Rola kwarcu górskiego w obecnych czasach.

Zainspirowany moim świeżym zakupem, postanowiłem napisać krótki post na temat pewnego niezwykłego kryształu. W ostatnich latach wielokrotnie natrafiłem na pochodzącą z różnych źródeł informację, mówiącą o tym jak ważne w czasie wielkiej przemiany świadomości i świata, która się dokonuje na naszych oczach, jest noszenie przy sobie kwarcu górskiego. Chciałbym przybliżyć jedno z takich źródeł, którym jest książka szamanki i uzdrowicielki Kieshy Crowther – „Plemię Wielu Kolorów„.

Kiedyś napisałem trochę więcej o tej książce:

https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2015/03/05/plemie-wielu-kolorow-kiesha-crowther/

W książce jest rozdział poświęcony naturze kryształów, w którym znajduję się fragment mówiący o roli kwarcu górskiego. Wspomniałem o nim w recenzji kilka zdań, ale myślę, że warto go tutaj przytoczyć w całości:

Znaczenie noszenia kryształu kwarcu: W chwili obecnej wiele silnych kryształów w Matce Ziemi budzi się, a z nimi starożytna wiedza i mądrość, która jest w nich zapisana. Dlatego ważne jest, żebyśmy my, ludzie, także nosili przy sobie choćby niewielki kryształ kwarcu. Kwarc to jeden z najsilniejszych przewodników wśród kamieni szlachetnych. Nosząc mały kawałek kwarcu na szyi można połączyć się z ogromnymi pokładami kosmicznych energii, które budzą się w wielkich kryształach Ziemi. Wpłynie to na twoje pole energii, pomoże ci zgromadzić i przyswoić te kosmiczne energie i wykorzystać je do przebudzenia. Poproszono mnie, żebym podzieliła się informacją, że każdy dorosły i każde dziecko powinni – jeśli to możliwe – nosić przy sobie niewielki, przeźroczysty kawałek kwarcu. Rodzice – nie martwcie się, jeśli dzieci nie będą chciały go nosić albo będą go zdejmować. Dzieci są bliżej złączone z energią Ziemi, tak jak zwierzęta, a ich pola energetyczne w bardziej naturalny sposób same się dostrajają. Jednak noszenie niewielkiego odłamka czystego kwarcu, czy trzymanie go przy sobie, okaże się ogólnie korzystne dla wszystkich ludzi, kiedy Matka Ziemia zacznie powiększać swoją częstotliwość, a starożytna wiedza budzić się na planecie.”

Dla osób, które chciałby się dowiedzieć więcej o właściwościach tego niezwykłego kryształu, proponuję przejrzeć ten link:

http://www.orgonity.pl/pl/kamienie-lecznicze/kwarc-gorski–kryszta

Ja przedwczoraj odebrał swój śliczny wisiorek z kryształem. Dziękuję Marii Bucardi (https://www.youtube.com/user/MariaBucardi), za oczyszczenie i naenergetyzowanie kryształu, a także za zaprogramowanie aby służył, wspierał i pomagał mi w intencjach o które prosiłem. Wybrałem dla siebie specyficzny model kryształu –  Aura Angel. Dzięki naniesieniu w procesie alchemicznym cząsteczek srebra i platyny, które wzmacniają i poszerzają jego działanie, pięknie mieni się on kolorami tęczy. Ciężko naprawdę mi od niego oderwać wzrok, muszę się chyba przyzwyczaić 🙂 Kryształ Aura Angel wygląda tak:

aura an

Moja wersja kryształu ma 5,5 cm długości i 1cm szerokości, zakończona jest ostrym wierzchołkiem podobnie jak na modelu powyżej. Kusi mnie aby wrzucić jego zdjęcie, ale nie zrobię tego, ponieważ nie chcę go wystawiać na zewnętrzne energetyczne oddziaływanie.

Jak wiadomo kwarc górski jest jedynym kryształem, który współpracuje z naszymi siedmioma czakrami jednocześnie. Jeżeli ktoś z was zdecydowałby się na noszenie go na szyi, to polecam go powiesić na wysokości czwartej czakry – czakry serca, która jest centralną czakrą, pomostem łączącym trzy dolne czakry z trzema wyższymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *