodzące, że aktywowanie tego typu pozytywnych wspomnień może w rzeczywistości wpływać uzdrawiająco na uszkodzone DNA. Nasze pełne miłości wspomnienia rozprowadzają po całym ciele uzdrawiające częstotliwości, podobnie jak bolesne, destrukcyjne i zniekształcone wspomnienia transmitują częstotliwości wywołujące choroby. Zgodnie z badaniami dr. Liptona te destrukcyjne wspomnienia wysyłają organizmowi sygnał, pod wpływem którego obecną sytuację uznajemy za groźną, nawet gdy taka nie jest. Właśnie to sprawia, że nasz organizm jest zestresowany. Zachęcam cię, abyś przeprowadził eksperyment dotyczący tej kwestii. Przywołaj wspomnienie, które jest dla ciebie bolesne, i zaobserwuj, jak się czujesz. Jeśli będziesz o nim myśleć wystarczająco długo, nie tylko poczujesz się źle, lecz także komórki twojego organizmu wejdą w „tryb samoobrony”, a w układzie nerwowym nastąpi reakcja walki lub ucieczki. Niestety może się zdarzyć, że twoja nieświadomość będzie skupiać się na tych destrukcyjnych wyobrażeniach, a ty nawet nie będziesz tego świadomy. Taka sytuacja równie szkodliwie wpływa na funkcjonowanie organizmu, jak świadome negatywne myśl i wyobrażenia. U wielu osób ten „proces tworzenia choroby” toczy się codziennie, mimo iż nie są one tego świadome, dopóki poważnie nie zachorują. Właśnie dlatego w 90% przypadków źródło problemów pozostaje nieuświadomione, przez co nie możemy świadomie uporać się z przyczyną naszych problemów fizycznych, emocjonalnych i duchowych. Dobra wiadomość jest taka, że klucz do uzdrawiania problemów u samych ich źródeł leży w ludzkim sercu, a nie w czymś, co jest poza nami. Potrzebujemy jedynie sposobu, by przejąć moc miłości znajdującej się w sercu i wykorzystać ją do uzdrowienia destrukcyjnych wyobrażeń, które prowadzą do choroby.

Jeśli moc miłości już jest w nas i wysyła swoje uzdrawiające sygnały, to dlaczego te wyobrażenia nie uzdrowią się samoistnie? To prowadzi nas z powrotem do Sekretu nr 5. Problem polega na tym, że istnieją pewne wspomnienia lub wyobrażenia, które są najwyraźniej chronione przed uzdrowieniem w chwili, gdy uzdrawiające częstotliwości rozsyłane są po całym organizmie. Może to być ukryte lub stłumione wspomnienie, takie jak opisywane w psychologii, ale możemy być także całkowicie świadomi tego wspomnienia. To tak, jakby umysł dosłownie wybudował twierdzę wokół pewnych wspomnień. A wszystko po to, aby uchronić nas przed cierpieniem, jakie czulibyśmy, gdyby coś podobnego zdarzyło nam się znowu. Umysł wierzy, że jeśli nie zachowamy czujności, możemy ponownie cierpieć. Zapobieganie cierpieniu to nic złego, lecz chroniąc destrukcyjne wyobrażenia w taki sposób, umysł może sprawić, że moc, która jest w naszym organizmie, nie dotrze do tych destrukcyjnych wyobrażeń i ich nie uzdrowi . Potrzebny jest sposób na to, aby napełnić uzdrawiającymi częstotliwościami wyobrażenia, które powodują problem, ale nie poddają się działaniu uzdrawiającej energii. Właśnie dokładnie tego dokonuje od Uzdrawiania. Zyskuje on dostęp do zasobów miłości i zdrowia znajdujących się w całym organizmie, a następnie przekazuje te częstotliwości, za pośrednictwem palców, do czterech centrów uzdrawiania, aby nawet te wzorce energetyczne, które są chronione, zmienić z destrukcyjnych na zdrowe. Ludzie wciąż nam powtarzają, że kiedy stosują od Uzdrawiania, bolesne wspomnienia po prostu się rozpływają, a kiedy do tego dochodzi, znikają również objawy fizyczne . Wierzę, że właśnie to przewidywali fizycy, kiedy wygłaszali uwagi takie jak komentarz doktora Williama Tillera, który powiedział: „Medycyna przyszłości będzie opierać się na kontrolowaniu energii w organizmie”. Zachęcamy cię zatem, abyś wypróbował Kod Uzdrawiania. Oby zmienił on twoje życie, tak jak zmienił nasze i tak, jak zmienił życie wielu innych osób!”

Alexander Loyd, Ben Johnson – „Kod Uzdrawiania”

 954839_900649023406919_848856657_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *